Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

beaska
6. aug 2010

najviac som spokojna s pristupom Mudr. Durinova Prosanus super clovek 🙂

martinka1981
6. aug 2010

@livinka97 osobne som ho videla raz ale mala som dosť 😒 nič dobre som na neho nepočula a vela jeho pacientiek odišlo do rači k dr.Šablovej. no a ta ma zas tak plno že nove neberie a terminy na objednanie ma mesiac a viac a ked potrebuješ isť surne tak počitaj 3 hod.v čakarni aby ťa vobec zobrali,takže asi tak 😒

livinka97
6. aug 2010

@martinka1981 Ďakujem, takže k nemu iste nepôjdem. Mala by som to blízko...ale asi pôjdem radšej do Ružinova do GPN, k MUDr. Angelike Czirokovej . Ty chodíš k spomínanej Dr Šablovej?

martinka1981
7. aug 2010

@livinka97 ano,ale teraz ani nechodim lebo ked som zistila že som tehotna a volala že nech ma objedna tak že o mesiac ale že to nemožeme čakať že mam prisť, No ale mam 15 mes.dcerku tak si nemožem dovoliť sedieť v čakarni 3 hodiny. tak chodim do Rakuska k lekarovi čo som chodila pred porodom,je slovak a velka spokojnosť 🙂 sice si to cvakam z vlastneho vrecka ale nemusim čakať a ked niečo potrebujem zavolam a možem prisť. Šablova sa mi poslednu dobu už nezdala,ked som bola na kontrole po šestonedeli tak som sa musela 3x spytať či je všetko ok 😒 Inak sestričku ma fajn. Takže niekedy sa oplati radšej aj pocestovať. Ale mam kamošku čo mala tiež blbeho gyn.a išla po odporučani do GPN,neviem presne ku komu,len hovorila že starši tak si myslela že bude lepši ale je uplne sklamana že prva jeho otazka bola a prečo prišla tam? Dosť od veci,za to že si zacvakaš,nie aby boli radi 😖 na Slovensku to ide pekne dolu vodou....

kutlicka
14. aug 2010

No to ja sa pripajam tiez do diskusie, co sa tyka Jablonkovej, tak neodporucam ju ani masovej vrahyni! Ja mam rizikove, pritom je z jej strany zanedbavana aj uplne zakladna starostlivost. Ved ani len vahu zrejme nema v ambulancii. Ked som jej povedala, ze neviem presnu vahu (na prvej poradni), nakolko som bola presvedcena, ze sa odvazim tam, tak ona mi na to: "Ved si daco vymyslite." Staci vam???????????? Viem, ze by sa nemalo pocas tehotenstva pristupovat k zmene doktora, ale ja som tento krok doslova NUTENA urobit, kvoli zdraviu mojmu a hlavne kvoli zdraviu a zivotu mojho dietata.

lucia89
14. aug 2010

@kutlicka neuveriiis ale ja som od nej odisla asi pred 4rmi mesiacmi..mala som z nej panicky strach..nieco tak hrozne som nevidela..

lucia89
14. aug 2010

@kutlicka velmi rychlo ju zmen,ja som s placom odtial odchadzala!!

lili_a_mimi
14. aug 2010

@meiwe uplne s tenou suhlasim!

lili_a_mimi
14. aug 2010

@zatunka Ja somchodila tiey k nej, no potom mi doporucili centrum Gynaex na Americkom nam. - tam som chodila aj chodim k Dr.Feriancovi. Je to sice sukromne centrum, no neda sa to ani porovnat s pristupm Dr.Jablonkovej. No uy som tam nebola od marca, chzstali sa stahovat niekde na yahradnicku. Maju aj stranku na nete www.gynaex.sk 😉

