Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

mouse
25. jan 2008

Didanka, v Trnave som chodila do polikliniky k jednej p. doktorke, bola velmi velmi dobra, taka starsia pani, aj jej syn je gynekolog - tiez si ho pochvaluju. Teraz si nespomeniem na meno, skusim zistit.

Poprosila by som o radu na dobreho gynekola v Trencine. Dakujem velmi pekne.

brii
25. jan 2008

V TN - vraj dobra dr. je Kubalova, robi na Juhu. A v Tepliciach je dr. Kotlebova 😵

mouse
25. jan 2008

Dakujem velmi pekne...

oliv10
1. feb 2008

ahojte dievčatá. Viete mi prosím niektorá poradiť. Chodila som do ProFeminy k Dr. Scholtzovi, ale ten zrušil ambulanciu. Dal mi na výber: Dr. Cziroková - Ružinov alebo Dr. Táborský - Pod. Biskupice. Som na vážkach. Chceli by sme ešte jedno bábo a neviem, pre koho sa rozhodnúť. Mala som totiž nejaké komplikácie v tehotenstve. Budem rada aj za negatívne skúsenosti. Ďakujem...

pink_lady
1. feb 2008

mouse - dr. Jankovsky - skvely lekar...

zuzuliq
1. feb 2008

Ja chodim do ruzinova k Dr. Secanskemu a mozem len doporucit. Fakt odbornik s ludkym pristupom. Pred tym som chodila k inej doktorke ktorej by som najradsej zobrala diplom 😠

pink_lady
2. feb 2008

mouse- este, spominane pani doktorky su tiez velmi skvele, mnou vyssie spominany lekar je Pan doktor, s velkym "P" a "D", ktory si vazi kazdu pacientku...osobne by som ho uz nemenila...trosku minusom je ze ordinuje len 4 dni v tyzdni v poobednajsich hodinach a je tam dost velky naval...ale inak superm to cakanie tam stoji za to 😵 😵 😵

mirip
2. feb 2008

Ahojte, spomínali ste doktorov tak sa pripájam aj ja, ako prvej som chodila doktorke, zdalo sa mi to výhodné lebo na tej istej chodbe ordinuje aj moja alergologičke, a bola som rada že to je žena.Spočiatku bola velmi milá ale mesiace sa mínali a ked sa mi nedarilo otehotniet tak vždy ked som prišla sa ma spýtala : No čo pani .... menzes mešká? A to bolo vždy skor ako som otvorila ústa a chcela povedat aký mám problém. Ked bábo neprichádzalo tak ma asi ma piatykrát prehovorila aby som sla na laparoskopiu, pozrie sa či tam vo vnétri nie je nejaký problém. Pekne ma predoperačne pripravila, dohodli sme termím kedy laparo urobí. Asi týždeň pred operáciou, ked som bola na výteroch a chcela som si dohodnúť ešte odber krvi a dohodnúť porledné detaily, už ked som bola na odchode a odchádzala od nej mi vo dverách ešte povedala, že ozaj zabudla som vám povedať je budem vtedy na dovolenke, ved to urobí hocokto. Ona totiž operuje v NR, pretože z tohoto mesta a oddelenia ju vyštvali, vraj vyššie záujmy. Vtedy moj muž povedal, tak to teda nie, nikdy som nebola operovaná ani zašívaná a on ma hociakému debilovi rezat nedá. O deň neskor som v meste stretla svoju kamarátku, čo som dlho nevidla /to bolo to znamenie/. Tiež sa jej nedarilo otehotnieť a po laparo sa jej to podarilo bola v tretom mesiaci. Ona tiež opustila svoho bývalého dokyho /lebo ten jej povedal že skor on porodí ako ona, ze je to u nej nemožné/ a tak prešla k druhému a u neho bola aj na laparo. Dala mi na neho číslo, a už to išlo, telefonát, dohodnuté stretnutie, laparo a potom som sa ho spýtala, či možem u neho ostat a tak som u doktora s velkým D. A už mi ani nie je blbé byť u chlapa, pretože, ked ma vyšetrovala doktorka alebo robila sono aj ked som bola predtým ma WC, bola taká ,,milá a jemná" že som sa od bolesti skoro počúrala. A tento doktor? Ani necítim ked robí vyšetrenie, tak bde asi niečo na tom čo sa hovorí, že chlapi majú vačší cit a sú jemnejší, myslím gynekológov. Iba jedno mi ostáva také blbé, ked mi čumí do televízora tak sa ma vypytuje na robotu, a čo mám nové 😀 😀 😀 aby trochu odlah.situáciu. A moja kamoška, dakujem za to že mi dala info o tak skvelom doktorovi aj ked jednu vec mi nepovedala, vraj to malo byt prekvapenie, moj doky nie je starý páááááááprdo ako som si povodne myslela ale mladý, fešný a preto sa ja pri vešetrení cítim tak trochu trápne ale on je vždy a v akejkolvek situácii profík

prvapomoc
2. feb 2008

oliv10,Dr.Táborského poznám,je super a sestričku mu tam robí moja bývalá kolegyna a ona s ním pred tým robila v biskupickej nemocke,povedala mi že je vynikajuci 😉

oliv10
2. feb 2008

prvapomoc, ďakujem, si poklad. Tiež mám veľmi dobré skúsenosti s chlapmi gynekológmi. Chodila som k jednej u nás a kamarátke, ktorej robila sono zistila, že bábo sa už nehýbe. A ona, keď začala plakať, jej vynadala, že prečo reve. Od ženy by som čakala, že bude citlivejšia. A bola dosť surová aj pri preventívkach. A prehliadky nič moc.Žiadne sono, výtery, nič. Len krv.

