Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

ivush
17. okt 2006

julie budeš si myslieť, že si vymýšľam ale aj my sme boli na Rodose 😀

bubulicek
17. okt 2006

este nie 2 tyzdne .. prave preto cakam ...

julie27
17. okt 2006

bubu, ta kamoska zial bola tehu, ale zistila jej, ze je to mimo maternice a musela ist do sanatoria, aby jej to zobrali...ale kamoska si ju chvali, ze k nej bola velmi mila a velmi jej pomohol jej pristup

ivush
17. okt 2006

bubulicek tak ked ti mrska nemešká ešte dva týždne, tak potom ešte predsa nemôžeš byť v 6tt 😕

bubulicek
17. okt 2006

no pytam sa preto, ze tu pisali o Dr. Gavornikovej, ktora je vraj super, ale ked si tehu tak jej kvality povedzme "nestacia"

bubulicek
17. okt 2006

nie dva cele .. meska mi prave druhy tyzden .. ju?

ivush
17. okt 2006

julie si ešte tu ? 🙂

julie27
17. okt 2006

ivush, no este mi povedz, ze ste tam boli od 1. do 12.9.?
a ako sa ti tam pacilo? hm, mala si prave vtedy plodne dni? ja zial nie, tak sme zacali snazilkovat az potom, ale zatial to nevyslo, prave v nedelu mi skoncila mrska, takze tento vikend by som mala mat ovu, tak budeme snazilkovat zase 😉

julie27
17. okt 2006

bubu, kedy si si robila test? a kedy ti mal prist ms?

bubulicek
17. okt 2006

ms .. posledna 9.9. takze mala prist 9-10.10. a test som si robila myslim v piatok

dorotka
17. okt 2006

babulky ale uz dost odbocujete od temy sup do snaziliek 😉

bubulicek
17. okt 2006

jj .. my sme sa snazili asi 4 mesiace ... a na dovolenke sa nam zadarilo 😀

ivush
17. okt 2006

julie, nie my sme boli od 11.-18teho...Neviem kde presne ste boli vy, ale tam kde sme boli my bolo pekne a úplne super bolo to, že sme si požičali autíčko na 4dni a prešli dookola skoro celý ostrov 🙂

Áno, vyšlo mi to tak, že tam som mala ovulku, tak sme išli "naostro" , ale tiež to zdá sa nevyšlo...teraz som po ďalšej ovu, tak čakám, že čo a ako....mám desné napätie v podbrušku, ale to žiaľ vôbec nemusí znamenať to, čo by som chcela aby to znamenalo 😉

julie27
17. okt 2006

tu som ivush.
bubu, ja by som sla ku gynekologovi na tvojom mieste tak buduci tyzden v pondelok. proste si vyber toho, kto ti bude sympaticky 😉
drzim ti palceky!

bubulicek
17. okt 2006

jj .. tiez sa chystam buduci tyzden .. chcem tam tento tyzden crnknut a objednat sa 🙂 ... dakujem za pokec .. aj ja vam drzim palceky /2x10/

julie27
17. okt 2006

bubu, gratulujem!! to uz bude druhe babo! ty sa mas!
a kam si chodila ku gynekologovi s prvym?

bubulicek
17. okt 2006

s prvym som chodila do Ruzinova k Emilovi Gavornikovi, ktory uz bohuzial nie je medzi nami ... ale do Ruzinova uz nechcem

julie27
17. okt 2006

bubu, aha, chapem. takze mas s ruzinovom zle skusenosti?
ja som tam chvilku chodila k dr. petrovej, ktora sice je vraj dobra odbornicka, ale mna stale vyhadzovala, ze uz ma vela pecientok a ze ma nemoze prijat na stalo... ☹
tak som bola nutena najst si inu. s durinovou som zatial spokojna...

bubulicek
17. okt 2006

no zle ako zle ... povodny umysel urco nebol zly .. ale porod mi vyvolavali (co uz nechcem zazit) .. nemam prave najlepsie spomienky. A sestricky nic moc, detska lekarka ani nehovorim .. ale je tom uz 6 rokov .. tak neviem ake tam su teraz, ale neplanujem to ani skusat.

