Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

bubulicek
18. okt 2006

asi to risknem a hotovo .. ved co clovek to skusenost a nazor .. potom napisem tie svoje (skusenosti a nazory 🙂)

ivush
18. okt 2006

Dievčatá, ja som ešte počula, že v BA v Biskupiciach sú vraj nejaký dobrý gynek-pôrodníci...nemá náhodou niektorá z Vás skúsenosti s lekármi z tejto nemocnice? 😅

ivush
18. okt 2006

sorry za hrúbky, nejakÍ dobrÍ pôrodníci 😉 😉 😉

pipka
18. okt 2006

bubulicek a kam teraz chodis na gyn.?

dudu
18. okt 2006

ahoj pipka, 😅 😅

pipka
18. okt 2006

ahoooj 😀

lia
18. okt 2006

ivush,oni su uz prestahovani v stredisku,nie??
kedysi boli v nemocnici

bobicek
22. okt 2006

baby, chcem sa spytat, ako to chodi u vas na gynde. 😲 cakate dlho v cakarni? ste obj na cas? plati sa za to? a ako prebieha vyset? nie ze by som to nepoznala, 😀 ale menim dr a chcem vsetko vedet, ako to ma spravne vypadat. 😠 bo tento moj...no comment

pipka
23. okt 2006

bobicek, ja ked idem na gyn, nikdy som necakala dlhsie ako 5 min, vola nas dnu presne na cas.Zatial som neplatila este ani korunu, vezme si karticku a vsetko ide cez poistovnu.Platia sa len nadstandartne ukony. Ma na dverach vypisane co vsetko za jeden rok je standart.Ultrazvuk 1x, cytologia 2x rocne atd.Presne si to nepamatam.Teraz idem ale do CAR a tam to bude uz ine, tam sa toho plati viac, ale presne to zatial neviem, zajtra ideme prvykrat. 😉

saska24
16. nov 2006

Neporadi mi nejaka z vas nejaku gynekologicku v Ke...

danii
17. nov 2006

ako to tak citam, je fakt problem najst si dobreho lekara/lekarku. teda ani nie po tej profesionalnej stranke, ale najma po tej ludskej. vela krat ide najma o pristup k pacientovi, co zatial nie kazdy lekar u nas chape....
tiez som tu "svoju" hladala dlhsie a medzitym som zazila vselico.... 😠

luciaj
15. jan 2007

Ahojte, mate niekto nejake skusenosti s gynekologmi na poliklinike šusteková v BA - Petržalka (Dr. Škurla, Dr. Lipovská)?

dakujem za akekolvek info, aj negativne.

dobromila
22. jan 2007

Ahojte, ja by som bola rada, keby ste mi napisali svoje skusenosti s MUDr.Paldiovou, ktora robi v Dubravke - v ProFemina. Ja som u nej, lebo mi ju odporucala kamaratka, ale spokojna nie som ☹ Dakujem velmi pekne.

emjee
22. jan 2007

vaneska • 22.jan 2007 o 20:07

Ahojte baby. Nie som ešte ani maminka a ani tehulka, aj keď to by som bola rada.
Mám na Vás jednu prosbičku. Neviete mi poradiť nejakého dobrého gynekológa/gynekologičku v Bratislave v Petržalke alebo jej blízkom okolí.
Ja mám zo svojím gynekológom zlú skúsenosť a tak som uňho nebola 3 roky ale teraz už musím ísť pretože mám pocit že sa mi vracia cysta.

diddi
22. jan 2007

emjee, ja chodim k dr.Niznanskej na Antolsku...je velmi prijemna a skutocny odbornik

diddi
22. jan 2007

teda...plati to vaneske....sorry emjee

vaneska
22. jan 2007

diddi, ďakujem. Tá doktorka berie bez problémov nových pacientov?

