Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

giulianka
14. sep 2010

Moje kolegyne mi potom odporucali nasledujuce centra: www.gyn-fiv.sk (Zahradnicka) a www.gpn.sk (Ruzinov)
Tajne dufam, ze sa mi podari najst este daco v Karlovke, aj ked na fore chvaleny MUDr. Kajaba vraj berie uz len pacientky, ktore spadaju do jeho obvodu. Pojdem zistit.

giulianka
14. sep 2010

@giulianka Este som bola prekvapena, ked ma vobec v poradni u MUDr. Tazberikovej nevazili, len som mala povedat moju vahu.. rapidne som chudla kvoli nevolnostiam a aj tak stale iba vravela "nabuduce si vas odvazim".. a aj tak to neriesila, az som nevldala a som sa sama pytala do nemocnice. Papiere mi vypisala, ale ma aj upozornila, ze mozno v nemocnici ma nezoberu, ze nemam sa dat odtial vyhodit a nech si vezmem so sebou dakoho. No a sa aj tak stalo. Az na druhykrat ma prijali na infuzie - bol tam iny lekar a uz som mala -8kg. ☹ Zial, take je slovenske zdravotnictvo. Slabe. Ale moze byt este aj horsie.. 🙂

london_ke
26. sep 2010

Ahojte, nedavno sme sa pristahovali do Ba a hladam si noveho gynekologa. Najlepsie v Ruzinove a statne zariadenie. Viete mi niekto poradit niekoho dobreho ?

dakujem

lucusaa
27. sep 2010

Ahoj london_ke, ja chodím už roky Mudr Divékymu, do ružinovskej nemocnice, chodí k nemu aj moja dcéra aj švagriná, musím povedať, že s lepším doktorom som sa v živote nestretla!

lucymikles
29. sep 2010

Ahojte baby,

dobru gynekologicku poradit zatial nemozem, ale usilovne hladam🙂 Zato mozem poradit, ku komu netreba ist: Dva roky som chodila k pani doktorke Zahradnikovej na Dlhych dieloch a sama nechapem, preco (teda, mam to blizko k domu, ale to je tak jedina vyhoda🙂 Okrem toho, ze nerobi piatky a nema sestricku, takze tam clovek vzdy dlho caka a telefonicky sa nic nedozvie, som si vsimla, ze bola fajn az do chvile, kym som nezacala mat problemy. Akykolvek naznak bakterii riesila automaticky antibiotikami, casto si ani neoverila, kedy mi ich predpisalala naposledy, o prevencii mi toho vela nepovedala, ani ked som sa pytala. Najviac ma dorazilo, ked som sa snazila telefonicky informovat o vysledkoch kultivacie. Automaticky mi predpisala dalsie antibiotika a ked som o svojom stave chcela vediet viac, telefon ostal hluchy a dalsich 5 minut nedvihala. Povedala som si, ze ma toho asi vela, aj ked takto by reagovat nemala, druhy den som zavolala zase, na co mi oznamila, aby som si laskavi prisla po tabletky ,,lebo ja naozaj nemam cas sa s tym zapodievat". Na to, ze som za kazdu navstevu platila v priemere 100 korun, co nie je vela, ale zase to nie je nic, mala na mna vzdy dako malo trpezlivosti. Urcite by som vam ju nedoporucala, je dobra iba do chvile, kym clovek nema problemy🙂

liz_lemon
29. sep 2010

ja chodím k MUDr. Ružičkovej v Lamači, zatiaľ som spokojna, sestričku ma tiež milú, keď som mala zlé výsledky, hneď mi volali, aby som prišla, pani doktorka je velmi pokojna, vsetko zodpovedie, ked sa clovek spyta

