Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

bozzie
11. okt 2018

@veronika_e chodim k chlapovi uz dlhe obdobie, vlastne sa da povedat, ze chodim k jednemu uz od mojich 18-tich rokov🙂 Mojim doktorom je MUDr. Milly, ktory ma ordinaciu v Ruzinove. Je to dobry odbornik a mily clovek, takze ma nikdy ani nenapadlo ho vymenit, kedze mi vyhovuje. A tak ho aj tebe radim😉🙂

veronika_e
5. nov 2018

@ichtys hm zaujimave ale dobre vediet. Dakujem ti este raz😉

@bozzie a on ma otvorenu ordinaciu kazdy den alebo tiez len niektore dni v tyzdni? On je statny doktor? Aj ja by som uz chcela najst takeho, ktoreho by som mala nastalo a nemusela by som ho uz vobec menit! A tento tvoj este berie nove pacientky?

zeytin
5. nov 2018

@veronika_e ja tiez chodim k Mudr. Milly a tiez aj v tehotenstve. Maximalna spokojnost.

veronika_e
5. nov 2018

@zeytin ano? Tak to rada citam 🙂 Uz dlho k nemu chodis? Nevies, ci este stale berie nove pacientky? A ako to u neho prebieha?

zeytin
5. nov 2018

@veronika_e Ahoj, chodim k nemu cca 12 rokov a to aj pocas troch tehotenstiev. Vyhovuje mi, ze nema blbe poznamky, sprava sa profesionalne, vedel mi pomoct, odpoveda na moje otazky, ked sa nieco pyta. Sestricky su velmi mile. Ma vyborne vybavenie, aj kvalitny ultrazvuk. Objednava sa cez internet, cez jeho web. Ma krasne nove priestory. Kludne sa pytaj ak chces. Neplatia sa ziadne rocne poplatky...

veronika_e
5. nov 2018

@zeytin wau, toto je presne to, co hladam! A on ma kde presne ambulanciu? Myslis, ze by ma este zobral? Lebo teraz sa vacsinou stretavam s tym, ze doktori maju plno a ze nechcu novych pacientov brat :-/ :-/

olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeytin
5. nov 2018

@veronika_e aha, uz ma predbehli 😁😁😁

zeytin
5. nov 2018

@veronika_e ano, to je jeho web, sidlia na Bajkalskej. Podla mna ta vezme...

veronika_e
5. nov 2018

@olifcek dakujem ti velmi pekne, idem kuknut 🙂

@zeytin super, dakujem aj tebe velmi pekne. Idem to prestudovat vsetko a ked tak mu aj zavolam. Som zvedava, ako dopadnem.

olifcek
5. nov 2018

moju odpoved odstranili... asi admini....

veronika_e
6. nov 2018

@olifcek to asi preto, ze si sem pridala link na tu ich stranku, ale mne to vobec nevadi, kedze som si to vsetko stihla pozriet a teraz uz aj viem, kde hladat potrebne informacie. Zapamatala som si ju 🙂 😉

bozzie
7. nov 2018

@veronika_e ano, on ordinuje kazdy den. Chcela som ti to vsetko vypisovat ale uvedomila som si, ze to budem mat jednoduchsie, ked ti sem pridam fotku jeho ordinacnych hodin. Snad ti to nebude vadit 🙂 Aspon to budes mat aj ty prehladnejsie 🙂 On ma nestatnu gynekologicku ambulanciu ale ma zmluvy s poistovnami. A zda sa mi, ze stale berie nove pacientky. Ved mu skus zavolat a budes mudrejsia 🙂

veronika_e
9. nov 2018

@bozzie vobec mi to nevadi. Praveze som tomu rada, lebo si to aspon mozem stiahnut do mobilu a stale budem vediet ako ordinuje 🙂 Takze on je sukromnik ale ukony a prehliadky plati poistovna, dobre tomu rozumiem ano? Idem tam skusit zavolat 🙂

bozzie
12. nov 2018

@veronika_e hej, dobre tomu rozumies, ale samozrejme niektore ukony si musime aj u neho platit. Ale to su tie nadstandartne. Konkretne ktore su to najdes vypisane tiez na ich stranke. Oki zavolaj a daj potom vediet, co ti povedali🙂🙂

veronika_e
4. dec 2018

Ahoj @bozzie 🙂 Prepac, ze az takto neskoro odpisujem, no mala som toho vela a pozabudla som na teba :-/ Teraz ma napadlo, ze ti musim napisat, ako som u doktora pochodila. Ved hned vtedy som tam volala, povedali mi, ze od decembra by ma mohli zobrat a tak som vypisala potrebny formular a vsetko okolo toho ako mi sestricka povedala. Tento rok uz k nemu nepojdem ale hned zaciatkom buduceho roka pojdem na prvu prehliadku k nemu. Tak sa velmi tesim, ze sa mi to podarilo 🙂

bozzie
12. dec 2018

@veronika_e super, super, tesim sa s tebou🙂🙂 Aj som si myslela, ze nebudu robit problemy a ze ta hned zoberu🙂 Som zvedava potom, co budes hovorit na pana doktora a na jeho pristup. Ved si piseme😉🙂 A co na vianoce mas uz darceky pokupene?

cajchana
3. jan 2019

@veronika_e tak vitaj v nasom klube🙂 Aj mojim zenskym doktorom je on😉🙂 Uz sa nas tu riadne vela nazbieralo🙂

veronika_e
4. jan 2019

@bozzie Aj ja som zvedava ale myslim si, ze tiez mi bude vyhovovat, ked tolkym zenam vyhovuje. Ved nie som predsa nejako extra narocna 🙂 Jasne, darceky som mala vopred pokupene a teraz uz pomaly ani neviem, ze nejake vianoce boli. Velmi rychlo to uslo :-/ 🙂

@cajchana Dakujem velmi pekne 🙂 😉 Ty k nemu uz dlho chodis?

cajchana
9. jan 2019

@veronika_e jj, uz dost dlhu dobu k nemu chodim ale keby chces konkretne vediet kolko, tak ti to nepoviem, lebo neviem😅😀 Moja pamat je v tomto velmi slaba😀

bozzie
11. jan 2019

@veronika_e tiez verim tomu, ze to tak dopadne🙂 Suhlasim s tebou, ze tie volne dni velmi rychlo presli! A kedy planujes ist na preventivnu prehliadku? Viem, ze si mi to tu uz pisala ale vypadlo mi to😒

klaudius810
14. feb 2019

@liz_lemon dobrý deň, mate na nu kontakt?

liz_lemon
14. feb 2019

@klaudius810 agyn.sk, ale uz neberu nove pacientky