lili_a_mimi
14. aug 2010

@kutlicka a @lucia89 ako keby ste o mne hovorili 🙂 Ja som na zaciatko tehu len zacala slabo spinit a hned ma vystrasila, ze to bude urcite potrat a ze s tym nic nespravim... a na moje naliehanie ma poslala na antolsku na ambulanciu rizikovej gravidity... tam mi napisali duphaston a 2 tyzdne PN, potom som mala ist k nej na kontrolu a... mala 2tyzdne dovolenky... ked som sa pytala na pravidelne kontroly, vraj to netreba tak casto, ako sa to pise... nic mi nevysvetlila... ked som sa pytala na vitaminy a tak, tak mi dala letaky, ze si to mamprestudovat a vypytat si nejake v lekarni... No hroza!
A v sukromnom centre mi vsetko krasne vysvelili, pri kazdom ultrazvuku ukazali co kde je, vsetko komentovali, radili a vzsvetlovali a ochotne odpovedali na vsetkz moje otazky... A mozem povedat, je to na nezaplatenie! Ved tehotne sme len parkrat za zivot. 😉

lucia89
14. aug 2010

@lili_a_mimi ona je fakt strasny clovek,pokial jej nedas do gagora peniaze a to doslovne tak sa ku tebe nebude normalne spravat..

lucul
15. aug 2010

@livinka97 ak si este nebola v gpn, tak odporucam dr. Maresa, odisla som od Sablovej a neviem si vynachvalit, a do vajnor ani nerozmyslaj ist 😉

ejmushka
16. aug 2010

Ahojte chcem sa opytat ci ma niektora skusenosti s mudr Kolglovou idem k nej prvy raz vlastne idem prvy krat ku gynekologovi....

ejmushka
16. aug 2010

@ejmushka Mudr.Koglova Maria

bellugia
16. aug 2010

Presťahovala som sa do Bratislavy a ešte tu nemám gynekológa a už som v očakávaní prírastku /cca 6. týž/. Viete mi poradiť dobrého gynekológa, ktorý nebude mať problém s mojim prechodným pobytom, niekde blízko alebo v Dúbravke? Budem vďačná za každé dobré odporúčanie, žienky

bellugia
16. aug 2010

Alebo, má niektorá skúsenosť s Mudr. Berešovou - Dúbravka?

miskamaj
20. aug 2010

lucul, aj ja mam zatial Sablovu, a chcem odtial co najskor zduchnut, ten dr.Mares je z ktoreho centra?

lucul
21. aug 2010

@miskamaj z gpn

miskamaj
22. aug 2010

lucul- dakujem pekne, hned zajtra tam skusim zavolat, lebo nutne potrebujem prehliadku a aj sono prsnikov a zo Sablovej mam normalne traumu.
Baby, neviete ako sa riesi zmena gynekologa? To sa len prilasim u noveho a ten si od povodneho vyziada papiere? pls.poradte, vdaka

lucul
24. aug 2010

@miskamaj ako u ktoreho, co som ja menila, tak som prisla a tam som len nadiktovala povodnu dr. aj adresu a oni si ju vyziadali a sablova kartu poslala 😉

misss
24. aug 2010

@bellugia ahoj...prave som si precitala, že zvazujes dr. Berešovú..ak u nej ešte nie si, tak to ani nerob..všetci od nej utekaju....ja som ku nej tiez chodila a ked som otehotnela, tak som aj ja rychlo prchala.. 😖

bellugia
4. sep 2010

@misss Dôvod? Lebo už u nej som a zatiaľ som spokojná... Ale je pravda, že som u nej len krátko. Je niečo, čomu sa dá vyvarovať?

misss
5. sep 2010

@bellugia kamaratkam zle určila diagnozu..jednu trapi endometrioza a tvrdila jej, ze nic jej nie je, ze je to len psychika..ked sa dostala k inemu lekarovi, tak zistili, ze to ma rozlezene po celej maternici, vajecnikoch a aj v mocaku..a dalsej nepovedala nic, len ze asi ma cystu...kamoska si hned isla k inemu lekarovi a ten zistil, ze jej namiesto cysty napisala do papierov mimomatarnicove tehu a nakoniec to nebolo ani jedno - bola tehotna(normalne!) ..
A ked som zostala tehotna ja, tak sa viacej starala o to, ci sa mi vyplavy cysta, alebo nie..a musim sa jej velmi podakovat za to, ze mi ako 16 rocnej predpisala vysokohormonalnu antikoncepciu, ktora mi narusila cely hormonalny cyklus...atd, atd, atd..
este par postrehov v diskusii: http://www.zzz.sk/?diskusia=1561
Veľa šťastia.. 😖

bellugia
5. sep 2010

@misss No pána... Tak to nie je nič dobré :( Verím, že ja budem bezproblémová, príp. ešte stále mám čas nájsť nejakú inú, lebo sa sťahujeme do iného nájmu 🙂 Dík za upovedomenie 🙂

misss
5. sep 2010

@bellugia v pohode..ja len nechcem, aby niekto ešte trpel..lebo je na nu dost zlych ohlasov..nastastie uz ku nej nechodi ziadna kamoska..
A kde byvas v Dubravke??

