Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

skybaby
14. sep 2007

chodite niekto k Dr. šorfovi na tehelnu? ja som tam uz vyse roka a som celkom spokojna len by ma zaujimalo co na neho hovorite vy ostatne 😉

nerula
16. sep 2007

Ahojte. Nepoznate nahodou dr. Rusnaka z Kramarov? Je tiez dobry.

nerula
17. sep 2007

Ahoj bubca. Dnes som bola prvý krát u MUDr. Kajabu z Karlovky. Dlho som hladala gynekológa, ku ktorému by som sa prihlásila. Nemám dobré skúsenosti ani s porodmi. V Ružinove to bola hrôza a na Kramároch to už bolo lepšie, lebo som bola po známosti. Pri prvom som si povedala, že keď to vydržali druhé, vydržím aj ja, ale pri druhom som si povedala, že bez známosti už rodiť nejdem. Chovali sa k nám otrasne. Dala som na tvoje slová a dnes som išla k MUDr. Kajabovi na preventívku, ale poviem Ti, že ešte nikdy ma nikto tak poriadne neprehliadol ako on. Urobil mi všetky vyšetrenia, zajtra idem ešte aj na odbery a na sono. Velmi pekne Ti dakujem za odporučenie, lebo bez teba by som ešte dnes tu preventívku nemala hotovú a to som sa už chystala na ňu 2 roky. Len som nevedela, kam mám ísť, aby som bola spokojná. Dík. 🙂

redkvicka
17. sep 2007

Nerula a dlho si cakala, to ma dost desi, cakat niekde dve hodiny, ked tam mas chodit pravidelne. ☹

nerula
18. sep 2007

Ahoj redkvicka. Nie, nečakala som dlho. Prišla som o 11:45 hod., on ordinuje v pondelok od 12:00 hod a o 12:15 som už bola vnútri. Ale bola som tam asi 30 minút. Lebo mi robil 100 % vyšetrenie. Bola som u neho prvýkrát, tak sa ma na všetko pýtal a urobil mi všetky vyšetrenia a poslal ma na sono a na mamograf. A dnes som bola na krvi. A neplatila som nič. A ešte má velmi príjemnú sestričku.
Vrelo odporúčam. A kebz som tam čakala aj 2 hodiny, tak sa mi to oplatí. 😉

redkvicka
18. sep 2007

Si zlata, ze si mi odpisala a mozes mi dat na neho cislo, ci by ma zobral a napisat kontakt na neho. Myslis, ze je dobry aj po profesionalnej stranke?

emjee
19. sep 2007

tinau • 18. sep 2007 o 09:33
Ahojte, mate niekto nejake skusenosti s gynekologmi na poliklinike šusteková v BA - Petržalka (Dr. Škurla, Dr. Lipovská)?

Byvam v Ovsišti a hľadám lekára čo najbližšie, v dohladnej dobe by som chcela byť tehu a nechcem mať lekára ďaleko.
Ďakujem

redkvicka
19. sep 2007

A este jedna vec, objednavas sa k nemu na cas, alebo na den? Dikes, za odpoved.

bubca
19. sep 2007

nerula:ahoj,nemáš za čo ďakovať,som veľmi rada,že si bola spokojná 😵 😵 😵

bubca
19. sep 2007

redkvička:MUDr.Kajaba je skvelý nielen ako človek,ale aj ako odborník,naozaj ho vrelo odporúčam 😉

nerula
19. sep 2007

Ahoj redkvicka. Neobjednavam sa k nemu, jednoducho som prisla a som povedala sestricke, ze chcem k nim chodit a ona povedala, ze dobre, mam si pockat na radu. A neplatila som nic. Preco by som mala platit niekde 3000 sk za rok? Nemam tolko penazi, aby som ich len tak vyhadzovala. Ides ku gynekologovi raz za rok, ked ti nic nie je na preventivku, ale u sukromneho lekara si to zaplatis, ze sa objednas na cas a hodinu a si tam 5 minut. Tych 3000 sk je za rok a plus este za kazdu navstevu das 400 - 500 sk. MUDr. Kajaba je nielen skvely clovek, ale aj odbornik. Bola som tam prvykrat v pondelok a uz zajtra vo stvrtok si idem pre recept na antikoncepciu. Je sikovny. Tu mas stranku na neho a tam si vsetko precitas: http://www.zzz.sk/?profil=887. Drzim ti palce. 🙂

nerula
19. sep 2007

Neštátna gynekologická ambulancia

Poliklinika Karlova Ves
Líščie údolie 57, 84104 Bratislava

Poschodie: 3.
Dvere: 318

MUDr. Jozef Kajaba
Sestra: Petra Bajnoková

Telefón: 654 21 383

nájdete na Zzz.sk

Ordinačné hodiny

deň od do
Pondelok 12:00 16:00
Utorok 08:00 12:30
Streda 08:00 12:30
Štvrtok 13:00 17:00
Piatok 08:00 12:00

Odbery: utorok, streda, piatok 07:00 - 08:00 hod.

