Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

lucka0122
13. mar 2007

ahojte babulky poradte mi prosim vas dakeho dobreho gynekologa v banskej byzstrici pretoze uz sa bojim zavinil mi ze somj potratila a neurobil to len mne pocula som vela toho na neho..dakujem

sicilia
11. apr 2007

Mohli by ste mi poradit nejakeho dobreho gynekologa v BA, naozaj to dost surne potrebujem a asi by som stravila dost casu, keby som si mnala precitat dokladne celu tuto diskusiu. 🙂
Myslite, ze je lepsie mat gynekologa v nemocnici? Byvam v Ruzinove, tak by mi bolo mozno lepsie, keby som mala niekoho v okoli, ale nevadilo by mi ist hocikde, ak by bol naozaj dobry.
Prosiiiim, dakujem za odpoved.

sicilia
23. apr 2007

Uz som aj celu diskusiu precitala, ale stale sa neviem rozhodnut. Sukromny lekari ako su Janek alebo Gazo mi pripadaju na zaklade niektorych prispevkov az prilis drahy. Aj ked keby som naozaj vedela, ze su vynikajuci, tak si to zaplatim... Viem, ze su kvalitny lekari aj iny. Co si myslite o lekaroch v Ruzinovskej nemocnici, ktory z nich je podla Vas najlepsi? Co hovorite napr. na doktora Draba?

jolanka
26. máj 2007

Ahojte,mohli by ste mi poradit kam chodit v kosiciach na gynekologiu?Dakujem 🙂

jolanka
28. máj 2007

snazilky, kosicanky, niesom spokojna s dr. gyndy, tak vas prosim o radu, kam chodit. Dakujem za pomoc.

peha
28. máj 2007

sicilia - ku gazovi nechod. on bol fajn, pokial som nemala nejaky problem. a na nic mi neprisiel.
az ked som sa prestahovala, novy gyn mi zistil, ze mi tam krasne kvitnu myomy. a gazo mi dodnes nechce vydat moju staru kartu - a zijem uz 3 roky v ziline.

zuzka82
28. máj 2007

ahoj jolanka, a kam chodis..??
ja chodim k doktorke Ivanovovej do Šace..a vlastne aj mamca aj sestra k nej chodia..a sme spokojne..
a planuje sa teraz niekedy v ete prestahovat na kukucinovu niekde..

jolanka
28. máj 2007

ahoj zuzka, chodim na sever, dr.Demkov.

zuzka82
28. máj 2007

ja len ze preco niesi spokojna..
nám sa ta nasa pozdava... a planujem aj u nej rodit, teda ak aj rodi..

jolanka
28. máj 2007

niesom spokojna, veis ked mi ma napisat lieky, ktere mi doporucily v car, tak se hned pyta preco mi je nenapisaly uz tam a co ja viem preco nie? Dnes ked som mu vravela ze potrebujem lieky na srovnani ms, tak prý at si zavolam do car. A tak vobec sa mi nepaci ten jeho pristup.

zuzka82
28. máj 2007

hmm, tak ked niesi spokojna, treba menit...ja mam skusenost len s nou..

marion23
4. aug 2007

ahoj su tu nejake baby z ZA a okolia a vedia poradit dobreho gynekologa

marion23
4. aug 2007

pozna niekto lepsie Dr Hartela aky je,su s nim pacientky spokoje

vaskova
4. aug 2007

Chcem odporučit Mudr.Magdalenu Mayerovu Račianska 44 budove figara ma skvely pristup pacientom je velmy mila , aj ja som dlho hladala pokym som našla tuto
doktorku.

sicilia
6. aug 2007

Chcela som sa opytat, ci niekto nepozna niektoreho s tychto lekarov...MUDr. Vladimír Cupaník, CSc., MUDr. Angelika Cziroková, MUDr. Daniel Demečko, MUDr. Martin Ditte, MUDr. Peter Mareš, MUDr. Katarína Vačoková. Chcela by som navstevovat Gynekologické ambulancie GPN v ruzinovskej poliklinike, ale potrebovala by som si vybrat jedneho z tychto lekarov. Resp. nejake referencie na GPN. Dakujem 🤐

sicilia
6. aug 2007

Ani jedneho z tychto lekarov nepoznate? Velmi by ste mi pomohli. Asi si bez Vasich referencii neporadim... 😉

babulina
6. aug 2007

ahoj sicilia ja chodim k angeline czirokovej, ale poznam aj ostatnych lekarov, je to rok co tam chodim, ona dosla na problem ktory bol skryty dlhe roky a vzdy mi lekari hovorili ze som hypochonder, aj ma odoperovala a teraz cakame babatko, takze u nas starostlivost u nich pomohla na 100%,ak chces vediet nieco konkretne tak kludne napis do IP

sicilia
6. aug 2007

Babulina, velmi sa s Tebou tesim a gratulujem k babatku 😉. Ja som skor rozmyslala o chlapovi, vlastne som nikdy nemala zenu gynekologicku, ale preco to neskusit. A kde by si chcela rodit? v Ruzinove?
Som rada, ze si napisala, ze sa Ti tam paci. (bohuzial IP mam v praci bloknute) 😠

