Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

zuzkag2
22. júl 2011

@shania31 ahoj shania....ja som tiez chcela ist do GINFIVu, a teraz som tam volala...bezne gynekologicke pacientky neberu ☹ len na liecbu poruch reprodukcie...co dufam, nebudem potrebovat. ...
som nestasna, lebo neviem kam mam ist..

dievcata, poraddte, ku komu, stahujem sa z trencina, tam som chodila k Jankovskemu, a to som pekne "rozmaznana". Asi by som radsej ale chodila k doktorovi ako k doktorke.
dakujem

alexandra1998
22. júl 2011

Ahojte musim sa pridat k nazoru ze MUDr. Hana Vašová je najhorsia volba v mojom zivote... a MUDr. Gavornikova z Prosanusu je este stale slaba s ultrazvukom? mam k nej ist ako k zastupujucej lekarke... :(

marta80
23. júl 2011

Mixka ja jsem rodila jedno dite s Gazom a jedno s MUDr. Turkotou a byla jsem velice spokojena. S MUDr. Turkotou ale vic. Lepsi siti a predporodni pece. Navic MUDr. Gazo uz v BA nerodi. Proto jsem taky menila porodnika.

zuzkag2
25. júl 2011

ahojte, viete mi niekto dat nejake referencie na Mudr.Táborskeho z Podunajskych Biskupic?
dakujem

dlucy
1. aug 2011

Ahojte baby
chcela by som sa opytat ci nahodou neviete kde ordinuje teraz Mudr.Czirokova?
Ja som k nej chodila a bola som s nou velmi spokojna. Teraz miesto nej pracuje Mudr. Svitekova.

Dakujem vsetkym 🙂

mmmaruska
2. aug 2011

Ahojte🙂

chcem sa spýtať, ako ste spokojní s lekármi v Poliklinike Karlova Ves. http://www.poliklinikakv.sk/ambulancie-a-prevadzky S uplne hociktorým. Čítala som skoro celú túto diskusiu, ale mám v tom chaos (najma niektoré príspevky su starieho dáta...).

Totiž som uvazovala ze si zaplatím tých 146 eur a pojdem sem http://www.procare.sk/individualni-klienti/nasa... ale som študent, stojí to za to?

Vdaka sa info!!!

marcy881
5. aug 2011

@mmmaruska ja riesim podobny problem. som studentka a 150e sa mi zda dost vela. moja kamoska ma nejakeho noveho lekara a tam ako studentka ma zlavu a plati len 50e - opytam sa jej kde chodi a ci je spokojna. mala tam ist nedavno po 1.x
pol. karlova ves neodporucam! zname maju zle skusenosti s pristupom!

marcy881
7. aug 2011

@mmmaruska taaakzeee, patala som sa kamosky a povedala mi, ze bola v GPN- teraz su uz prestahovani v Kochovom sanatoriu a ona je u MUDr. Demecka. bola tam len raz, no pochvalovala si ho-ale bola to len preventivka. Bola spokojna s pristupom sestier i lekara... tak zvazujem aj ja....

marcy881
7. aug 2011

@dlucy ahoj, MUDr. Czirokova je teraz u Kocha. uvazujem prave nad nou. ale neviem ako je to v Kochovom sanatoriu s operaciami a hospitalizaciou... plati sa tam nieco navyse k rocnemu poplatku???

dlucy
8. aug 2011

@marcy881 Uz je miesto nej Mudr. Svitekova zevraj tak mi bolo povedane.A ta ordinuje na poliklinke v Ruzinove.
Aj na stranke to maju tak napisane 🙂

marcy881
8. aug 2011

@dlucy aha... a ta je aka? ma s nou niekto skusenost?