budulinka
20. okt 2010

ahojte, ja chodim ku Raslovej v Medicoveri, celorocna starostlivost stoji 150e a v tom su vsetci lekari prveho kontaktu. rozhodne sa oplati, som spokojna. dobre gynekologicky su aj v Prosanuse. oplati sa zaplatit si to. chodila som v petrzalke a fedinovej, Hana Vasova. bol to otras. neviete nahodou ci existuje stranka, kde sa daju pisat "recenzie" na gynekologov, ja by som ju tam velmi rada pridala a postazovala sa. nech viac nepacha zlo, hehehe

logout
20. okt 2010

ahoj budulinka, svoje hodnotenie mozes napisat sem
http://www.znamylekar.sk/o-vyhladavaci

london_ke
29. dec 2010

Ahojte, dakujem za typy. A co vravite na GPN, s.r.o.- gynekologicke centrum ?

kathynka
29. dec 2010

mate niekto skusenosti s centrom Medifem na Bjornsonovej ulici? ja totiz chodim momentalne k dr. Kollarikovej na Sustekovej (aj o tej by som rada vedela nieco z vasich skusenosti), ale po poslednych skusenostiach, ked mi najprv vynadala, ze neviem, co je "askus" a pak mi povedala, ze "no predsa HPV-ecko" a uz z prveho utoku som bola tak mimo, ze az po chvilke som zareagovala, ze ci papilomavirus a ona, ze "hura", tak nielenze som ostala v strese, ze to mam, este mi aj vynadala, ze nepoznam pojmy...a pri dalsom vysetreni, ked som mala dake problemy, tak mi dala velmi "optimisticku" prednasku o tom jak aj tak vsetky umreme na rakovinu...ze najprv krcove zily a potom rakovina...a to je iste, tak si nemame stazovat...som pozerala jak debil...fakt spravny lekarsky pristup...a este mi vravi, ze nemame liezt s kazdym do postele, ked ho ani nepozname...nic take som nespravila a keby aj, to mam pred seba postavit vsetkych mojich potencialnych sexualnych partnerov a pytat sa ich, ci nahodou nejsu nositelmi HPV? uz vidim jak mi na to budu dat vediet odpoved....

nisa21
1. jan 2011

kathynka ja som chodila do Medifermu 2 roky ale odisla som ked som otehotnela. Mala som problemy s bolestami asi pol roka a vzdy mi urobila len vyter a ze vsetko je ok, dokonca ma chcela poslat k sexuologovi. Lenze bolesti sa stupnovali a ked som prisla ze ma strasne boli v podbrusku tak ma konecne poslala na ultrazvuk, ten robi jej manzel Mudr Kovac, velmi mily a empaticky clovek, za 5 minut ultrazvuku mi povedal viac informacii ako pani doktorka za cely cas co som k nej chodila, Zabil ma hned prvou otazkou ... to vas musi strasne boliet, hlavne pri sexe, preco ste neprisli skor? Zistil mi zrasty na meternici a ze sa to neda operovat, lebo som este nebola tehotna a jedine co mi mozde poradit je cim najskor otehotniet. Bala som sa, ze budeme mat problem s otehotnenim, ale nastastie to vyslo hned prvy mesiac. Tak som isla natesena za pani doktorkou, ze som tehotna. Hlavne som potrebovala vediet co najskor ze som tehotna kvoli stitnej zlaze. Odbila ma s tym ze naco chodim tak skoro, ved podla vynechanej menstruacie som len v 4.tt ... ale teda zobrala mi krv a zacala si nieco znacit a pisat a potom sa ma len tak medzi recou spytala ci si to chcem nechat? Zarazene som na nu zostala pozerat, ze ci tu otazku mysli vazne. V tej chvili som vedela ze ma ku nej uz nikto nedostane. Zacala som chodit k Mudr. Taborskemu a som s nim spokojna. Pani doktorka Kovacova je strasne chladna, malo komunikativna, ma ordinaciu so sestrickou (ktora rada veci komentuje, aspon v mojom pripade) a do ordinacie som sa vecne nevedela dotelefonovat. Keby ordinaciu viedol jej manzel, mal by zastupy cakajucich pacientiek, je to odbornik.

