Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

glumdolf
9. jan 2012

Baby ja mám skvelého gynekológa. Už som u neho jedného syna odrodila a teraz som znova tehotná. Je to dr. Oros. Má vlastnú súkromnú ambulanciu v Petržalke a rodí v Ružinove. Som veľmi spokojná s ambulanciu, vybavením. Jediné čo je, tak je čisto súkromný a tým pádom aj drahší ako obyčajný lekár. Kým som bola u iných tak som sa vždy prehliadok bála - on je sympaťák, vždy spraví tú správnu atmosféru, zašpásuje.

mirm
11. jan 2012

@glumdolf
ahoj s dr. Orosom som tel. a mozem potvrdit hrozne sa mi pacil, len to ze je sukromny. Kolko si u neho asi cca platila ked si bola tehotna? dik za info

sliwi
13. jan 2012

ahojte, tiež hľadám nového gynekologa, resp. gynekologicku v Bratislave, resp. Pezinku alebo v Modre.. poradte, najlepšie takého ktorý by ma aj zobral 🙂

katkamarosova
13. jan 2012

ja doporučím dr. Mareka Drába...je v Ružinove,súkromnú prax v Stupave,Ivánke pri Dunaji
Odrodil mi 2 deti...no proste super a odborník

vierkasteffi
19. jan 2012

ja hladam gynekologa na kramaroch ktoreho by ste poradili?

delideli
20. jan 2012

@glumdolf : tiez by ma zaujimal aspon orientacny cennik za tehotenstvo..dakujem 🙂

monulik_t
22. jan 2012

Ahojte baby.. ja by som tiez potrebovala radu ohladom gynekologa. Momentálne chodím k dr. Greksovej v ProCare. Je fajn, no ProCare mi firma platí len do júna (kedze som v zaciatku tehotenstva nepredpokladam, ze mi predlzia zmluvu 🙂. Potom si uz tuto sukromnu polikliniku nemôzem dovolit. Preto mi prosim poradte nejakeho schopneho dr.
Pripadne viete mi povedat ako to funguje u takych nesukromnych dr? ci sa tam aj tak nieco plati? Mam v tom trochu chaos 🙂

kukucg
25. jan 2012

@timietinka Aj ja k nej chodim, od leta, a som velmi spokojna 😉

kukucg
25. jan 2012

@strihalka preco si s nou nespokojna ak sa mozem opytat?? ja uz dr mam ale kamoska tam chcela ist, tak aby som vedela... 😒

strihalka
25. jan 2012

@kukucg ja nevim, ma prilis vela pacientek, jsi objednana, ale i tak cekas, pokud jdes neobjednana, tak tam stravis cely den, nebo musi rano, hend jak otvaraji polikliniku si jit pro cislo, jakmile prijdes na semou, tak uz se ti cislo nedostane....
pri glukoze mi spravila aj poradnu a hend si brala penize za obejdnani, prtiom jsem tam aj tak musela cekat, ale brala si ze me na to obejdnali, i kdyz se musi chodit nalacno...zitra jsem objednana jen na injekci ohle Rh faktoru, jen mi pichne injekci, jsem zvedava ci i za ty dve minuty na ktere jsem objednana budu platit 10€......akoze fakt,jakmile si clovek nezaplati cely pakl za 250€ pro tehule, tak je zdira z penech jak to jde..poud je kamaradka uz tehu, tak bez zaplaceni toho poplatku ji neprijme

kukucg
25. jan 2012

@strihalka nie nie je tehu, no ale asi tam nebude chciet ist ked jej toto poviem lebo podobne jej vadilo u predosleho 😒
ja som vtedy v lete zvazovala ju a Raslovu a nakoniec som sla k raslovej, no a som velmi rada, mam to sice dalej, ale je velmi mila, prijemna, vysvetli, porozrava sa, nemaju nejak brutalne vela ludi ked idem tak cakam max hodinku, myslim bez objednania, a platila som len vstupny poplatok 20 eur a raz za sono 5 🙂 tak som rada no ale mojej kamoske sa nechce chodit tak daleko tak chcela tuto... no neviem..
je to hrozne ze tak zdieraju to mam pocit ze by sa ti oplatilo zapatit ten balik, nemas poratane kolko si u nej uz nechala??
a chces ju zmenit alebo uz vydrzis??