dlucy
10. aug 2011

@marcy881 Neviem zajtra k nej idem tak potom dam vediet 🙂

marcy881
10. aug 2011

@dlucy super, drzim palce a dakujem 🙂

chtoura_ba
10. aug 2011

@marcy881
@dlucy Ahojte. Ja som chodielava v dr. Czirokovej od 2004 este ked bola v KOCH-u, potom v GPN. Bola som s nou velmi spokojna. Ale co ja viem, tak Czirokova odisla zaciatkom roku pracovat do zahranicia ☹ . U Svitekovej som bola pred tyzdnom prvy krat a zatial som mala dobry pocit, je mila, sluzna a ochotna. Uvidime ako to bude dalej. Gynekologicka je pre mna taka intimna zalezitost takze sa mi tazko prechadza od doktora k doktorovi...Ale tym, ze si platim sukromne sluzby, ocakavam vysoky profesionalitu a kvalitu sluzieb, no nie? 🙂

dlucy
11. aug 2011

Ahojte baby, dnes som teda navstivila pani doktorku je naozaj velmi mila,prisla mi taka ludska a fajn sa s nou da pokecat naozaj mam s nej dobry pocit 🙂
Dufam ze ju nabuduce navstivim uz ako tehu
🙂

rainee
22. aug 2011

baby, chodite niektora k dr.sladicekovej? ja som sa tam prehlasila prednedavnom, za 2 mesiace sa mi tam ani raz nepodarilo dovolat kvoli objednaniu (cislo mam spravne). viete mi prosim poradit kedy tam treba volat, uz ma to fakt prestava bavit. a ked som prisla osobne uz o 7,30 boli rozdane karticky na cely den, takze nie je sanca tam prist s niecim akutnym ☹ neviem ci som spravila dobre aj ked lekarka vyzera byt mila....

smilla_jaspersen
24. aug 2011

rainee, sladicekova si nabrala strasne vela klientok a mam podozrenie, ze svoju "politiku" ma nastavenu tak, aby si vacsina pacientiek priplatila 10 evri za objednanie, alebo rocny poplatok. Ak neprides tristvrte hodinu pred zaciatkom casu pre neobjednane, nemas sancu, bezna cakacia doba 4 hodiny. Na druhej strane, viackrat som zazila, ze pacientky, na ktore nevysla karticka alebo ktore prisli neskor, poslala sestricka domov, pritom sme v cakarni cakali uz len tri-styri pacientky, a mna ako poslednu vybavili dve hodky pred koncom ordinacnych hodin, takze pani doktorka si mohla dovolit odist domov v ovela prijemnejsom case :-/ Nepacia sa mi aj dalsie veci ktore tu nebudem rozpisovat, takze adios, rozhodla som sa pre inu dokinu a som maximalne spokojna...

blackswan75
28. aug 2011

ja chodim tiez k Dr Taborskemu, rodila som u neho aj mojedve deti, este kym fungovala porodnica v Podunajskych biskupiciach, vlastne som mu vdacna, ze su zdrave obe,, prva porod KP,, hrozne som sa bala, bola som objednana na sekciu, ale odisla mi voda, krasne som sa otvarala, a tak som ju porodila . teraz planujem tretie, aj ked mam 36, a bola som na kontrolu, povedal ze super, ze som ok, a nech sa nebojim, je kopec mamiciek po 35 a dokonca prvorodiciek 🙂 mam dve dcerky 11 a 8 rocne,, a nejak mi zatikali hodinky a tuzim po drobcekovi, nielen ja ale aj manzel, takze Dr Taborskeho odporucam, je ludsky, prijemny a hlavne odbornik, mozem mu na 100% doverovat.

klementina
28. aug 2011

viete mi niektor poradit gynekologa, ktory nelieci kazdy problem antikoncepciou? nechcela by som ju vobec brat, chapem, ze maju z toho peniaze, ale dost ma obtazuje moj gyndos, ktory mi pri kazdej navsteve a na kazdy problem nuti antiku, a snazi sa zo mna urobit debila, ked sa mu snazim vysvetlit, ze si tym nechcem uz zanasat organizmus. dakujem.

zuzana1979
5. sep 2011

baby ja som pocula, ze dr. svitekova ide na matersku, ze je tehu, cize sa obavam, ze odide aj ona, preto rozmyslam najst si predsa niekoho ineho. viete v gpn odporucite este inu doktorku, ktora je dobra?

