Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

travnerka12
11. dec 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@kikuskar5 ja tomu nerozumiem, predsa ked niekto chce byt dobry gynekolog tak by mal pre to robit vsetko nie? Pre pacientky nie je nic lepsie ako ked vsetky vysetrenia jej urobia na jednom mieste. Niektori lekari len prehanaju neustale z jedneho miesta na druhe a clovek sa z toho moze aj zblaznit. Ja som rada, ze som teraz uz presla k Millymu lebo neviem ako by som to vydrzala 🙂 a tebe prajem pevne nervy pri nej este 🙂 @klaudusik7 ten lekar co som k nemu ja teraz presla, tak riesi aj taketo problemy🙂

klaudusik7
13. dec 2015
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@travnerka12 a co je to za lekara? to je statny?

travnerka12
2. jan 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@klaudusik7 je to sukromny gynekolog, ale stoji za to.. Ja som s jeho pristupom spokojna pretoze svoju pracu berie zodpovedne 🙂

kikuskar5
12. jan 2016

@travnerka12 tak u mna zmena, osud to zariadil, kam.chodim, tak lekarka konci a hladaju ineho, tak idem hned vybavovat Millyho a uvidime. Prosim ta len otazocku mam, aj sa tam dakedy dovolam? 😉 nevies kedy je naj? Bo od rana nikto nezdviha a musim to riesit co najskor, kvoli terminom vysetreni 😉 vdaka 😉

monka338
12. jan 2016

MUDr. Smolik - Koch
Plati sa rocny poplatok, ale som nadmieru spokojna.
Trpim tehotenskou nevolnosotu a u Kocha som bola hospotalizovana 3 dni a uuzasne sluzby a starostlivost......citila som sa ako clovek.

kikuskar5
12. jan 2016

@travnerka12 tak som sa dovolala, mam smolu. Tehotne maju momentalne stopnute. Tak skusim.hladat, ked nie, mam zavolat znovu, keby som nenasla, snad s tym daco spravia, dufam v tu druhu moznost 😉

klaudusik7
12. jan 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@travnerka12 nie je to trosku luxus mat sukromneho gynekologa? myslim co sa ceny tyka.. :(

travnerka12
12. jan 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@kikuskar5 tak to mi je luto.. Ale neboj sa mozno sa to nejako vyriesi este. Alebo potom po porode 🙂 drzim ti palce 🙂 @klaudusik7 ale prosim ta. Za dobreho lekara ja osobne som si ochotna priplatit, radsej usetrim niekde inde, ale nie na svojom zdravi ;)

kikuskar5
12. jan 2016

@travnerka12 dakujem 😉 vyzera, ze som nasla podla predstav, ale az zajtra sa dozviem, ci ma vezme, ked nie, tak snad to nejako.doriesim 😉

monka338
13. jan 2016

@klaudusik7 urcite nie . Ja mam súkromného gynekológa a som nadmieru spokojna. Rodila som ale v Ruzinovskej nemocnici a trpko som to olutovala...nikdy viac. Pri druhom idem urcite do sukromnej porodnice.

klaudusik7
15. jan 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@travnerka12 na jednej strane mas naozaj pravdu a pozerala som si cennik toho doktora Millyho a on ma velmi prijatelne ceny az som bola prekvapena. :O @monka338 ta starostlivost sa asi ani neda porovnat so statnou, ze?

monka338
18. jan 2016

@klaudusik7 to urcite nie. Teraz som tam lezala hospitalizovana kvôli tehotenskej nevolnosti a mala som pocit, ze som 5* hotely...a hlavne, citila som sa ako clovek, o ktorého sa normalne staraju

veronka91
19. jan 2016
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@monka338 presne tato starostlivost u statnych lekarov chyba a je to smutne :(

mamickajanka
21. jan 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@klaudusik7 niektori sukromni lekari nevedia co maju pytat, ale pri tomto je to uplne o niecom inom a to si urcite aj videla ked si cennik pozerala 🙂 ja som tiez vahala bala som sa ako to bude s cenami, ale jeho pristup a spravanie ma prijemne prekvapil a po pravde aj viac by som si priplatila keby bolo treba a nerobilo mi to probblem pretoze taku starostlivost ako u neho som nedostala nikde inde.