Zmluvné poisťovne

* (21) Spoločná zdravotná poisťovňa, a.s.
* (23) DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
* (24) APOLLO zdravotná poisťovňa, a.s.
* (25) Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

redkvicka
19. sep 2007

Jej, dakujem ste zlate. No to je jasne, ze nebudes zbytocne vyhadzovat peniaze. Ja chodim do Medirexu, co je 2000 Sk a tiez sa mi to zda dost, tak preto. Dikes za rady.

nerula
19. sep 2007

Nemas za co, redkvicka. 🙂

vanesska
24. okt 2007

Sicilia, co sa tyka lekarov v Kochu, ja nemozem povedat nic super.
tiez som dlho hladala dobreho lekara precitala som na nete referencie a rozhodla sa ist do kocha kedze maju aj ambulancie aj porodnicu, sukromne zariadennie slubovala som si vela. Vybrala som si Dr. Ditteho. Pri prehliadke skoro vobec nic nepovedal a bol dost necitlivy dokonca ma poranil ze som zacala krvacat 😠 . hovorila som mu ze sa snazime aj o mimi ale na to povedal ze pokym to nie je este rok tak sa s tym nebude zaoberat. Po mesiaci som za nim musela ist kvoli hroznym bolestiam pocas ms a kedze ordinuje len raz do tyzdna a ja som ho potrebovala mimo ordinacnych hodin musela ho sestricka zhanat po celej nemocnici ja som ho cakala v krcoch ked sa zrazu niekde na schodoch objavil tak som mu povedala ze ci ma nemoze vysetrit tak sme vosli do nejakej miestnosti kde bol sice stol a zaves ale aj tak tam pobehovali dalsi lekari medzitym zvonili telefony ktore vybavoval tak som ho nas stole cakala pokym si nieco nevybavil. no uzasne. potom sa na mna pozrel a povedal ze to nic nie ze to su len ms bolesti a dal mi lieky proti bolesti. este pozrel na vysledky cytologie ktore boli medzi 2-3 skonstatoval ze tam asi mam nejaky zapal ale ze to prejde a to bolo vsetko. tak som odtial odisla jak najvacsi debil ktory ho pomaly odvola z porodnej saly a nevie rozoznat svoje menstruacne bolesti. kedze kvoli bolestiam som uz skoro liezla po stenach aj dalsie dni tak som isla ku svojej povodnej lekarke kedze som tam mala este svoju kartu a ta mi nasla na uzv 2 velke cysty na vajecnikoch z ktorych sa po diagnostikovani na kramaroch vyklula rozsiahla endometrioza a nasledna laparka. samozrejme uzasny dr. ditte to povazoval ze menstruacne bolesti. na to ze bol na nete vychvaleny ako uzasny odbornik...nemam co dodat...mne teda vobec nepomohol... este jedna poznamka k lekarom v kochu, ordinuju vacsinou len 1x do tyzdna co je dost nevyhoda ked vas chytia problemy akurat v den kedy neordinuju...takze je problem sa im dovolat a uz vobec ich zohnat "fyzicky". a su velmi vytazeni tym ze maju aj porody, ultrazvuky a operacie...takze sa bezne stava ze pridu do ambulancie aj o hodinu dve neskor...o cupanikovi to plati este viac...ten uz ambulanciu vraj ani poriadne nestiha... takze ja kocha rozhodne neodporucam...nastastie po mojej staznosti mi vratili s jednoriadkovym ospravedlnenim hned peniaze co som im zaplatila za rocnu starostlivost...

nelly3
24. okt 2007

tak ako vanesska aj ja mam podobne skusenosti s kochom - Dr. Ditte. odporucila mi ho jedna znama, ale uz tam nechodim. tiez som vela-krat cakala dlho niekedy aj dve hodiny atd. no a potom ked prisiel len tak som povedala zo zartu, ze ci na mna nezabudol 🙂 a on na mna, ze ved on tu pracuje od nevidim do nevidim, nema ani volno a nadcasy ani nedostava zaplatene atd. / ako keby som ja zato mohla/ vobec sa mi nelubil pristup jeho. Nato, ze vychvaluju sanatorium koch som sklamana ☹