pink_lady
2. feb 2008

no, zenske gynekologicky, no coment...mna jedna v nemocnici vysetrovala, a zjapala po mne ako po poslednej chudere a bez konzultacie s inym lekarom ma poslala domov ...nastastie moj lekar ma tam vecer dopravil a danu pani doktorku pekne zdrbkal 😅

mirip
3. feb 2008

ako tak čítam, mylím, že ste viaceré ktoré máta zlé skúsenosti so ženami gynekologičkami, ešteže máme aj chlapov 😅 ktorý sú k nám milí a jemnejší pri vyšetrovaní aj ked je u nich nepríjemnejšie ked nám čumia do televízora 😀

lilit
9. feb 2008

Ahojte,chcem sa spytat,nepoznate niekto dr.Lomanovu zo sanatoria Hoch?Chcem vediet,ci je dobra.Dakujem..

ivetah
9. feb 2008

no musim nesuhlasit, ja mam presne opacne skusenosti. chodila som dlhe roky k muzovi gynekologovi a vzdy mal take divne blbe otazky, myslel si ze je strasne vtipny. ale uz vyse roka chodim k zene a neviem si ju vynachvalit. je absolutna profesionalka pritom mila, ochotna, ustretova a citliva. podla mna je to velmi individulane. ale ja mam pocit, ze zena mi lepsie rozumie...

jul
9. feb 2008

Ja chodim tiez Dr. Kajabovi je to miláááááááááášek 😵 😵 😵 😵 nedam nanho dopustit 😵 😵 😵 😵

anaxamon
14. feb 2008

skyeye111 • Dnes o 16:48

caute baby v akom veku je potrebne ist ku gynekologovi?mam 23 rokov a este som nebola,ale som dost hanbliva..je lepsie ist k muzovi alebo zene?je to bolestive?ako to prebieha????dik za odpovede

salomee • Dnes o 16:59

Jo jo, myslím, že v tvém věku se bude doktor dost divit, že jdeš prvně.... ale já jsem na tom stejně a též je mi 23.
Optimální věk není nikde dán, ale tak kolem těch 15-17 už většina jde... Já vím, že to většina vnímá jinak, ale myslím, že dokud nejsi těhotná nebo nemáš nějaké problémy... tak bych to nehrotila. Ale buď statečná, čím dřív, tím asi líp. Já se taky stydím šíleně a ty hlofy jako že doktor je zvyklý, to mi nepomůže. On možná jo, ale já ne.

sabca13 • Dnes o 17:01

23 a nebyla jsi u gynekologa? to slyším poprvé
já myslím, že máš nejvyšší čas
já jsem stydlivá a chodím k ženě, ale hodně holek chodí k chlapovi, prý je to lepší... a bolestivé to není, teda aspoň mě nepřijde, že by to bolelo... přijde mi to jen nepřirozené... a probíhá to docela rychle

salomee • Dnes o 17:03

Tak to tu máš hned dva exotické exempláře.

sabca13 • Dnes o 17:17

to jo
já teda sama nevím, kdy bych šla za normálních okolností...při první menstruaci jsem velmi silně krvácela, takže jsem tam šla a od té doby jím antikocepci...takže já jsem raritka z druhé strany

bobtail • Dnes o 17:19

Teda holky nechci vás strašit, ale měli by jste šupajdit co nejdřív... Rakovina děložního čípku je dnes hodně rozšířená a bez pravidelné prohlídky na gyndě to včas nezachytíte.... A pak už může být bohužel pozdě... Gynekolog je hlavně o prevenci... Teda alespoň pro mě... Já se teda mám moc ráda a radši chodím na pravidelné prohlídky i když se stydím... Zdraví je pro mě důležitější a časem si zvyknete... Jinak pro mě lepší muž, říká se že k tomu má vstřícnější vztah, než žena . Ale pokud je kvalitní, tak je to asi ve finále jedno .

sabca13 • Dnes o 17:26

prevence znamená prevence, ne, dostnete rakovinu!!!