fuzinko
11. jan 2011

Čaute dievčatá , Prosim o pomoc, resp.o radu. Už niekoľko týždňov po večeroch surfujem po nete a snažím sa najsť čo najviac informácii ohľadne dobrých gynekologov v BA,nakoľko s mojím terajším nie som spokojná, preto som sa rozhodla, že asi najlepšie bude, keď sa popýtam niekoho, kto môže poradiť podľa vlastnej skúsenosti. Najviac ma doposiaľ oslovil MUDr. Mareš a MUDr. Sladíčeková,samozrejme nebránim sa i inej voľbe.(S tých čo ešte berú pacientky, lebo samozrejme ja super aj MUDr. Kajaba, ale tam je to plne)Gynekológa si rada aj priplatím, nar. tých 150 - 200 eur ročný paušal, ale aby som platila MUDr. Janekovi ml. aj keď je úžasný, na to žiaľ nemám. Neviem sa však rozhodnúť a bola by som veľmi vďačná, či by ste mi nenapísali porípade nejaké ďaľšie skusenosti, poprípade ako ste spokojné. Veľmi pekne ďakujem

fuzinko
12. jan 2011

@ivush
a kto to je?

grettka
12. jan 2011

fuzinko, kamosky chodia k dr. sladicekovej a pochvaluju si.. 😉

fuzinko
14. jan 2011

Ešte sa chcem spytať na Vaš nazor na MUDr. Zuzanu Durianovu a MUDr. Dubčakovu, obe rodia na Antolskej. Neviete o nich niečo?dakujem

amdeis
14. jan 2011

Ja som chodila k Maresovi a celkom ok. Taky kludny, miestami vesely. Na rozdiel od niektorych gynekologickych sucharov fajn. Teraz chodim k Millimu a tiez ok.

jorin
18. jan 2011

prosim vas,chodi niektora k mudr blahusovi?ake mate skusenosti?dakujem

marrci
21. jan 2011

Prosím Vás, potrebovala by som poradiť. Hľadám nejakého dobrého gynekológa v Bratislave-Nové mesto. Nedávno sme sa prisťahovali do Bratislavy takže s lekármi tu nemám žiadne skúsenosti. K tomu som zistila, že čakáme bábätko, takže potrebujem súrne nájsť nejakého odborníka. Ďakujem Vám za rady a pomoc.

kuki2
22. jan 2011

Ja chodim uz dlhe roky k Hruzikovi do medifery - je úžasný! Teraz ale potrebujem, aby bol gynekolog aj porodnik, lebo chceme druhe babatko. A rozhodne chcem, aby ma dotyčný poznal a zaplatím si, aj aby bol pri pôrode. Mám aj skúsenosť so Sládičekovou (mala som ju pri prvom dietati ako gynekologičku) - docela v pohode - len bola ku mne milšia, ked tam prišiel so mnou manžel. Trošku to preháňala - zakazovala mi plávanie, potom mi hovorila, ze sa otváram (vobec som sa neotvárala), ze nesmiem nic robit ...

sarahk
30. jan 2011

ahojte vsetci...neviete aky je mudr kajaba gynekolog?a tiez kolko rokov moze mat...prosim odpiste mi niektora ktora k nemu chodite...dakujem sarah

jasminka
1. feb 2011

caute kocky, aj ja hladam noveho dr., pri zistovani referencii o doktoroch som natrafila na tuto stranku, tak sa tam mozete ist pozriet, pripadne ohodnotit
http://www.nasilekari.sk/
asi este nie je velmi rozsirena, lebo nie vsetci dr. maju hodnotenia..