bellugia
5. sep 2010

@misss Tak ja som u nej bola len dvakrát, zatiaľ nebol žiaden problém, aj prístup bol výborný, aj keď by som očakávala väčšiu informovanosť, ale pýtam sa aj sama od seba na všetko, čo ma zaujíma. Bývame zatiaľ na Ľuda Zúbka, plánujeme sa presťahovať vyššie, Drobného, ak poznáš 🙂 Takže neviem, či je tam bližšie nejaká ambulancia.

seba1
5. sep 2010

@ejmushka ordinuje v Dubravke ?, ak áno, asi je to tá, čo k nej chodila kamoška a tá si ju moc nechválila mimo iného aj pre necitlivý prístup, napr.keď otehotnela sa jej pýtala hneď, či si to chce dať vziať a to bez akéhokoľvek dôvodu, čo by jej moja kamarátka na uvažovanie týmto smerom dala, lebo to bolo plánované tehotenstvo.

seba1
5. sep 2010

@bellugia ahoj, aj ja chodím k Dr.Berešovej, zatiaľ som nemala s ňou žiaden veľký problém, ale mám pocit, že to nie je to pravé orechové a že nie je isté, že by v prípade mojich vážnejších problémov tieto odhalila a správne liečila. Neviem však o nikom dobrom a skúšať len tak a dostať sa z dažďa pod odkvap nechcem.

bellugia
5. sep 2010

@seba1 Áno, zdieľam rovnaký názor. Ale verím, že žiadne vážnejšie problémy nebudú a nebudeme musieť testovať jej dokonalosť 😀

giulianka
14. sep 2010

@tin007 Ja som na 1 rok v ProCare u MUDr. Tazberikovej, ale nie som velmi nadsena. Je vzdy v pohode, ma cca 40 rokov, usmiata, ale pride mi dost pasivna, myslim, ze robi iba tie najnutnejsie vysetrenia, neplytva slovami, aj ked ako prvorodicka by som sa obcas potesila nejakej info naviac. Myslim, ze ani vstupne vysetrenie nebolo uplne dokladne/kompletne, len pozrela dnu + sono a bolo ok. Nastastie, na sono vysetr prsnikov ma poslala na Daxnerovo nam.
Takmer vzdy v ProCare cakam 30-45, aj ked sa tam objednava na presny cas. Je to aj tym, ze berie aj urgentne pripady, ked nie si ohlasena a je ti zle alebo krvacas - ale aj to som si vzdy pockala skoro hodku. Mam dojem, ze skor to tam beru lazo-plazo. Nevyhodou pre tehotne sa moze zdat aj to, ze tato MUDr. v ProCare Karlova Ves byva iba dva dni v tyzdni - utorok a stvrtok.
Este ako male minus spomeniem, ze ked bolo treba robit druhy sreening v cca 20tt, posielala ma najprv do Medifery, zevraj tam maju lepsiu diagnostiku a lekara, no budem si doplacat, lebo mam VsZP. Tak to mi prislo ako take kseftarcenie, dohadzovanie pacientiek. Napokon som na to vysetrenie aj tak sla k Tazberikovaj, lebo ten lekar bol dlhodobo PN.
Neupozornila, ze mam narok na dve zubne prehliadky pocas tehotenstva a ked som sa neskor spytala, ci zubarku mam dat potvdit do materkej knizky, odpovedala, ze to je moja vec a moje zdravie.. 😒
Napriek vsetkemu nejake vaznejsie negativa som nezazila, no za poplatok v ProCare to asi nestoji. Slaba sluzba pacientom. Riesi sa len to, co je nevyhnutne.