strihalka
25. jan 2012

@kukucg no ja si ze zacatku myslela ze se mi to neoplati.....bo ona nebyla schopna mi rpesne rici co vse je v cene....a ted se to neoplati uz vuebc.-D, urcite ji zmenim,a le jeste si do porodu necham...at nedelam komplikace, jen jako novacek v BA mi minuly rook nevim co osvitilo ze jsem k ni sla.....kdyz jsem si ji ptala ze ci dela aj 3D sono,tak ze ne, ze jen 4D a tim to skoncilo, byt jsem se ji ptala ze co to obsahuje, tak ona ze 4D zaznam....no hruza, akoze fakt zaplatit chvili pobyt a jit pryc, proto jsem sla na 3D do gynfiv, kde se mi na 3D venovala skoro hodinu za tu istu cenu, u sladicekove jsem neverila ze bych ta,m byla tak dlouho spise naopak

aduska_ba
26. jan 2012

Babulky surne hladam gynekologa v RUZINOVE,alebo Kramere.Za kazdu radu vopred dakujem

1jana1980
1. feb 2012

Ahojte Baby, chcem sa opytat na dobreho gynekologa z Bratislavy. Najlepsie by bolo v okoli Dlhych Dielov, Karlovka, Dubravka. Velmi dlho som nikde nebola a potrebujem fakt pocitve vysetrenie a kedze som taky bojko velmi prijemneho cloveka - lekara, lekarku pri sebe. Naposledy som mala gynekologicku zo stredneho slovenska ale nemam sa cim chvalit. VRELE DAKUJEM.

vierkasteffi
5. feb 2012

@1jana1980 ahoj ja tiez zhanam ale zatial nič tiez v tomto okoli čo píšeš 😒

mirm
20. apr 2012

@1jana1980
@vierkasteffi baby ked ste z Karlovky tak skuste Kajabu. Ja som bola teraz u neho, zastupoval moju lekarku a bol uplne ale uplne super. Uplne nieco ine ako je ta moja lekarka

vierkasteffi
20. apr 2012

@mirm a kde ma ordinaciu?

mirm
20. apr 2012

@vierkasteffi v zdravotnom stredisku v karlovke. Normalne nebere pacientky ale sa mi zda, ze ak patris do jeho obvodu tak ano.

vierkasteffi
20. apr 2012

@mirm no však toto že nepatrím ja totiž nemám v ba trvalý pobyt ☹

mirm
20. apr 2012

jooj to skoda, ani ja nepatrim:( myslela som ze si z Karlovky

karamel
20. apr 2012

Ja mozem odporucit MUDr. Magdalénu Mayerovú, sidli na Račianskej 34 vo Figare 🙂

ibajeho
22. apr 2012

@vierkasteffi

V ruzinove v apolo centre je zdravotne stredisko medicover. Je to sukromne ale s gynekologom som nadmieru spokojna. Ak mas zaujem napisem ti do ip o koho ide 🙂

lenuska85
23. apr 2012

Ahojte, neviete prosim niekto ako to chodi na gynekologii na Antolskej? Potrebujem si dat niekde kartu a kedze byvam v petrzalke a chceme s manzelom babo. A rodit chcem na Antolskej. Este ale nie som tehotna, ale chcem zacat chodit na Antolsku. Musim sa telefonicky objednat alebo staci ked tam pridem osobne a opytam sa ci ma vezmu? Beru vobec nove pacientky?
Dakujem za akekolvek info.

monulik_t
25. máj 2012

@lenuska85 neviem ze ci su na antolskej aj normalne gynokologicke ambulancie, pokial mam info su tam len poradne pre tehotne... ale skus polikliniku na Sustekovej, viem ze tam su schopni doktori 🙂

alusik13
27. máj 2012

Ahojte Baby hľadám veľmi dobrého gynekológa v BA prosím poraďte.Ďakujem veľmi pekne.

cecil36
27. máj 2012

@alusik13 ja som spokojna s dr. Taborskym 🙂 A prve dieta mi aj odrodil 🙂

rainee
28. máj 2012

ahojte, chodite niektora k dr. Bohmerovej na Strecnianskej, aka je? hladam nejaku dobru gynekologicku v Petrzalke, nie sukromne centrum. chodila som zatial k Dr.Chabadovej do Rusoviec a Sladicekovej, obe su super ale neskutocne dlho sa tam caka a aj objednava, chcela by som sa tomu vyhnut ☹

you
29. máj 2012

Ahojte, máte niekto skúsenosti s ambulanciou femme? dr. Vaníčková a dr.Fellnerová

tweetinkapp
15. júl 2012

Ma niekto tip na dobreho gynekologa, ktory aj berie nove pacientky? 😅

liz_lemon
16. júl 2012

@tweetinkapp skus MUDr. Psalmanovu v Lamaci
Malokarpatské nám. č. 2
841 03 Bratislava
Tel:
+ 421 915 725 079
+ 421 647 807 65