Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

syslica
28. sep 2011

@gasev To sa pekne číta... tak len pre doplnenie: ordinuje (aj) v Karlovke, rodí (aj) v Sanatóriu Koch a aj inde na webe má len pozitívne referencie... takže asi máš ozaj skvelého lekára. Dobrá voľba!

mwt
29. sep 2011

ahojte, a mate skusenost s gyn sante na kramaroch? MUDR. Bardosova? Tiez je to sukromna ambulancia s rocnymi poplatkami...diky za info

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rainee
8. okt 2011

dievcata chodite niektora do medicentra na strecnianskej?
@ada12345 sladicekovu asi nie, ma veru moc pacientov a uz to podla mna nezvladaju, neberu telefony, termin ti daju o 2 mesiace 😒
tiez neodporucam dr. Holecovu ako tu bolo napisane. veru najst dobreho gyn je asi fakt umenie....

bbuubbuubbllii
13. okt 2011

ahojte babenky 🙂 Potrebujem poradit nejaku dobru gynekologičku alebo gynekologa v Ružinovskej nemocnici.Moja gynekologička v Dubravke mi nezistila že som potratila a počas tehotenstva ma neošetrila tak ako by mala..tak hladám inu.dakujem za poradenie 😉

shania31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catusca
17. okt 2011

Ahojte baby, co uz mate vlastne skusenosti, trebars ste pisali v skorsich prispevkoch a teraz uz mate odrodene. S kym ako gynekologom– porodnikom ste boli spokojne? Tiez zrovna hladam a kedze chceme co najskor babo, tak pre mna je zaujimava hlavne odbornost a vybavenie ultrazvukmi (prip. da sa unho rodit, ale nie je podmienkou). A ak sa dokaze pozriet do oci a povedat aspon 2 suvisle vety a obcas sa usmiat, tak to je len bonus navyse. 😉 Tiez totiz nemam dobre skusenosti a nerobim si ani velke iluzie, ze niekto idealny existuje. Pisalo sa tu o MUDr Kajabovi, ale ten ma nezobral (hoci som z Karlovky - ma vsak len niektore ulice). A okrem neho ma nikto iny nenapada. Je mi jedno z akej casti BA, kludne aj nestatny, priplatim si. Ja som mala stastie asi vzdy na tych horsich: Smrekova, Kovacova, Paldiova,...bud som skoncila na pohotovosti, alebo som sa "liecila" sama. Teraz uz kvoli tehotenstvu nechcem nic riskovat. Pls, help, vdaka.

vierkasteffi
18. okt 2011

ahojte ja tiez hladam dobreho gynekologa/gynekologicku na kramaroch tam by som to mala najblizsie kedze byvam v dubravke teraz mam v starom meste ale platim tam 100e rocne zda sa mi to dost vela, neviete o niekom kde sa neplati pripadne kde sa plati ovela menej dakujem 🙂

cuchre
25. okt 2011

ahojte, chodi pls niektora do gyn life vo vrakuni (mudr rasiova). plati sa nieco a aky ma pristup? dakujem

hann
2. nov 2011

@livinka97 Ahoj, reagujem trocha oneskorene, ale predsa - chcela by som sa spýtať, či chodíš k MUDr. Hoschekovi, a ako si s ním spokojná. Presťahovala som sa k Vajnorom a hľadám niekoho blízko. Ďakujem

hann
2. nov 2011

Ahojte, máte prosím niektorá iná skúsenosť s MUDr, Alexandrom Hoschekom z Vajnor? Ďakujem

sonka_miro
8. nov 2011

Ahojte, neviete nahodou ci sa plati u doktora Hladika?

