Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

zubrienka1
15. sep 2012

@amina24 ja som tiez rodila u nej druhu dcerku (aj som k nej chodila posledny mesiac do poradne), uzasna doktorka 😵

emikie
25. sep 2012

Ahojte, ja som bola velmi spokojna s Dr. Sonou Horvathovou, pracovala na poliklinike na Vajnorskej, niekam vsak odisla, nevie nahodou niekto kam?

barcinka13
17. okt 2012

Ahojte viete mi niekto povedať o pani Dr. Jane Chabadovej z Rusoviec ? Presťahovala som sa do BA a chystám sa ti dať kartu ku nej a rada by som vedela na ňu váš názor...Hlavne by ma zaujímalo či sa u nej niečo platí.. Ďakujem 🙂

19mirka24
22. nov 2012

@marusiacik1 ahoj a ku ktorej dokyne tam chodis ... sa som tiez premyslala ze si tam dam kartu .. mam to aj blizko 🙂 ako je to tam s platenim je to sukromne ?? dakujem 🙂

marusiacik1
22. nov 2012

@19mirka24 je to súkromné ale majú zmluvu aj s poisťovňami. Niečo si hradia ty a niečo poisťovňa.
FEMME,s.r.o. Na Zaporozskej v petržalke.

tatiana0902
22. nov 2012

Ahoj @barcinka13,
ja chodim k Dr. Chabadovej do Rusoviec uz niekolko rokov. Ako doktora - odbornicka je velmi velmi dobra. Vysetruje tiez velmi ohladuplne a bola som s nou vzdy velmi spokojna. ALE🙂 pani doktorka je momentalne na materskej dovolenke a odvtedy je to tam strasne...obcas pracuje aj ona, ale je to niekedy len par dni do mesiaca...a kazdy den je tam iny lekar. Cakacie doby su neuveritelne. Pridem aj dve hodiny pred zaciatkom ordinacnych hodin a som aj 5. v poradi. Naposledy som tam bola teraz v lete a som si povedala, ze uz stacilo, ze si kartu odtial zoberiem. Platim vzdy za vnutorne sono, inak vysetrenia a standardne vykony su plne hradene poistovnou. Da sa za poplatok 10, eur objednat aj na konkretnu hodinu, len casto su terminy obsadene na dlhsiu dobu, cize ked je nieco akutne, nemozeme cakat tyzden - alebo dva.
Cize toto je moja skusenost, ze ako doktorka si myslim, ze je vyborna, len to chce velku trpezlivost a mat cas cakat a zistila by som si kolko presne uz ordinuje.

Snad som pomohla🙂

19mirka24
23. nov 2012

@marusiacik1 a ked mas platit platis vela ci je to take prijatelne 🙂 plati sa aj za vstupne vysetrenie nevies mi poradit ?

marusiacik1
23. nov 2012

@19mirka24
Za vstupné som neplatila🙂 cenník by mali mať na nete.

liliemegane
25. nov 2012

Ahojte. Ospravedlnujem sa, ak tu uz bola takato otazka, ale pri mojom nezbednikovi, ktoremu idu zubky nemam skutocne cas studovat vsetky diskusie. Viete mi poradit dobreho gynekologa v okoli Podunajskych Biskupic? Resp. ak aj existuje nejaka stranka s referenciami na tych ktorych doktorov (po nociach prestudujem). Mojho doterajsieho mam na 3 prestupy MHD a s kocikom mi je tam strasne zle chodit, este ked aj planujem v buducnosti dalsie. Hlavne nechcem, aby sa mi zopakovala historia, ked mi v nemocnici pred porodom (predcasnym) povedali, ze pani, Vas doktor Vas teda poriadne zanedbal :( Este stastie, ze krpcek bol velky bojovnik a vsetko sme hravo zvladli. Este raz sa ospravedlnujem, ak tu uz takato otazka bola .... uz aj teraz mi tu drobec vykrikuje, utekaaaam. A vdaka kazdej za odpoved 🙂

lienocka333
1. dec 2012

@janet24 Moc ti ďakujem,aj keď som tu dlho nebola,stále mám ten problém.. Vedela by si mi poradiť či berie aj mimo obvodu? Vopred ďakujem za rady a čas 🙂

janet24
1. dec 2012

ahojky ano berie teda bral ale zavoal mu do ip ti posem cislo

lienocka333
1. dec 2012

Moc ďakujem,lebo som už z toho dosť mimo.. Ešte raz veľká vďaka 🙂

rainee
2. dec 2012

@barcinka13 ahoj, ja som k nej chodila davnejsie, lekarka je velmi zlata a precizna, lenze mam to od ruky a navyse sa tam velmi dlho caka. ako pise @tatiana0902 s akutnym problemom nepochodis, terminy na objednanie boli v tej dobe cca.mesiac a ked som tam prisla bez objednania rano na 6,30 cakala som tiez 2-3 hodiny, co bolo pre mna ako tehulu neunosne ☹ len som si moc nepomohla, lebo u mojej terajsej gyn je to tusim este horsie s cakanim, takze z blata do kaluze.

