Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

jaaa_m
19. júl 2012

Ahojte vie mi niekto poradiť dobrú gynekologičku niekde v Ružinove, potrebovala by som ju súrne, takú čo berie nové pacientky, tehotné aj mimo obvodu. Ďakujem

lienocka333
19. júl 2012

Ahojte baby. Viete mi poradiť veľmi dobrého gynekológa, ktorý berie pacientky a dokáže vyriešiť situáciu s nepravidelnou menštruáciou. A nebude ma hneď posielať na umelé oplodnenie a bude to riešiť.
Prosím, poraďte.
Ďakujem.

tortelinka
20. júl 2012

@you ja k nej chodim, spokojnost

syslica
24. júl 2012

@liz_lemon Ahoj, a nevieš náhodou, či dr. Dagmar Psalmanová nie je náhodou bývalá dr. Dagmar Ružičková (taktiež gyn. v Lamači, kedysi) po zmene mena vydajom alebo čímkoľvek? Veľmi by ma to zaujímalo a jednoducho ísť sa pozrieť nemôžem, lebo už si nie som istá výzorom pani doktorky.

liz_lemon
24. júl 2012

@syslica ano, je to ona, vydala sa, teraz maju do konca tyzdna dovolenku

syslica
24. júl 2012

@liz_lemon Ďakujem, veľmi si mi pomohla!

oxiba
2. aug 2012

@smilla_jaspersen ahoj, citam tvoj prispevok o gyndosoch, koho mas teraz? Tiez idem menit Sladicekovu...

eneshe
26. aug 2012

Čaute babule, hľadám fajn gynekológa v nemocnici Ružinov, našla som síce pár tipov ale neviem či sú aktuálne, lebo dosť lekárov poodchádzalo do súkromných spoločností.
Som presťahovaná a moju starú gynekologičku mám dosť od ruky a leďže som tehu tak chcem ísť na vyšetrenie, oficiálne potvrdenie (a ďaľšiu starostlivosť) s tým, že môj lekár nie je mäsiar alebo zabrzdenec keďže som mladá.
Vopred ďakujem za radu, chcem to mať čo najskôr za sebou 🙂

petronelka77
27. aug 2012

Ahojte, viete mi poradit dobreho gynekologa v Bratislave. S ludskym pristupom a hlavne odbornikom. Dakujem.

ellis21
31. aug 2012

@petronelka77 ahoj, skús na šustekovej v Petržalke doktora Škurlu, ja k nemu chodím 10 rokov a som veľmi spokojná aj sestrička je fajn.

rainee
3. sep 2012

baby chodite niekto dr.bohmerovej na strecniansku? alebo do medicentra HSC k dr.Stanislavovi???

rainee
3. sep 2012

@ellis21 k nemu chodila kamoska a nevie mu prist na meno, vraj katastrofa. holt, kolko ludi tolko nazorov 🙂

michi27
9. sep 2012

Ahojte, mate niektora skusenost s dr.Sablovou v raci?bola by som vdacna za nazory

zabulka1
10. sep 2012

@ellis21 ahoj chcem sa ta opytat aky ma pristup k pacientke?Za ultrazvuk platis? ja mam teraz Dr.Zacka ale chcem od neho odist tak hladam niekoho ineho.a je to mlady alebo stary lekar? 😉

trish31
10. sep 2012

@zabulka1 mozem sa ta spytat preco chces odist od neho?

ellis21
10. sep 2012

@zabulka1ahoj, on je trošku tichší, sám od seba nepovie skoro nič ale keď sa začneš pýtať tak ti všetko podrobne vysvetlí. Je veľmi milý. Ja som veľmi spokojná. Za Ultrazvuk sa v rámci preventívky neplatí ani keď si tehotná. Ale ak ti ho robí pre iný dôvod tak sa platí 15 eur.

marusiacik1
10. sep 2012

FEMME, s.r.o. 🙂

kvetinqa
10. sep 2012

@michi27 ano, velmi zlu skusenost.. Po jednej preventivke mi povedala, ze som na 90 percent neplodna, lebo mam vajecniky pokryte cystami.... Ked som sa jej spytala, ze preco som teda brala 8 rokov antikoncepciu, tak mi povedala, ze vtedy sme neriesili, ze chcete dieta... Isla som este k jednemu gyn pre nezavisly nazor a ten vyylucil akukolvek cystu... oba razy som otehotnela na prvy raz bez problemov.. Cize tuto dr. ja osobne uz nechcem ani vidiet

lejla77
10. sep 2012

@kvetinqa fuha, to je uzasna dr. 😠

kvetinqa
10. sep 2012

@lejla77 hej hej, ja som sa vtedy uplne zrutila, povedala mi to uplne bez servitky tak, ako som to sem napisala... Po porode mi kolegyna, ktorej som sablovu odporucila povedala, ze jej neteri povedala v 8. mesiaci, ze jej dietatu prestalo bit srdce a vypisala jej papiere na kramare na kyret... Na kramaroch jej urobili usg a zistili, ze babo je uplne v poriadku... Akoze nechapem. Ja som k nej chodila dlhe roky a bola fajn, ale to bolo mozno len preto, ze som nikdy nemala ziaden problem...