barunka
24. nov 2011

ahojte, vidím že už dlhšie tu nikto nepísal, ale skúsim, možno sa nájde niekto kto mi poradí.
akutálne veľmi súrne potrebujem zohnať nového gynekologa v bratislave, a keďže sme sa z nej pred pár rokmi odsťahovali nemám taký prehľad. našla som si na nete GYN Sante s doktorom Gažom na kramároch a ešte ma zaujalo milly s.r.o. v ružinove. Nemáte niekto skúsenosti? aké sú poplatky u dr. millyho, keďže na nete som to nenašla... resp. nepoznáte niektoho dobrého, kto berie nových pacientov??
ďakujem

brella
26. nov 2011

@marcy881 ja mam so Svitekovoj hroznu skusenost... mala som probelmy, bola som na ne liecina antibiotikmi 2 tyzdne aj s partnerom, obaja sme isli na testy potom. Svitekova mi povedala ze som OK, bolo to na jar,.menila som lekarku a nova pri studovani karty zistila ze po liecbe som mala stale ten isty nalez :(( Nechapem ako mi mohla povedat ze som v poriadku...Inak bola velmi mila, len mi nevedela pomoct s problemami

alabama0011
26. nov 2011

@barunka Skus si pozriet gynaex.sk vsetci su uplne super a porodnici.. Sestricky velmi mile a ustretove.. Su na americkom namesti

lulu939075
27. nov 2011

Baby poraďte nejakého gynekológa najlepšie muža, na antolskej alebo strečnianskej. Som snažilka momentálne sa začíname snažiť druhý mesiac ale moja povodna gynekologička je daleko tak by som rada niečo tu okolo.

timietinka
30. nov 2011

Jupiiiiii, mam skvelu gynekologicku 😵 Takze baby, velmi rada sa o to s Vami podelim, pretoze sme boli u nej aj so svagrinkou, ktora mala "tremu" ist ku gynekologicke po vyse roku, ale nielenze sme boli spokojne, ale my sme odtial odchadzali vyradostnene, ze mame ukazkovu gynekologicku 😀 Je to doktorka Rašlová. Je uplne zlata, ochotna a najma velmi ohladuplna a ludska. Proste taka mamina gynekologicka. Svagrinke dokonca polozila pri vysetrovani dcerku na brusko, aby mala neplakala ... to svagrinka nezazila ani po porode. A velmi ju to potesilo, pretoze aj to nasledne vysetrovanie bolo pre nu vraj uplne pohodickovske. Ja som u byvaleho doktora platila 250 eur a nemohla som si ku kratkemu ultrazvuku babatka zobrat dnu ani synceka!!!, ktory sa strasne tesil, ze uvidi svojho malinkeho braceka a namiesto toho som ho musela nechat s cudzimi ludmi vonku pred ambulanciou 😠 ☹ 😠 Aj prepracovanie ambulancie doktorky Rašlovej sa mi paci. Ma tam samostatnu "miestnostnicku" na prezliekanie a hlavne nemusim prechadzat s holou riťou z tretej miestnosti do prvej cez sestricky a mamicky ako to bolo u doktora Čunderlika, ked mi vravel, ze pre nedostatok casu sa nemam obliekat. A navyse - usetrim veeeeelke peniaze 🙂
Nepodala mi sice ruku, ako to robieval doktor Čunderlik, ale radsej sa budem citit dobre bez podani ruky, ako na (doslova drahom) rychlom beziacom pase, uzimena (s gelom na bruchu, bez oblecka od polpasa dole, kym si doktor vybavi telefonaty s kamaratmi a nepovie ani "Prepacte" 🙄 ) a este k tomu strachujuca sa o svojho maleho synceka vonku s cudzimi ludmi - aj ked je to vsetko ukoncene podanim ruky ...

velmi_nespokojna
3. jan 2012

NEODPORÚČAM MUDR. STANKA!!!
za preventívnu kontrolu si vypýtal 10 eur, lebo vraj mu to poisťovňa nepreplatí. totižťo som zmenila lekára. overila som si to v poisťovni a preplatili mu to.
keď som od neho odišla, na dvakrát som musela prísť po kartu a nakoniec mi dal iba výpis z jeho kontroly, správa o vyšetrení prsníkov chýbala a od predchádazajúceho lekára nič. ešte mi sestrička tvrdila, že som im kartu nedosiela, lebo im sa nič nemôže stratiť.
Veľmi nepríjemný, neochotný a keď chcete odísť, tak sa stratí karta... teda nič ste mu nedoniesli 😠

zuzikak
4. jan 2012

@bbuubbuubbllii
ktora to bola prosim ta. Dufam, ze to nie je ta ku ktorej chodim..... Je na beznom stredisku?

