Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

ikke
8. okt 2009

b.bardyova • Dnes o 08:41
Baby som tu nova a chcem sa opytat, cimi nevie niekto pomoct.prestahovala som sa do ba,, ale dokrota mam este u nas doma. Chcem sa spytat ci mi neviete odporucit nejakeho dobreho tu v ba .

lilix • Dnes o 09:00
ja ti viem odporucit nedaleko ba, v rusovciach dr. chabadova. je dobra, mila, citliva, chapava.. a ma aj moderne vybavenie. pozri si na nete zena s.r.o.

cmukinka29
8. okt 2009

ja chodim k MUDr.Millymu,to je muz,je fajn,ordinuje v ruzinove,mozem odporucit 🙂

b.bardyova
8. okt 2009

Ahojte zaujimeve postrehy..poradte aj mne ...chcem doktora v ruzinove ale nechcem zbytocne vela platit tak do 2000sk ale aby v tej cene bola celkova starostlivost..neviem sa rozhodnut..

zrzulka
27. okt 2009

Chodite niektora do Euromedixu????????? Teraz je tam novy lekar, aky je? A este sa chcem opytat ked si zaplatim rocny poplatok za starostlivost u neho tak mam v cene uz aj 3D ultrazvuk ako to je???????
Pripadne odporucte niekoho kto je dobry. V tomto som narocna, hlavne nech ma aj ultrazvuk lebo nerada by som chodila na Kramare kvoli ultrazvuku

paskudka
4. nov 2009

ahojte, do piatka potrebujem surne najsť gynekologičku, najlepsie v ruzinove

ajciatko
4. nov 2009

ahojte,
tak ja som chodila aj Kollarikovej aj JAblonkovej, ale skoda minat slova na ne, studovali spolu a aj úristup k lieceniu aj k ludom rovnaky = otrasny. Po jednom odporuceni som si nasla MUDr. Predajnu na Rajeckej a musim povedat ze je to odborik na slovovzaty. Do mesiaca zistilk a odstranil problem ktory mi predchadzajuce dve lekarky liecili niekolko rokov. MUDr Predajna je velmi mily a ochotny gynekolog/porodnik. Minuly rok ma odrodil a poviem Vam, bol to tazky porod a keby nerodil on, ktovie ako by vsetko nakoniec dopadlo...
Takze ho mozem len odporucat....

grettka
4. nov 2009

ajciatko, suhlasim, ze Jablonkova nikdy viac... arogantna, neprijemna...

ajciatko
4. nov 2009

grettka a est aj potichu rozprava a nahodou ked sa opytas aby to zopakovala tak vystekne ci si sedis n usiach a pritom cele mesiac lieci jeden problem rovnakou mastick a nikdy nevylieci. Ja som stastna ze sm od nej odisla a neodporucila by som nikom ani nepriatelovi taku "odbornicku"

adinka3
4. nov 2009

v poliklinike ružinov MUDr.Milly - Milly, s.r.o.

b.bardyova
10. nov 2009

ahojte tak som dnes bola v ruzinovskej poliklinike a mam dvoch doktorov denisa milleho a eduarda duda.nevie niekto o nom niecoa chcem sa spytat neplati sa vela u milleho?vraj len zavaznejsie vysetrenia ...ako je to

cmukinka29
12. nov 2009

ja chodik k millymu,je to fajn gynekolog,len vrele odporucam a co s atyka platenia,ziadne velke sumy som tam neplatila,len za objednanie a este nejake drobne veci 🙂

ikke
2. dec 2009

ema13 • Dnes o 11:54
Odporucenie gynekologa (DNV, Karlovka, Dubravka, Centrum)
Zdravim vsetkych,
som uplny novacik na vasom fore, ale kedze som si nasla zopar zaujimavych rad a nazorov na rozne temy, rozhodla som sa pridat svoju prosbu.
Nakolko sa chystame s manzelom zalozit si rodinu a prestahovali sme sa do Devinskej N.V., rozmyslam o zmene gynekologa. S mojim sucasnym v ruzinovskej nemocnici nie som velmi spokojna (hlavne s jeho masovym, arogantnyma casto naladovym pristupom). Navyse jeden neuspesny pokus o babatko ma troska vyplasil.
Viete mi, prosim, odporucit dobreho gynekologa resp. gynekologicku s ludskym pristupom a hlavne ochotneho/ochotnu vysvetlit mi veci a odpovedat na moje otazky? Vopred dakujem.
E.

dai
3. dec 2009

ja mam gynekologa doc. stencla a som s nim spokojna - je na poliklinike mytnej, rodi na antolskej...
som u neho uz skoro 7 rokov a zatial pohoda, porod vyborny,starostlivost a pristup nadstandartny..zial aj poplatky - to je asi jedine negativum 😒

martimarti
3. dec 2009

Dai - ty taky nespíš? 😀 😀 /pardon, mimo téma 😉 /

dai
3. dec 2009

🙂 zial pracujem a popritom tu klepem...

tin007
3. dec 2009

ema13 ja si platim poplatok v prosanuse v karlovke a tam chodim ku gynekologicke dr. tazberikovej, podla mna je skvela

katka1102
7. dec 2009

takze pocula som vela o gynekologovi horakovi a musim sa pripojit. odbornik mozno je, ale je velmi neludsky. mam 25 a opakovane mykozy. stale hadzal vinu na mna ako keby som sa o seba nestarala, alebo si za to mohla sama. a pretom som robila co bolo v mojich silach, aby sa mi mykozy uz neopakovali. moja kamoska presne to iste, je buduca doktorka o rok a spraval sa k nej ako keby ona za to mohlam ze je chora. a moja sestra doktorka a tiez sa k nej spraval ako keby bola sprasta. horak je jeden z arogantnych doktorov.
chcela by som sa spytat na prosanus v karlovke alebo aj celkovo na rocny poplatok. a nemozem Dr. marsika najst medzi doktormi v prosanuse. 🙂

dominicca
6. jan 2010

caute kocky,potrebujem suuuurne pomoc,som studentka ubytovana v mlynskej a surne potrebujem ku gynekologovi,len na predpisanie liekov....a neviem ci ma zoberie niektory tu v blave len tak?samozrejme normalne za poplatok.pocula som ze baby z intrakov k nejakemu chodia ale neviem ku komu....niekde do karlovej.
dakujem pekne za odpoved.