rainee
2. dec 2012

@barcinka13 jaj a nemala som pocit ze by som nejak extra platila, tusim 10e za objednanie a potom nejake sono za par euro, ziande horibilne sumy. ale da sa zaplatit aj rocny poplatok co sa oplati hlavne tehotnym a tam mas vsetko v cene 😉

jaroe
6. dec 2012

@liz_lemon
@slims33 prosim Vas nevite, ci hodi dr. Psalmanova aj k porodom?

liz_lemon
6. dec 2012

@jaroe nie, ona nie je porodnik, ale u nej v ambulancii ordinuje dr. Turkota, a ten je porodnik na Kramaroch

rainee
6. dec 2012

@marusiacik1 a ku ktorej chodis, k fellnerovej? lebo na nu su super referencie co som pozerala, ale na tu druhu lekarku vanickovu pravy opak. ako to tam funguje, k fellnerovej sa myslim len objednava za poplatok? ake su cakacie doby? dik za info.

marusiacik1
6. dec 2012

@rainee ja mám stastie stale na inu 😀 tam sa striedaju a este aj jeden lekár tam je 🙂 ja som tam spokojná

slims33
9. dec 2012

@jaroe nie nechodí ☹

rainee
9. dec 2012

ahojte, chodite niekto k dr.milianovi na strecniansku? pripadne viete odporucit dobreho gynekologa-gynekologicku na fedinovej alebo sustekovej,nie cisto sukromneho ale s dobrym vybavenim (sono atd.) a normalnou cakacou lehotou na objednanie tj nie 2-3 mesiace?

mia551
14. jan 2013

@amina24 ahoj, chcem sa opytat na dr. bertoldovu... v gyn five robi aj normalne ako gynekologicka alebo sa zaobera len asistovanou reprodukciou...?

medinila
14. jan 2013

@mia551 robi tam riadnu gynekologicku.Ordinuje raz do tyzdna,vzdy v utorok od 16:00 do 20:00
Okrem toho pracuje aj na Antolskej v ambulancii.

mia551
14. jan 2013

@medinila predpokladam, ze sa objednava - nemusi sa dlho cakat na objednanie, ked robi iba 4 hod. v tyzdni....? dik moc

medinila
15. jan 2013

Ja chodim len raz do roka na preventivku,.Termin mi daju na recepcii cca s cakacou dobou 3 tyzdne. Ked som vsak bola tehu,tak mi termin davali v ambulancii a vacsinou este pred tou 16. Pravdepodobne od 15 berie tehulky,ale ordinacne hodiny ma napisane az od 16
@mia551

iwesska
15. jan 2013

@hiva Ahoj, prosim ta u toho Orosa, tam sa da zaplatit nejaky balik za celorocnu starostlivost o tehotnu, alebo si musis kazde vysetrenie hradit zvlast? Ma tam uvedene, ze ceny za vysetrenie sa pohybuju od 30-70E, ale nerozumiem podla coho to stanovi.

mia551
15. jan 2013

@medinila dakujem pekne 🙂

hiva
15. jan 2013

@iwesska neviem ako to ma teraz
ja som si platila prispevok za celorocnu starostlivost cca 200 eur, ale tehotenstvo tam nie je zahrnute... to sa potom plati zvlast kazda poradna😉

olifcek
15. jan 2013

dr. Milly

iwesska
15. jan 2013

@hiva Fuha, tak to je dost...to ma ceny ako tie velke sukromne centra. Skoda, no 😒

ooo
17. jan 2013

baby, diskusiu som len tak prebehla, ale neviete mi poradit dobreho gyn. najidealnejsie chlapa a nie sukromnika. ja mam v PK super, ale prestahovali sme sa, takze je to trosku o hubu byvat v jednom meste, pracovat v dalsom a chodit k lekarovi do tretieho. v zeleznicnej nemocke alebo v poliklinike mytna nie je niekto dobry?