Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

zic
27. máj 2005

ze sa zapajam... moja priatelka si pochvaluje sukromne sanatorium Prosanus. Rozne 2000 korun a uz nic neplatis (okrem tabletiek teda). Super doktor, super vybavenie. Ak si tehotna, tak tusim dalsie 4000, ale to uz si ked tak zisti.

viki
27. máj 2005

Mixka,
poslala som ti kontakt do IP
Viki

mixka
autor
27. máj 2005

dik velmi pekne, urcite vyskusam, uz zacinam byt zufala....

mixka
autor
27. máj 2005

bojim sa, ze nebudem do svadby fit. pred rokom som bola na operacii s cystami a teraz mam problemy velmi podobne tym pred rokom a doktorka mi dala antibiotika a presviedca ma, ze je to len zapal. no kiez by, ale nezda sa mi to. asi intuicia, alebo co. a zacinam mat strach, ze nikdy neotehotniem.
zic, je sympaticke, ze sa ako chalan zapajas do takejto debaty. preco nevies, kedy bude svadba? neviete sa dohodnut na termine?

pepapo
27. máj 2005

Mixka,
neber to tak negativne, aj ked ta chapem. Ale treba verit ze vsetko bude OK! Drzim palce...

papu
27. máj 2005

ja chodim tiez do Prosanusu (pisal o tom zic) a som velmi spokojna. Rocny poplatok je sice 2000, ale mne to za to stoji. Ja som tiez zohnala dobreho lekara asi na 5 raz. V ambulacii maju vlastny ultrazvuk, cize ti ho robia hned na vysetreni, nemusis sa nikde objednat. Na kontrolu sa objednas dopredu telefonicky na nejaku hodinu a o tej hodine ides do vnutra. Ziadne dvojhodinove cakanie. Recept na HAK si objednas tiez telefonicky a potom ti ho nechaju na recepcii, cize len si ho vyzdvihnes a zase ziadne cakanie. Mne to takto velmi vyhovuje, ja totiz nemam nervy na cakanie u lekarov. Ak chces, podrobnejsie info ti dam do IP

zic
27. máj 2005

to mixka: zatial nechceme...

marianka21
27. máj 2005

papu, chodis ku gazovi?

mixka
autor
27. máj 2005

papu, bola by som velmi rada, keby si mi poradila. mas muza? ja momentalne neviem, ci by som chela zenu, po tychto skusenostiach, co mam teraz. ale myslim, ze tych 2000,- za dobru starostlivost nie je vela.

adkag
30. máj 2005

ja som mala velmi dlho takeho starsieho lekara, bol znamy po slovensku,aj propagoval rodenie do vody, pracoval isty cas v rakusku,ale ked som k nemu ja chodila,mal uz cez 60 a veru nic moc. potom som chodila k mladsiemu,velmi sympatickemu lekarovi,ale nebola som spokojna,lebo moje problemy liecil nasadenim HAK,ktoru som brala kvoli tomu 2 roky. ked mi ju predpisal zase po roku,tak som sa pytala,ci by to nemohol liecit inak,zistit,z coho to mam, lebo som sa bala,ze co ak potom uz bude neskoro a nebudem moct mat deti.on ma odbil,ze to budeme riesit,ked budem chciet mat deti a ze keby to mal kazdej zene hned liecit a zistovat,tak by kazda druha len behala po endokrinologii. takze tot moje skusenosti s lekarmi-muzmi. teraz mam fantasticku lekarku, hned ked som k nej prisla,nakazala mi HAK vysadit,aby to mohla liecit, 2 krat mi spravila ultrazvuk a 2 krat krvne testy, zistila,ze je vsetko v poriadku,aj moje problemy sa upravili. tiez ma ultrazvuk u seba,je velmi mila a prijemna, snazi sa co najlepsie ludi liecit a zistit,co komu je.ja som s nou ako s lekarkou maximalne spokojna. okrem toho mi aj vysvetli,ked sa na nieco spytam, rozpravali sme sa aj o plodnych a neplodnych dnoch a tak.