zuzikak
4. jan 2012

@vierkasteffi
a na stredisku si neskusala ? Ja neviem, mam dr. podla adresy a zatial som spokojna.... Tiez som z Dubravky.

vierkasteffi
6. jan 2012

@zuzikak včera sme sa prestahovali do karlovky tak skusim este tu popozerat a ake stredisko myslíš?

zuzikak
6. jan 2012

@vierkasteffi presne to som myslela. Na beznom zdravotnom stredisku, kde byvas podla adresy. Tusim v Dubravke su len dve. Jedno pri zastavke Svantnerova a druhe takmer pri Saratove.

czechzuzanaba
6. jan 2012

@zuzikak Ahoj,
prosim te ja bydlim v Dubravce a hledam gynekologicku, muzes mi napsat, jak se ta tvoje jmenuje?
Diky moc.
Zuzana.

zuzikak
6. jan 2012

@czechzuzanaba odpisala som ti na sukromnu spravu aby prispevok nezmazali ako reklamu 🙂

mirm
6. jan 2012

@catusca ahoj
tak s tou smerekovou si to teda fakt nevyhrala, ktoreho lekara si si vybrala?

mirm
6. jan 2012

ahojte, co sa tyka gyn. v Dubravke na ul. Snajdra trnavskeho osobne neodporucam. Mali sme problem s otehotnenim. Lekarka mi nespravila ani hormonalny profil, ale mi nesledovala cyklus, nasadila mi hned nejake lieky. Aj tak sa nedarilo a mala som vleke bolesti, tak mi ich zmenila, tak po asi roku ma poslala do centra. neriesila dovod ano nic. Teraz chceme dalsie babo, takze menim gynekologicku (ale este musim najist nejaku dobru🙂 )

evaviki
6. jan 2012

podla skusenosti mojich kamaratiek odporucam VYHNUT sa gynekologii na schneidra trnavskeho (to je ta zastavka švantnerova).. Pani doktorka bola dokonca oznacena ako surova a vysmievajuca sa zenska..

strihalka
7. jan 2012

@smilla_jaspersen taktez jsem se sladicekovou velmi nespokojena, no jen v tuto chvili, v tehotenstvi, nevim ci je v hodne menit lekare,kam si se rozhodla chodit dal?

bizynka
9. jan 2012

ahojte baby, tiez potrebujem zmenit gynekologa, s mojim som sice spokojna, ale mam ho v PD a prestahovali sme sa do BA... a kedze uz som v 7. mesiaci tehotenstva, nebude mozne, aby som ku koncu tehotenstva stale cestovala hore-dole... viete mi poradit nejakeho dobreho gynekologa najlepsie v starom meste alebo niekde, co neni velmi daleko? Dakujem

smilla_jaspersen
9. jan 2012

@strihalka ja som praveze smenila lekara v polke tehotenstva, ked mi byvala dokina pokaslala screening, na zaklade ktoreho ma poslali na kramare na odber plodovej vody, tam sa nestacili cudovat, co je to za doktorka a aku chybu urobila (udaje z krvi a ultrazvuku by mali byt zobrate z toho isteho dna, inak vyjde chybny vysledok, ja som mala rozdiel vyse dvoch tyzdnov:-/). No ale zial, vtedy som si vybrala prave sladicekovu, s ktorou som bola najskor spokojna (nebola som predtym zvyknuta uz len na taku vymozenost, ako ultrazvuk v ambulancii), ale islo to s nou dolu vodou. Ale aby som sa vratila k teme, nie je problem zmenit lekara pocas teho, ak s nim vyslovene nie si spokojna. A vybrala som si durinovu, ktora uz ale neberie nove pacientky, takze s tymto ti asi neporadim. Pocula som ale, ze v prosanuse su aj ostatni gynekolovia dobri, ale nemam skusenost....mozno je to otazka na dalsie diskuterky? 🙂