akombakom
25. jan 2016

zdravotnícky ssystém v tomto státne radsej nebudem ani komentovat, stoji to za.... velke nic.... ak si chory zodchni, ak si chudobný zdochni... toto je credo asi nasho zdravotníctva....a ked mas prachy zacvakaj... zdochnes aj tak, ale my si zarobime :D

petuska125
25. jan 2016

Ahojte, ja mozem doporucit Mudr. Karkalika (Feminatal), tiez maju nejake poplatky napr. za tehotenstvo, su ale za nadstandardne ukony co poskytuju sestricka Vam povie, popripade maju cennik na stranke. ja som presne kvoli tomu vahala, ale zatial som spokojna. Taktiez na Dr. Milleho som dostala dobre referencie a tiez Mudr. Zacok. Inak poplatky v Ba ma zaskocili, preto je dobre sa popytat za co mate platit, lebo len niektore ukony preplaca poistovna a v urcitom pocte a viac je brane ako nadstandard popripade rozne druhy ultrazvukov maju rozne ceny a inak su preplacane.

travnerka12
11. feb 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@klaudusik7 je to ine, kedze ma aj zmluvy s poistovnami. Ale co sa tyka kvality tak statni gyn sa na neho ani nehrabu. Je to uplne iny pristup k pacientovi. Milly neberie pacientky ako povinnost alebo ako by soom to nazvala a to je to dobree 🙂 aj sa k nemu chystas, ci este sa rozhodujes?

klaudusik7
16. mar 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@travnerka12 Ano chystam sa k nemu len este musim ist k mojhu terajsiemu gynekologovi aby mu poslal kartu a veci okolo toho. Ale uz som rozhodnuta pre doktora Millyho, vsak som tam uz aj volala. Bola som milo prekvapena ze uz po telefone boli sestricky mile a ochotne

mamickajanka
24. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@klaudusik7 super je ze si sa nakoniec rozhodla ist k nemu a zacala si si ho vybavovat. Som si ista ze budes spokojna, vsak potom napis ake mas pocity z neho ked tam pojdes na prve vysetrenie

klaudusik7
11. apr 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@mamickajanka ano napisem ti ake som mala pocity, buduci tyzden tam idem 🙂

smilla_jaspersen
17. okt 2016

Asi neporadím, ale rozhodne neodporúčam doktorku Sládičekovú. Z viacerých dôvodov som bola nespokojná, ale nevedela som sa dokopať k odchodu. Dnes padla posledná kvapka - na preventívku sa dá objednať iba cez nejaký portál, cena 20 eur/rok. Alebo prísť bez termínu a čakať celý deň, s tým, že ma nemusia ani zobrať (na čo ma proaktívne upozornila aj sestrička dnes v telefóne a vzhľadom k mojim skúsenostiam z čakárne u pani doktorky jej to aj verím). A taká dobrá lekárka to bola kedysi dááááávno.

170688
26. dec 2016

Neviete ci pocas sviatkov v lamaci Gynekologicka ordinuje dakujem

alenka008
1. feb 2017

Prosim, mate niekto skusenosti s Dr. Zdenkou Lackovou z Pro Care? Vopred dakujem za kazdu reakciu.

sangre
4. apr 2017

Caute mate skusenost s Dagmar Gavorikovou ??inter klinik bola som.u nej prvy krat a zdala sa mi byt v pohode .dakujem

sangre
4. apr 2017

@sangre opravujem Dagmar Gavornikova

veronika_e
5. okt 2018

Pekny slnecny den prajem vsetkym🙂 Kedze aj moja prvotna volba gynekologicky nebola moc stastna, tak by som Vas chcela poprosit o radu. Chcela by som aby ste mi poradili fakt nejakeho dobreho gynekologa alebo aj gynekologicku (ale skor by som uz brala chlapa, kedze zena sa mi neosvecila). Za rady vopred dakujem😉

ichtys
5. okt 2018

@veronika_e odporucam Mudr. Marek Drab, ordinuje v Ružinove, aj v Stupave

sangre
8. okt 2018

@veronika_e mudr.Diveky gynaex

veronika_e
10. okt 2018

@ichtys Ahoj, dakujem ti velmi pekne za odpoved. Ako je mozne, ze ordinuje aj v Ruzinove aj v Stupave. Ma to nejako na dni rozdelene??

@sangre Ahoj, aj tebe dakujem za odpoved😉

ichtys
10. okt 2018

@veronika_e áno, presne tak 🙂