skyeye111 • Dnes o 17:29

nemozete to aspon troska popisat ako to vlastne prebieha...dakujem

sabca13 • Dnes o 17:32

http://www.medhelp.cz/cze/produkt.php?area_id=9
sem si lehneš
http://www.ordinace.cz/clanek/gynekologicke-vys...
a tady si můžeš počíst

bobtail
14. feb 2008

Ano prevence znamená prevence, ale bez prevence na tu rakovinu nepřídete včas a může už být pro vás pozdě 😔 . Vím o čem mluvím, kamarádka to taky podcenila a málem jí to stálo život, přišla na to za pět minut dvanáct... Teď už chodí hezky po půl roce, nedivím se - mám strach 😕

katavinka
20. feb 2008

Baby, neviete mi náhodou poradiť, po akej dobe si môžem zmeniť lekára? Menila som len teraz, ale som max. nespokojná a neviem, či je možné po dvoch mesiacoch zmeniť opäť...

mixka
autor
25. feb 2008

ahojte, chodite niektora k mudr frkovi na gorkeho ulici v ba ??? prebral ambulanciu a pacientky po mudr podhorskej. dik 🙂

sniezka
29. feb 2008

Ahoj lilit,

tá doktorka z Kocha sa volá Emília Lomenová. Ja som v kochu rodila a bola som tam predtým aj 2 týždne hospitalizovaná, takže som mala požnosť spoznať väčšinu doktorov. Mne osobne bola práve doktorka Lomenová najsympatickejšia. Je veľmi milá, empatická, vždy na mňa mala čas, čokoľvek som potrebovala. Je ale veľmi mladučká a tak neviem posúdiť jej praktické skúsenosti, nemohla som u nej v tom čase (sept. 2007) ešte ani rodiť, pretože ešte praxovala, ale keby som mohla, neváhala by som, aspoň pokiaľ by som nepredpokladala nejaké komplikácie pri pôrode. Viem si predstaviť, že určite dokáže človeka podporiť v takej rozhodujúcej chvíli.

To je môj postreh, ale samozrejme každý sme iný a každému vyhovuje niečo iné. Mne hlavne empatia a ľudský prístup.

ifca
5. mar 2008

ahojte,chcem sa opytat na d.gaza,ci je dobry odbornik?bola som u neho nedavno prvy krat.

clarisse
12. mar 2008

holky..ma nejaka z vas skusenosti s gynekol. rychtarechom z bb? 🙂

jajawka
21. mar 2008

Ahojte, nevedel by mi niekto poradit dobreho gynekologa v Cadci?

jajaj
10. apr 2008

Dobry gynekolog- Aj ja hladam v BA dobreho gynekologa. Experimentovat uz nechcem, taze by som radsej chcela nejake dobre odporucania. Chodim ku Paldiovej, ale je to "uplne zle". Prosim, poradte dobreho lekara, ktoremu nie je pacient v ambulancii na obtiaz.
Dakujem.

ajuskamimi
14. apr 2008

JAJAJ a v ktorej casti hladas gynekologa? V Karlovke je vraj jeden velmi dobry, ale neviem, ci este berie, lebo jednym casom nebral, co mal tak vela pacientiek, ale toho naozaj vsetci vychvaluju. Posobi na poliklinike v Karlovke. No a ja chodim ku Dr. Scholtzovi do Dubravky, podla mna je super a som s nim maximalne spokojna. Aj mi robil CR, lebo robil /neviem ci este robi primara/ ale ked som pred 10 mesiacmi rodila, tak robil primara na Antolskej a aj tam sa o mna ako o svoju pacientku perfektne staral.

jajaj
16. apr 2008

Dakujem, najradsej by som chcela na Antolskej, ale tam vraj nemaju ambulancie. Takze niekde v Petrzalke.

ocka
21. apr 2008

Ahojte, hladam si novu gynekologicku v BA a rozmyslala som nad GPN. Čítala som teraz v apríli ze v Kochovi majú nastať nejaké zmeny a lekári z GPN, ktorí predtým odišli z Kocha by sa tam mali vrátiť. neviete mi povedať či teda GPN funguje naďalej?

ufo
22. apr 2008

GPN funguje naďalej a je tam fajn, ja chodím k dr. Dittemu a je super lekár na všetko čo sa budeš pýtať ti v kľude vysvetlí a je dobrý odborník práve on mi vravel že Koch sa bude sťahovať a po zrenovovaní sa GPN vráti do Kocha ale najskôr až na budúci rok

mimmuska
27. apr 2008

ahojte poznáte dr.Otapkovu z ruzinova ake mate s nou skusenosti????

krpcek
27. apr 2008

ahojte ja mozem len odporucit Dr. Ditteho - je fakt dobry genekolog aj porodnik, o com svedci, ze aj ja aj moja sestra sme tu a sme obidve uplne v poriadku a Dr. Ditte sa vie velmi pohoto rozhodnut aj pri komplikovanom porode! napr. ja! mala osm omotanu pupocnu snuru okolo krku a nebyt pohotoveho Dr.Ditteho , neviem ci by som tu teraz sedela! 🙂
takze ja som rozhodnuta, ze ked raz pojdem rodit (dufam, ze uz coskoro), tak jedine Dr.Ditte!

ale momentalne chodim k Dr. Ruzickovej do Lamaca - je tiez dobra!