babulina
6. aug 2007

rada by som u angeliny,no s porodom to je est v gpn komplikovane, pokial viem tak zatial nerodia a ked budu tak na kramaroch v zrekonsturovanej casti,
inak ak si chces vybrat medzi zenami, tak by som si radsej angelinu vybrala nie dr.vacokovu, obe su zlate ale nejako mi je angelina blizsia, ked sa opytas tak mi odpovie a z dr.vacokovej to obcas ide ako z chlpatej deky, z chlapov som najviac doslo do styku s dr.dittem a dr.demeckom obaja boli v pohode, ale dr.ditte bol vacsi pohodak, myslim ze neni problem ak si tam zavolas a das si s nimi nezavazne stretnutie viem ze to na zaciatku robili bez problem ci sa to zmenilo to neviem

katarina78
6. aug 2007

Ahojte kocky akurat som nadabila na tuto temu ... Ja som dlho hladala gynekologa a nakoniec som sa rozhodla pre GYN FIV, Dr. Drabek no a teraz, ked vas tak citam a pozrela som si ich aj stranku, tak sa mi celkom pozdava aj GPN. Mate este niekto s nimi neake skusenosti? Dakujem 🙂

sicilia
6. aug 2007

Nevyznam sa v tom velmi dobre. Myslis, ze oni by nemohli odrodit v hociktorej porodnici? Mozno dam na Tvoju radu a pojdem k tej angeline 😉
Kramare sa mi moc nepacia... ☹

katmi
8. aug 2007

mixka - tak ja mam rovnake problemy s tou mojou.. a to ked si pytam vysetrenia,ktore mne myslim amla urobit uz davno,tak ma este odbije,ze ci je lekar ona alebo ja.. 😖 mam jej plne zuby..

kote100
8. aug 2007

ahojte 🙂
chcem sa spytat ci neviete o niakom dobrom gynekologovi v Novom Meste nad Vahom alebo na Myjave.Chcem zmenit gynekologa len neviem komu ist.Dakujem za rady 🙂

katmi
8. aug 2007

sicilia - ja by som na kramare tiez nikdy nesla.. stacili mi doterajsie skusenosti a to som v podstate nebola nijak vaznejsie chora..

mixka
autor
8. aug 2007

katmi, osvedcil sa mi dr drabek z gynfivu 😉

katarina78
9. aug 2007

mixka a ty tam tiez chodis ako "bezproblemova" pacientka? Ja som objednana k Drabekovy na 15.8. tak uvidime ci som dobtre zvolila ... 😉

katmi
9. aug 2007

mixka - hej,uz som debatovala aj trosku s babami s temy GYNFIV..len moja lekarka ma dovolenku az do 25.8. a ked som tam volala,tak potrebuju odo mna kartu a nejake potvrdenie od byvalej lekarky,ze som odhlasena z jej starostlivosti..takze si musim pockat az do konca augusta,ist pre kartu a potom tam znova zavolat,zaregistrovat sa a az tak mi daju termin...

katarina78 - ja som sa tam hlasila ako normalna pacientka - zatial..a dufam,ze ich pomoc pri otehotneni ani nebudem potrebovat.. 😉

emjee
14. sep 2007

maryloou77 • snž • 13. sep 2007 o 18:39
ahojte
napiste kam chodite ku gynekologovi v Ba a okolí a ké máte skúsenosti, je tu more lekárov len neviemktorý je ten pravý????
napíšte v čom by ste odporučili práve toho svojho a v čom by ste ho zmenili, alebo čo su jeho slabé stránky.
Pomôžete mnohým rozhodnúť sa správne, vdaka 😀 😀 😀 😀

julova • 25tt • 13. sep 2007 o 19:12
Aj ja chodim na Tehelnu, ale do Medirexu...k Mudr. Tazberikovej a som spokojna...nevytkla by som jej snad nic...na co sa opytam, to mi vysvetli a vacsinou sa ani pytat nemusim....je mila, empaticka, stara sa - aj ked ona je odbornik, citim, ze nic nezanedbava a radsej viac prevencii, ako ieco "prehliadnut"..no a plus je to,ze maju vsetko na jednom mieste..UZV v ordinacii, labak vedla, kde robia vysledky krvi a nikam sa to neposiela, cize vysledky su pomerne rychlo...isty cas som chodila k Mudr. Sebanovi, ako moja mamina...ale kedze boli šumy, ze odide na dochodok, tak som si po navrate zo zahranicia nasla tuto Dr....ale aj Seban je fajn, hoci uz ma hadam aj cez 70 rokov 😕 😉 ...apropo stale ordinuje (tusim vo Fakultnej... 😉 )...

radoslava • 1d • 13. sep 2007 o 19:14
Adi ja som chodila este ked som chodila na vysku. Nic moc on mi pripadal divny a ty mas s nim ake skusenosti?

redkvicka
14. sep 2007

Ja tiez chodim k Tazberikovej do Medirexu, ale rozmyslam o zmene, co sa tyka pristupu, nemozem jej naozaj nic vycitat je super, len trochu mam problem s tym, ze pracuje aj v Iscare a neviem, ci ju to neovplyvnuje, mam taky dojem a skusenosti, ze ano, to je jedna vec, ale inac je zlata. Ak by som otehotnela, tak u nej urcite zostanem, tych 2000 Sk stoji za rok za to, ze sa objednas, nemusis cakat, vsetko sa dozvies, ale stale neviem sa rozhodnut, ale asi to risknem a pojdem niekde inde.

bubca
14. sep 2007

K odporúčaniam na MUDr.Kajabu z Karlovky sa pripájam,takého úžasne empatického a ochotného lekára som ešte v živote nestretla...takže smelo k nemu 😉