Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

pipka
15. okt 2006

bobicek, neviem sa tej mojej kamoske dovolat, ale stale na to myslim, aby si vedela, ze som nezabudla 😉 snad tento tyzden

bobicek
15. okt 2006

pipka, dakujem, si uzasna! 😵

pipka
16. okt 2006

ja viem 😀 😀

bobicek
16. okt 2006

😀

pipka
16. okt 2006

😀 😀 😀

bubulicek
17. okt 2006

ahojte, chcem sa spytat v Prosanuse su okrem chlopov aj nejake babenky gynekologicky. Nik nema s nimi skusenosti? Napr. MUDr. Gavornikova abo Ďurechova, ci Ďurinova. Abo vsetky chodite len Gazovi?

pipka
17. okt 2006

bubulicek, to je nahoda, moja dobra kamoska chodi Durechovej a nevie si ju vynachvalit,vraj je super.O ostatnych som zatial nepocula.

bobko
17. okt 2006

mata29, nemas to blizsie do LC?

tessa
17. okt 2006

bublicek,
tak ja chodim ku Gavornikovej a prave riesim odchod od nej...absolvovala som u nej aj tehotenstvo, ale doslova kasle na pacientky! Vzdy som bola vo vnutri tak max.5 min..a to ma len vysetrila odspodu, zmerala tlak a isla som prec...proste total nezaujem! 😠

dorotka
17. okt 2006

ja som sa raz rozpravala asi dve minutky z durinovou ked som cakala na gaza a bola velmi mila nepoznam nikoho kto k nej chodi
ku gavornikovej alex tvrdi ze kym nebola tehotna povazovala ju za skvelu lekarku ale ona nie je fakt dobra pre tehulky nevie robit s ultrazvukom mne gazo vysvetlil kazdu komoru v srdiecku a aj ostatne veci a vzdy mi ho prezera aj na 3D kvoli razstepu

bubulicek
17. okt 2006

dakujem Vam kocenky .. ja len riesim, chlop ci zena .. chodila som aj aj ... ale .. no ved viete. Kazdy sme nejaky a radsej chcem vediet nieco skor ako tam vkrocim. Da sa povedat ze na Gaza som citala a pocula viac + ako minus. Takze mozno nakoniec skusim jeho.

bubulicek
17. okt 2006

pipka a nevies mi povedat, aka je pani Durechova vekova kategoria?

bubulicek
17. okt 2006

a dorotka ... ma pan Gazo tak trocha aj zmysel pre humor? Nemam rada vaznych chlapov 🙂

dorotka
17. okt 2006

daj si ho vyhladat tu vo fore do vyhladavaca aby som bola objektivna peha s nim nemala dobre skusenosti ale ja sa nemozem stazovat myom mi objavil pri prvej navsteve a ako o tehotnu sa o mna stara a nestresuje ma ked mam problem co niektore zeny robia
hej obcas si so mna robi srandu 😉 ked sa pytam otazky ze ved som chora a nie tehotna je taky tipicky chlapsky pristup
Durechovu neviem Durinova je tak tridsiatnicka

dorotka
17. okt 2006

este tu je o gynekologoch z prosanusu udajne aj marsik je fajn
http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=28368

bubulicek
17. okt 2006

vdaka, mrknem si to

renca3
17. okt 2006

bubulicek...ja som chodila cele tehu k Dr. Durechovej. Ma asi od 30 do 40 rokov. To odhadnut neviem. Ale je mila a ochotna. Bola som rizikova a zeny gynekologicky su asi trochu opatrnejsie, tak ma dost strasila nemocnicou, aby som si davala na seba pozor. Muzi z toho az taku vedu nerobia.
Zazila som aj Dr. Gaza. Vtipny je. Len som nebola jeho pacientka, tak sa aj spraval. Myslim, ze je odbornik a je si toho vedomi.

bubulicek
17. okt 2006

dakujem renca .. premyslam nad nou alebo nad Marsikom. Tak a teraz sa neviem rozhodnut. Podstatny je pre mna pristup (co asi pre nas pre vsetky) ako k cloveku ...

dorotka
17. okt 2006

vies ak mas rada taky opatrnejsi pristup tak je lepsia zena
ja som dokazala ocenit ze on taky pristup nema vzdy ma skontrolouje ci myom neohrozuje male ale nenachava ma zbytocne doma aj ked do tretieho mesiaca som doma mala byt ale v 10 tt som ho ukecala ze chcem ist do prace predtym ma prezrel ako to vyzera povedal ze zaruky nedava ale problem nevidi tak som isla
podla lekarky z pohotovosti som mala lezat cele tehotenstvo

renca3
17. okt 2006

No Durechova a Marsik su jedna ruka. Bola som aj u neho. Bol dost vytazeny, tak som prebehla k Durechovej. Ked som si niecim nebola ista, zavolala som aj jemu. Marsik tiez nepatri medzi vaznych lekarov. Bola som stale evidovana ako jeho pacientka, lebo Durechova pouzivala jeho peciatku.

julie27
17. okt 2006

ahojte baby, mozem sa pridat k rozhovoru?
poznate niektora gynekologicku zuzanu durinovu? ma ordinaciu na parickovej 18

bubulicek
17. okt 2006

to renca3 ..vies premyslam asi takto .. u Marsika ma laka, ze je fajn a tiez, ze je aj na Antolskej, kde predpokladam, ze pojdem rodit .. ale vzdy je moznost, ze aj tak nebude mat sluzbu, ked to na mna pride. A na druhej strane ma odradza prave ta skutocnost, ze ma asi nadmieru pacientiek a mam chut vyskusat p. Durechovu aj preto, ze od zeny ocakavam takpovediac zensky pristup 🙂 ... ona ich podla teba nema nad mieru? dufam, ze ked sa objednam nebudem musiet cakat viac ako 2 tyzdne ...

julie27
17. okt 2006

ja chodim k durinovej, ale zatial som u nej bola len dvakrat. preto sa snazim zistit, ci ju niekto nepozna blizsie...
zatial sa mi pozdava, je mila, nestresuje a posobi tak kludne

julie27
17. okt 2006

bubulicek, durinova ma tiez dobre konexie na antolskej, aj ja tam chcem rodit a durinova nema vobec vela ludi, nikdy som tam necakala viac ako 20 minut 😉

bubulicek
17. okt 2006

ano .. tak asi to skusim u nej .. vdaka babulky .. ja uz som z tych lekarov na prasky ..

bubulicek
17. okt 2006

uz som tusim domotala sama seba .. vidim rozdiel Durinova a Durechova 🙂

julie27
17. okt 2006

bubu, durechovu nepoznam, ale durinova ma velmi prijemny pristup, ak je to pre teba dolezite. da sa s nou normalne porozpravat...ale zatial som tam bola len dva krat, tazke co sa odbornosti tyka, to este neviem posudit

bubulicek
17. okt 2006

julie27 na Parickovu to asi nie je do Prosanusu ... to je statna?

bubulicek
17. okt 2006

si ma odhalila, bubu mi hovoria v praci 😎

julie27
17. okt 2006

🙂 bubu, a kde pracujes?
durinova hovorila, ze ma zmluvy so vsetkymi nemocnicami.
prosanus, to je ta sukromna porodnicka klinika niekde pod hradom?
durinova nie je statna, je sukromna.
za ultrazvuk sa u nej napriklad plati 300 sk