adkag
30. máj 2005

ja som mala velmi dlho takeho starsieho lekara, bol znamy po slovensku,aj propagoval rodenie do vody, pracoval isty cas v rakusku,ale ked som k nemu ja chodila,mal uz cez 60 a veru nic moc. potom som chodila k mladsiemu,velmi sympatickemu lekarovi,ale nebola som spokojna,lebo moje problemy liecil nasadenim HAK,ktoru som brala kvoli tomu 2 roky. ked mi ju predpisal zase po roku,tak som sa pytala,ci by to nemohol liecit inak,zistit,z coho to mam, lebo som sa bala,ze co ak potom uz bude neskoro a nebudem moct mat deti.on ma odbil,ze to budeme riesit,ked budem chciet mat deti a ze keby to mal kazdej zene hned liecit a zistovat,tak by kazda druha len behala po endokrinologii. takze tot moje skusenosti s lekarmi-muzmi. teraz mam fantasticku lekarku, hned ked som k nej prisla,nakazala mi HAK vysadit,aby to mohla liecit, 2 krat mi spravila ultrazvuk a 2 krat krvne testy, zistila,ze je vsetko v poriadku,aj moje problemy sa upravili. tiez ma ultrazvuk u seba,je velmi mila a prijemna, snazi sa co najlepsie ludi liecit a zistit,co komu je.ja som s nou ako s lekarkou maximalne spokojna. okrem toho mi aj vysvetli,ked sa na nieco spytam, povie,v com je problem, co treba robit, ake vysetrenia ma este cakaju a pod.

papu
30. máj 2005

marianka21, ano chodim k nemu

veronika33
30. máj 2005

Ja Ti odporúčam súkromne centrum Medifem, majú tam ultrazvuk, mamograf!!! a iné špičkové prístroje, ročne sa platí 300 Sk, čakáreň ako obývačka, samozrejme, všetko na objednávky na presnú hodinu. Antibiotika mi boli predpísané až po zistení presnej citlivosti. Hlavnou lekárkou je MUDr. Kováčová. Má citlivý a jemný prístup. Všetci zamestnanci sa k Tebe správajú ako ku klientovi (a nie že ich otravuješ).Môžem len vrelo odporúčať.

vaso
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika33
2. jún 2005

Ešte dodám, že moje kamarátky majú svojich gynekógov, s ktorými sú viac menej spokojné, ale chceli mať zaznamenané aj ešte nenarodené babo na videokazete z ultrazvuku (čo im ich gynekológ nemohol splniť), tak som im hovorila o tejto možnosti v Medifeme (ultrazvuk tam robí zväčša MUDr.Kováč) a išli tam. Veľmi boli prekvapené prístupom a aj časom koľko im venoval (okolo 1/2 hod.) Táto služba sa plati navyše, poisťovňa Vám neprepláca nakrúcanie vašho babatka, pre tie, kt. sú klientkami Medifemu je v cenníku 300 Sk, oni platili niečo vyše 400 Sk, dokonca jedna sa hneď prehlásila, ďalšia nad tým uvažuje po pôrode, lebo chodí ku gynekológovi do nemocnice, kde bude rodiť, ale na ultrazvuk do Medifemu ide ešte raz o mesiac, nielenže to má natočené, ale jej presne všetko popísal a samozrejme aj babo dôkladne skontroloval. Niektoré baby sa ma pýtali na kontakt, sory že som neodpovedala hneď, nechodím tu každý deň, ale kontakt nájdete aj na ich webovej stránke s rovnakým názvom a koncovkou".sk"

mixka
autor
4. jún 2005

kocky, velmi pekne dik za tipy, vobec som nevedela, ze su taketo moznosti. urcite sa po nich poobzeram a dufam, ze sa moj problem konecne vyriesi.

bobina
15. jún 2005

Caute, neviete mi poradit dobreho gynekologa-gynekologickev Presove? 🙂

mixka
autor
20. jún 2005

navstivila som prosanus a naozaj som velmi spokojna pristupom, vybavenim a riesenim daneho problemu. fakt dik za tip.