tin007
6. jan 2010

katka1102 prosanus v kv ma rozne ceny, ja platim 99 E/rok, ved si pozri stranku procare.sk tam je vsetko uvedene

miru.j
27. jan 2010

ahojte babulky,nevite niektora dobreho lekara v okoli devinskej novej vsi?

diapozitiv01
27. jan 2010

dai ake tam maju priblizne ceny na mytnej?? maju tam aj ultrazvuk??

lienocka75
31. jan 2010

AHojte babulky, poznáte niektorá dobrého gynekológa/gyčku v BA, Petržalka ? Poprípade aj v inej časti BA ? Platí sa tam ?

bambi09
31. jan 2010

miru.j,skús pozrieť túto MUDr.,nemám osobnú skúsenosť,ale počula som,že je dobrá:
http://www.devinska.sk/odkazy/lekari/MUDr. Adri...

k8y
6. feb 2010

Ahojte baby! Mate niektora skusenost s Doc. Hollym ako gynekologom? Nasla som nanho par referencii ako na porodnika, ale ja by som potrebovala aj gynekologa. Od kamosiek mam odporucania uz na viacerych doktorov, Stencla, Korbela, Ditteho, Kollara, Holleho.. tak si hladam co najviac informacii, aby som sa znovu nesklamala..
Dakujem za akekolvek info o tychto doktoroch! 🙂

majailo
9. feb 2010

Ahoj baby. Vie mi niekto poradiť dobrého gynokologa s ludským prístupom. Nech nie je sukromný lebo takého si nemôžem dovoliť, som študentka a do BA som sa presťahovala ešte len nedávno tak nemám moc veľký prehľad ani s kým sa moc poradiť, ked tu ešte nepoznám veľa ľudí .. za každú odpoved dakujem

nastasia
9. feb 2010

ahoj majailo,
odporucam dr. Kajabu v Karlovke. Ma strasne vela pacientok a neberie uz nove, ale ak byvas na intraku v mlynskej tak myslim, ze k nemu patris a mal by ta zobrat. teraz je to tak zo zakona. a nedaj sa odradit sestrickou ta je neprijemna,ale uz v maji by sa mala vratit povodna-ta je teraz na materskej.

kinkas
2. mar 2010

Ahojte.
Ja chodim uz 2 roky k Dr. Smrekovej v Devinskej, ale ak mozte, nechodte k nej. Vyzera sice milo, ale to je tak vsetko. Povie vam ledva dobry den. Som teraz tehotna, koncim 4 mesiac a vysetrenie u nej je vzdy o tom istom - urobi utrazvuk (za ktory si doplatite 8,30 euro), spyta sa ci sa mate dobre a posle vas prec. Doteraz som bola na u nej 4x, z toho 4x UZV a pocit ze obtazujem. Dokonca mi nezobrali krv na testy AFP skor, kym mi neurobili UZV. Dietatko mi ukazala len prvykrat, inak nic nepovie, uz sa jej bojim aj nieco opytat. No najvyssi cas najst si porodnika a zacat chodit k nemu.

alexkaa
24. mar 2010

ahoj,
mam problem, začalo sa to viac ako mesačnym krvacanim vratane ms. Išla som s tym gynekologovi, teda už niekolkym, prvy mi povedal že mam prist ked mi to skonci. Isla som inemu, povedal ze s toho nevykrvacam, dalši ze mam zvečseni jeden vaječnik, dalej ze mam malu maternicu. Chcela by som otehotniet ale povedal že sice otehotniem ale maternica plod neudrzi. Dalsi mi povedal ze mam asi cysty. Teraz hladam dalšieho lekara, schopneho aby vedel presne povedat co mi je a prípadne ten problém aj riešit. Máte niektorá podobný problém, poprípade viete odporučit nejakeho fakt dobreho gynekologa alebo sukromnu kliniku. Prosim poradte

acko
24. mar 2010

k Dr. Smrekovej neodporucam chodit ani ja. Patrila som k nej nejake 2-3 roky a dost odflakla starostlivost o mna. Je to na pohlad a mozno pokec mila zenska, mozno fajn pre niekoho kto nema absolutne ziaden problem a potrebuje len predpisovat antikoncepciu. ale ak chcete otehotniet, alebo mate nejaky problem, tak naozaj neodporucam.

alexka, vyssie v teme bolo uvedenych uz viacej doktorov s dobrymi referenciami.

mna by skor zaujimalo, ze ci mozem zbehnut na konzultaciu aj k inemu doktorovi nez u ktoreho som kapitovana (t.j. mam tak kartu). predpokladam, ze by som musela ist ako samoplatca, ze?

alexkaa
24. mar 2010

ja som dnes volala doktorovi ale do sukromnej kliniky a povedal mi ze na jednu samostatnu prehliadku bez karty to vychadza tak 170 € plus co mi uorobi testy ako cytologia a podobne plus este nejakych pedesiat euro...neviem ci je lepsie ist do sukromnej ale si myslim kde je cesta-peniaze tam je vola....