vaneska
22. jan 2007

emjee, ďakujem za pomoc pri hľadaní 😉

diddi
22. jan 2007

vaneska, neviem...ja som bola nova, povedala som jej, ze som tehotna, chcem k nej chodit na poradne a rovnako aj rodit...a som u nej...na stranke nemocnice antolskej je rozpis, kedy maju lekari ordinacne hodiny....je z I.gynekolog-porod. a ambulancia je na cisle 22

diddi
22. jan 2007

http://www.nspr.sk/petrzalka/pe_1gynekologia/am...

toto je stranka na lekarov, kedy maju ambulantne hodiny....zial ani ja nemam na nu tel.cislo....asi ho dostanem pred porodom 😀

vaneska
22. jan 2007

diddi, ešte raz ďakujem

mamik
23. jan 2007

halooo Košice. Nikto nepoznáte dobrého gynekológa? Svojmu už nedôverujem a nechcem skončiť u podobného "experta"... ďakujem vopred.

gretocka
25. jan 2007

Ahojte, som nastavajuca nevesticka, nemate niektora skusenosti s doktorom Bodnarom z Trnavky v BA? Prosim ak niekto mate, piste mi na IP, dakujem.

alex
30. jan 2007

Ahojte!
Chcem sa opýtať, či máte niektorá s kúsenosti s doktorom Denisom Millym, sídli na Bezručke. Som vďačná za každé info.

anielik
30. jan 2007

Ahoj, ja sice nechodim k Millymu ale k doktorovi Zackovi, a ten je naozaj super....inak Millyho som ani nikdy nevidela ordinovat...

alex
30. jan 2007

Mne ho odporučila kamoška, ktorá k nemu chodí. Ale chcela som vedieť, že či tu s ním nemá niekto skúsenosti.

emjee
5. mar 2007

xrubi03 • 4. mar 2007 o 16:13
AHoj holky, muzete mi prosim doporucit nejakeho dobreho gynekologa v Bratislave nebo Trnave? Snazim se otehotnet, ale bohuzel nemam ovlaci,tak se snazim najit nekoho opravdu dobreho,kdo by mi pomohl. Moc dekuji za rady. Ivca

stascha
6. mar 2007

emjee, ak mas problemy otehotniet tak radsej navstiv niektore z centier asistovanej reprodukcie a tam najprv zistia co je pricinou neuspechu a potom sa ti budu snazit pomoct. Ja sobne navstevujem GYNFIV v BA na Zahradnickej ul. a mozem ti ho len odporucit. www.novedieta.sk

emjee
8. mar 2007

lucia123 • 18tt • 8. mar 2007 o 11:04
Ahojte všetky tehulky,
Chcela by som sa spytať, či nepoznáte dobrého, milého, gynekológa/pôrodníka v Bratislave, ktorý je odborník a Ste s ním spokojné. Ďakujem za akýkoľvek kontakt, pomôže. Chcem totiž zmeniť toho môjho (nespokojnosť).
Spokojné tehulkovanie želám, papa, Lucia. 17tt

lucia123 • 18tt • 8. mar 2007 o 11:06
Chyba: TYP na dobrého gynekológa!

pipi1211 • 29tt • 8. mar 2007 o 11:08
ahoj lucka ja mam perfektnu dr, strasne milunku a myslim ze je aj odbornicka pretoze robila na antolskej a momentalne robi v Prosanuse a v Kochu 🙂 vola sa Durinova 🙂

tinni • 1d • 8. mar 2007 o 11:11
ahoj lucka, mozem ti odporucit dr.otapkovu-poliklinika ruzinov, chodila som k nej cele teho a ma vynikajuci pristup aj odbornost. ale momentalne je do 22.3. na kramaroch, robi si atestaciu, preto som u nej nemohla rodit

lucia123
13. mar 2007

Ahojte,

Ja som mala doteraz Janeka ml., ale kazdej uctuje inak, cize ziadny cennik, a ked sa ho spytate, ze preco kamaratka platila menej, tak povie "specialna starostlivost". Tak odchadzam ☹
Nejde mi o 300 sk, ale o princip... Len na to si treba davat pozor, inak v pohode, no aj tak chcem takeho, kde nemusim hned vyberat penazenku, ako sa chytim klucky 🙂