vanesska
24. okt 2007

presne ako pise nelly3 aj mne hovoril presne to iste ked som s nim telefonovala ze chcem prist ze mam stale hrozne bolesti tak mi doslova povedal ze on na mna nema cas...sila 😠 ze on tu pracuje od vidim do nevidim ze svoju rodinu uz ani nepozna a ze on tam uz aj spava tak ze ked chcem prist a ho stihnut tak o pol 6 rano...inak mi pomoct nemoze...a to som si platila nadstandardnu starostlivost...a moj lekar mi jednoducho povedal ze na mna nema cas... 😒 tak vtedy som si povedala ze toto teda nie... takze sluby su sluby ale realita je uplne ina...mozno ako porodnica na bezproblemove porody mozu byt ok ale ako ambulancie odporucit nemozem... 😒

babulina
24. okt 2007

vanesska, ja sa musim zastat dr ditteho, mne operoval endometricku cystu, bol uzasny aj pred aj po operacii, teraz ked uz sme tehu tak mi robil amniocentezu a bol v pohode,vysvetlil ukazal zartoval si, ja som bola s nim vzdy spokojna, kazdy ma svoj zly den, mozno si sa akurat trafila 😅

vanesska
24. okt 2007

jasne babulina, na kazdeho lekara su vacsinou aj pozitivne aj negativne reakcie najlepsia je asi vlastna skusenost. bohuzial ta moja bola zla... 😒 inak ak sa mozem spytat ty teda si mala zrejme tiez endometriozu. viem ze to do tejto temy az tak nepatri ale aspon info ako sa vam nakoniec podarilo dopracovat k miminku. ja som 1,5 roka po laparke a stale nic... 😖 tak zvazujeme co dalej...

babulina
24. okt 2007

napisem do IP, nech to tu nehltime 😉

nelly3
24. okt 2007

babulina: asi mal zly den. ja viem, ze maju toho urcite vela, ale my sme tiez pacientky a cakame asi od nich ovela viac. urcite sa lepsie citis psychicky ked mas prijemneho lekara, ktory ti pomoze, poradi atd. urcite je to skuseny lekar, ale vtedy mi to nepadlo moc dobre 😢

janis24
1. nov 2007

bobicek... mam pocit ze ty si hladala dobreho gyn. z Myjavy. Ja som odtial a chodim k Tallovi a musim povedat, ze som uz vystriedala styroch a s tymto som najspokojnejsia. Vcera som akurat bola unho a najskor sme len 10 minut kecali, presne si pamata moj problem spred pol roka a pocuva aj moje navrhy a pripomienky. V januari ma aj s Gasparikom operovali (cysta), ponechali mi cely vajecnik hoci nemuseli sa s tym paprat a este mi aj spravili priefuky. Namiesto pol hodiny som na operacke stravila dve hodky, lebo sa so mnou vyslovene hrajkali a vsetko bolo super.

vanesska
13. nov 2007

ahojte babenky, nemate nahodou niektora skusenosti s Dr. Kleinom na mytnej v Bratislave? niekde som citala ze je mily a tak ale ci je aj dobry odbornik. nejako sa nam nedari mimi takze hladame niekoho kto bude vediet urobit v tejto oblasti potrebne vysetrenia a poradit ako dalej...

dudu
13. nov 2007

neviem aky je, ale kasli na lepsieho dr, a chod rovno do centra, nepotrebujes ani doporucenie len sa tam objednaj a oni ti porobia vsetko, tak ako sa patri, lebo gyndasovi nepreplaca poistovna to co v centre ano, a preto su tie vysetrenia komplexsnejsie... moj nazor, a skusenosti

vanesska
13. nov 2007

dudu ja uz som v centre bola tam mi urobili vysetrenia a zda sa ze je vsetko ok ale nepaci sa mi ze ma hned tlacia do ivf bez toho aby mi povedali co je pricinou ze sa nam nedari. tak preto hladam nejakeho nezainteresovaneho lekara ktory urobi vysetrenia stanovi pricinu a zvazi moznosti. a tak ci tak potrebujem ineho lekara lebo so svojou lekarkou som nebola spokojna 😖

elia
22. nov 2007

Baby co chodite do GPN, ku komu chodite a ako ste spokojne? Ja tam tiez chodim, ale chcem zmenit moju lekarku za chlapa gynekologa - a to naozaj odbornika. Rozmyslam medzi Ditte, Mares, Demecko.

inwe
6. dec 2007

Ahojte baby hladam nejake ktore chodili ku Dr Holecovej v Ba na Zaporozskej, prosim ozvite sa mi na icq: lu 222-132-189 dakujem

smileko
16. jan 2008

Ahojte,
nemate, prosim, niektora skusenost s Dr. Beresovou z Dubravky? Hladam surne druheho (a hlavne dobreho) gynekologa. Dik 🙂

awe
19. jan 2008

ahojte baby, ake mate skusenost s klinikou probios?

didanka001
20. jan 2008

Ahojte. Neviete mi poradiť prosím niekoho v Trnave??