timietinka
21. sep 2011

Baby, ja uz vazne neviem, poradte prosim ... ☹ Dobry gynekolog v BA, najlepsie blizke okolie BA Nove mesto ... ale beriem hocijaky napad ... (ak to stoji za to 😅)
Dr. Jablonkova, Dr. Stanko, Dr. Holecova ... mi baby neodporucaju
Dr. Kajaba, Dr. Hvizdak, Dr. Sablova, su vraj fajn, ale uz nemaju miesto pre mna 😖 A vraj Dr. Svitekova sa chysta na dovolenku ... a ja potrebujem odist od Dr. Cunderlika ... poradte mi prosim ludskeho doktora ... vdaka!!!

bellada
21. sep 2011

Pozna niekto Mudr. Maria Lužinskeho? ake s nim mate skusenosti?

cecil36
21. sep 2011

@timietinka mudr. taborsky je fajn, rodila som u neho aj prvu dceru (teraz uz nerodi). Je dobry odbornik aj celkom v pohode. A preco odchadzas od cunderlika?

timietinka
22. sep 2011

@cecil36 Napisala som Ti spravu, nechcem tu verejne pisat o mojom sklamani z neho, hoci mi znami povedali, ze som to mala riesit nielen v tichosti, ale na verejnosti aj s Uradom pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou ☹

bellada
23. sep 2011

@timietinka fuha, tak takuto velku nespokojnost na Cunderlika som asi este ani nepocula, vacsinou ho chvalia ako super odbornika, teraz si ma riadne zaskocila, lebo ja sa chystam u neho rodit 😕 mohla by si mi napisat s cim si bola nespokojna, nech som v obraze?

timietinka
23. sep 2011

@bellada Ano, aj ja som k nemu isla s tym, ze som si citala dobre referencie na neho z roku 2008 ... skoda je, ze az neskor som natrafila na novsie ☹, s ktorymi som sa zial musela stotoznit pre svoje vlastne zazitky, pretoze vtedy som uz k nemu patrila 😠 ... Odbornik na ultrazvuky je paradny, ano s tym suhlasim, ale predsa je mi luto tolkych penazi, ked pocuvam napr. svagrinu, ze dostala zadarmo 3 fotky (ja max. jednu) z jedneho ultrazvuku u doktora, u ktoreho ani nic neplatila a zdaleka nemala ani take zazitky ako ja, ze by pre nedostatok casu musela prebehovat do tretej miestnosti cez sestricky a ostatne mamicky s holou ritou v zime a ze by ju nechal pan doktor lezat so studenym gelom na brusku len preto, ze mu prave volaju dvaja kamarati a po skonceni dlhych telefonatov sa ani neospravedlnil 🙄 ... Som z toho proste smutna a sklamana, no najma z toho, co nasledovalo potom ...

bellada
23. sep 2011

@timietinka uplne chapem tvoje rozcarovanie, mnohym Mudr chyba ludsky pristup ☹

cecil36
23. sep 2011

@timietinka ahoj, dakujem za IP, ja som sa rozhodovla ci si ho nezazmluvnim k porodu (aj ked asi cisaraku). Druha volba bol dr. Turkota. Tak asi sa priklonim k nemu 😉

tetapetra
27. sep 2011

Ahojte, co si myslite o Mudr. Vorosovej. Som v 7 tt, nie som prehnane precitlivena ani nic podobne, len mam z nej zmiesane pocity. Mam neprijemny pocit sa jej nieco opytat. Neviete ci robi aj fotky babatka v brusku? Aj to sa jej bojim opytat 🙂

gasev
27. sep 2011

MUDr.Peter Mareš. Veľmi príjemný, citlivý, ľudský, taký normálny, odpovie na všetko, precízny. Chodím k nemu, rodila som pri ňom, fakt odporúčam, pokiaľ chcete normálneho nenamysleného a dobrého gynekológa.