julie27
17. okt 2006

bubu, a nasla si odvtedy inu detsku lekarku pre patrika? lebo aj to je dolezite..

bubulicek
17. okt 2006

ano, detsku sme mali na figu len v porodnici ... Ten pristup bol desny

julie27
17. okt 2006

bubu a kde ordinuje ta detska lekarka, s ktorou si spokojna? ako sa vola?
co sa tyka toho vyvolaneho porodu, chces mi o tom nieco napisat? co bolo na tom take velmi zle?

bubulicek
17. okt 2006

napisala som ti internu post

julie27
17. okt 2006

bubu dakujem. odpisala som 😉

bobicek
17. okt 2006

bubulicek, si tu? 😀

renca3
17. okt 2006

Myslim, ze nie je problem menit doktorov vramci Prosanusu. Ja som zacala u Gaza, prebehla som k Marsikovi a skoncila som u Durechovej.

pipka
17. okt 2006

2 bubulicek: Durechova ma cca 40, neviem presne, ale tusim to tu uz niekto pisal.Aj Marsik je vraj celkom fajn.Tak vyskusaj.

pipka
17. okt 2006

2 bobicek: Ohladom tych lekarov na MY, dnes som sa jej konecne dovolala.
Tak chodi k MUDr Foltynovi do nemocnice,ten je vraj super, ale dobry je vraj aj MUDr Milo, obaja su mladi, do 40, ale vraj velmi dobri.No a ak by bol nejaky problem co sa tyka neplanovaneho teho alebo naopak neplodnosti odporuca obratit sa priamo na primara gyn. MUDr Gasparika, je to vraj spickovy gyn. a porodnik.Tak tolko odo mna.

bubulicek
18. okt 2006

renca d za info

bubulicek
18. okt 2006

toto som nasla na www.babetko.sk ... tak uz som celkom pako z toho ku komu ist ... ☹

... ja chodim do prosanusu asi 3 roky (predtym Medius) na gyn. Pocas tej doby som chodila ku 3 lekarom. Prva odisla do zahranicia, potom som presla k Dr. Durinovej, ona odisla na matersku a pocas tej doby som chodila ku Dr. Gazovi. Najviac som bola spokojna s Dr. Durinovou /uz je spat z materskej/ Je sice mlada, ale ako prva mi ponukla aj ine riesenia ako hormon. antikoncepciu na moje problemy, koli ktorym som vystriedala niekolko lekarov a nepomohli mi. Prave v case ked som otehotnela odisla na matersku, co mi bolo velmi luto. Pocas tej doby som chodila k Dr. Gazovi . Je mozno dobrym odbornikom ale nesadol mi /zeby preto lebo je muz ?/. Na vela veci som sa musela pytat /ocakavala som ze mi vela veci vysvetli automaticky ako prvorodicke/, stalo sa mi ze asi 2x som cakala viac ako 20 min aj napriek tomu ze som bola objednana /co sa mi u Dr. Durinovej nestalo/. Inak som bola velmi spokojna, s vybavenim ambulancie, pristupom, ordinacnymi hodinami /da sa objednat aj vo vecernych hodinach/ . DR. Gazo je aj porodnikom a kamaratky ktore u neho rodili boli velmi spokojne.
Napr. Dr. Durinova teraz ordinuje aj v sobotu. To vsetko ocenujem hlavne teraz, ked mam skusenost z poradne, kam som chodievala mesiac pred porodom a musela som si odsediet hodiny v cakarni, cestovat po sonach a pod..
Mam 2 kolegyne /jedna caka babetko, druha on prisla/ ktore chodili k Dr. Durechovej a koli nespokojnosti odisli z Prosanusu. Kedze nejde o moju skusenost nebudem to rozpisovat. Verim ze sa rozhodnes spravne a budes spokojna.