lejla77
10. sep 2012

@kvetinqa fasa, ty kosko ze na psychiatriu. 😖

strihalka
10. sep 2012

joj, jsem rada, ze nejsem jedina, ktera ma na Sladicekovou taky nazor jaky mam a ze to, co jsem tu o ni napsala a nejaka dobre duse ji to v irdinace vykvakala nerikam jedina🙂takze pravda bude na miste...ale tak jdu k dr . Vaosve na Feinku, nejake zkusenosti?Vim ze j to obyc dr, nehledam neco speci, jen abych byla nekde regsitr a pripadne tehu za rok a pul...

zabulka1
10. sep 2012

@trish31 ahoj no je toho viac ked som bola tehotna a mala som problem tak povedal ze ziadny problem nemam ze si vymyslam a ze chodim k nemu asi pre to aby som ho videla asi tak nejako to vyznelo ako keby niekto rad roztahoval nohy gynekologovy.tak ked som mala problem este vacsi som k nemu nesla aby zase nepovedal ze si vymyslam nakoniec ma k nemu dohnala moja svagrina lebo som uz mala hrozne bolesti a ked som k nemu prisla tk mi povedal ze uz je to na porod a musim ist do nemocnice sestra viac krat potratila chodi tiez k nemu tak som sa bala aby som aj ja nepotratila tak ked som mala v moci krv hned som k nemu isla a on mi vzdy povedal e nic nemam ze si vymyslam.
teraz som mala cistu najprv povie ake to je hrozne a potom sa ma opyta ked idem na kontrolu ze co s tym chcem robit ked som dosla na kontrolu ci chcem ist na zakrok,to nic po dvoch mesiacoch som znovu isla lebo som vpodbrusku mala strasne bolesti a on ze vam praskla ta cista ze uz bude vsetko vporiadku a ze dufa ze sa uz uvidime az o rok .Tak takyto pristup nech si necha najprv som kvoli nemu skoro porodila doma v 33tyzdni nastastie ma vedeli v nemocnici udrzat az do 37tyzdna aj to sme maly problemy lebo syn mal vacsiu hlavu ako brusko a lekari tam ze to nic okrem jedneho ten na silvestra ked vsetci lekari isli na dovolenku hned ma poslal rodit za co mu dakujem lebo neviem ako by syn dopadol.potom zase s tou cistou proste to nie je lekar pre mna ja potrebujem lekara ktory ked poviem ze mam problem tak zisti aky je to problem a snazi sa to vyriesit bez sprostych reci.vela ludi mi hovori aby som od neho odisla a sa cuduje preco som este stale u neho ale zatial neviem ku komu mam ist.dufam ze uz k nemu nebudem musiet ist.

hiva
10. sep 2012

Ahoj... ja mozem odporucit mojho gynekologa... Mudr. Oros... ale je to sukromnik, takze sa mu plati vsetko napriamo kedze nema zmluvy s poistovnami.... ale on robi oficialne aj v Ruzinovskej nemocnici, takze v pripade potreby ta tam odoperuje aj odrodi 😉 ... ja na neho nedam dopustit... mne robil aj laparku, aj kyretaz, a aj porod a nemenila by som... a teda aj vdaka nemu mame teraz doma dvoch zlatych pampusikov 🙂

michi27
10. sep 2012

kvetinqa - dakujem za nazor, pocula som na nu aj dobre aj zle nazory, tak uvidim, asi to skusim, kedze ju mam najblizsie

janet24
13. sep 2012

@lienocka333 Ahoj doktor klein mytna polikinika je ustretovy a pohodovy

slims33
15. sep 2012

Zdravím. neviem odkiaľ ste, ale výborná gynekologička ja v BA v Lamači - MUDr. Ružičková - teraz sa vydala a tuším sa volá Psalmanová alebo tak nejako - pozrite Zdravotné stredisko Lamač. Mám s ňou perfektné skúsenosti a nemenila by som za nič na svete 🙂 je milá ústretová, trpezlivá, ochotná 😵

liz_lemon
15. sep 2012

@slims33 aj ja k nej chodim, tiez som spokojna

amina24
15. sep 2012

neviem ako kto ma ake skusenosti,ale vsetkym zenam zijucim v Ba ,ktore hkadaju dobru gynekologicku odporucam pani doktorku Bertoldovu.kazdy utorok robi v Gyn five na zahradnickej46 a ostatne dni na antolke

amina24
15. sep 2012

je to nielen uzasna doktorka ale aj clovek,porodila som pri nej dve krasne zdrave deti.vrelo odporucam skvela starostlivost.