lucka007
24. júl 2005

ahojte, zufalo hladam nejakeho dobreho gynekologa, najlepsie na Kramaroch nepoznate nejakeho?dik

lila16
26. jún 2006

Lucka007 Ja chodim na Kramare k doktorovi Hladikovi je velmi zlaty je v dochodkovom veku a bol riaditelom na Kramaroch ale teraz uz riaditela nerobi ale ordinaciu si nechal. No sestricka ma obcas svoje muchy ale staci kivnut rukou dam ti nan cislo a cinkni mu mna zobral bez problemov ale ja som mala lekara ktory mi neviedol zdr.kartu a ked som prisla k Hladikovi tak mi ju zalozil ale ak ju mas u terajsieho lekara tak ju bude chciet aby vedel co ti bolo a co s tebou robili... tel 02/59542426 ozvi sa ako si dopadla pa Linda

rebeka
26. jún 2006

Teda babublky, vy sa mate... mne tu v ostrave nema kto poradit s gynekologom. 😔 Iba bianca mi dala jeden typ,a le ten chlap uz neberie nove pacientky 😖

zuzulik
26. jún 2006

a ja potrebujem dobreho gynekologa v Prahe,kto mi poradi,pls 😉

anusik
10. júl 2006

v bratislave dr. Janek mladší- www.drjanek.sk - je fantastický

peha
10. júl 2006

s prosanusom som nemala dobre skusenosti - neviem ci mozem menovat - dr. gazo - vzdy ma odbil za 5 min. ze mi nic nie je, mavala som neodovodnitelne bolesti v podbrusku, a ked som chcela od neho odist, nechcel mi vydat kartu, adodnes ju nemam - to je uz asi na sestrach.
dnes chodim ku gyn. v ziline (prestahovala som sa)a az potom som pochopila, co je starostlivost a dokladne vysetrenie. 2 mesiace po gazovom vysetreni mi moj novy gynekolog nasiel 2 myomy, ktore boli velke kazdy 1 cm, a gazo ich na ultrazvuku nevidel !!!
takze neviem, ci nemal kvalitny ultrazvuk, alebo sa dival do neba, no tato skusenost s odbjijanim pacientov aj v sukromnych sanatoriach ma trochu poucila. nasledne som o nom pocula aj ine veci... ale to je uz o inom. takze moja intuicia - a mozno aj vasa - ak sa vam na vasom lekarovi cosi nezda, ci mate pocit, ze vas odbil, tak treba konat a ist inde. a je to jedno, ci je to gyn. alebo zubar. 😒

emjee
10. júl 2006

no vidim, ze by som si aj ja mala najst noveho ☹ ten moj asi ultrazvuk ani nema, nikdy ma na vysetrenie ultrazvukom ani neposielal ☹ a vlastne na preventivke vzdy len kukne, ohmata, ani krv neberie 😠

mixka
autor
10. júl 2006

peha, mne nevideli 3 cysty na dvoch sonach v nemocnici na antolskej, tu v ba. tie stroje su dake cudne, asi...

peha
10. júl 2006

emjee - ten moj novy - automaticky - prve stretko bolo - hodinova spoved, otazky, co ma kde kedy bolelo, pichlo, aka je rodinna geneza, ake choroby som kedy prekonala, zoznam alergii liekov, proste vsetko. to si zapisal. potom prehliadka - klasicka - potom ultra - potom krv, vytery, cytologia komplet vsetko. a vsetko s tebou osobne konzultuje, ziadne oznamovanie vysledkov cez telefon. osobne z oci do oci. a celkove je tam pohoda, ako doma v obyvacke, ked chvilu cakas, je tam telka, casaky, daju ti kavu caj, ziadne stresy.

dorotka
10. júl 2006

peha a vidis mne ju zas gazo nasiel hoci mi predchadzajuca lekarka liecila na zabal a dala mi zozrat svoro antibiotik z ktorych mi byvalo neskutocne zle
aj mi vysvetlil ked som sa pytala dokonca mi nakreslil aj polohu
a emjee ta moja ma tiez nikam neposlala

newyorkgirl
10. júl 2006

babulky, co takto dobry lekar v TN? kedze sme tehu a prideme v auguste domov, chcem niekoho naozaj dobreho 😒

peha
11. júl 2006

vidis dorotka - nahoda je blbec. neviem, mozno mna nemal rad 😀
a co s tym robis teraz ? nechali ti ich ci su vonku.

ny - nevieme. ako sa citis ? co robi mimi? 🙂