lulu1986
14. feb 2011

ahojte, poznate a mate prosim vas niektora skusenosti s Dr. Holecovou Danutou (Petrzalka)? Chystam sa k nej prestupit, tak by som bola velmi stastna kazdej malej info o pani doktorke🙂....Dakujem pekne🙂

izabela7
22. feb 2011

Uz par dni surfujem po nete a hladam naozaj dobreho gynekologa/gynekologicku v BA, ale ako tak citam rozne fora, tak stracam pomaly nadej, ze existuje.
Mam za sebou dost problemov, a bola som u viacerych doktorov/doktoriek. No zatial najlepsi - aj ako clovek aj odbornik sa mi zda pan Dr. Igor Slezak, u ktoreho som bola aj na laparoskopii. Ale smola je, ze robi na onkologii, takze ambulanciu nema, co je velka skoda. Velmi dobrym odbornikom je aj pan Dr. Kliment z Pezinka, ten vsak berie nove pacientky len z Pezinka. Obaja spominani doktori su fajn. Najradsej by som chodila do Pezinka, keby sa dalo. Bola som par krat aj u Dr. Janeka ml., ale ozaj nie som taka bohata, aby som si mohla dovolit platit za kazde vysetrenie, pretoze ten cennik sa mi zda dost vysoky. Som ochotna zaplatit, s tym nemam problem, ale rozumnu cenu.
Dr. Holecova - k tej som chodila, ked som mala 20 r., takisto moja mama tam chodila, ale sme odtial odisli, vzdy tam bolo treba dlho cakat. Nemala som tam dobre skusenosti, sice uz vtedy ju tiez chvalili, ale bolo to o nicom. Okrem toho, po operacii slepeho creva mi to dlho meskalo, ona tam nebola, zastupovala ju nejaka doktorka, z ktorej razil alkohol a ktora k dr. Holecovej chodila vykecavat, aj na posedenie... No a ta doktorka mi tvrdila, ze nemoze mi pichnut ziadnu vyvolavacku, pretoze najprv mi musi urobit odbery a zistit ci som tehotna, pritom som jej tvrdila, ze v ziadnom pripade nemozem byt tehotna. Zhnusena som odisla a nechala to na prirodu bez vyvolavacky.
Skusenosti s Dr. Gazom nemam najlepsie, hoc poznam zeny, ktore u neho aj rodili ci on ich operoval, a su nim nadsene. Mam pocit, ze je to u neho podla sympatii. Bola som tam niekolko krat, ked zastupoval a zakazdym si vybavoval predo mnou sukromne telefonaty, co povazujem za drzost.
Chodim do Procare k doktorke, no uz dlhsie sa mi to tam prestava pacit, a mam pocit, ze doktori sa vyznaju lepsie ako doktorky.
Snazime sa o babätko, mozno uz pomaly je aj cas na nejake vysetrenia, tak by som rada, keby ste dali tip na dobreho doktora gynekologa v Bratislave prip. v okoli. Dakujem.

amdeis
22. feb 2011

@izabela7 Ahoj. Ja chodim k Dr. Millymu do ruzinovskej polikliniky a som spokojna. Sice je pravda, ze ani nic nepotrebujem ale aj raz za rok som rada, ze ma vysetrenie neboli, neprple sa vo mne viac ako je treba. Po tehotenskej stranke netusim, nerodil ma, vtedy som chodila inam. Mne Milly vyhovuje.

pjegava
23. feb 2011

hladam si surne gyn v ba, ale zistujem, ze najst dobreho, ktoremu moze clovek doverovat je asi dost problem 😢 podla teh testu cakame babatko, dufam teda, ze je to tehotenstvo a nie nejake ochorenie... a v ba zatial gyn nemam. Strasne som chcela ist k MUDr. Durinovej, Prosanus, ale neberie uz novych pacientov. Na doktora Predajnu z Vrakune som nenasla dobre ohlasy, no 3 zname si ho pochvalovali za onych cias, tak som zmatena... nechcem ist k hocikomu, ale ako citam tieto fora, tak co jednej vyhovuje, inej zas nie. asi pojdem az rovno do porodnice v 9 mesiaci 😀

sisaha
23. feb 2011

@pjegava ja chodim k Sladičekovej a podla mna je to dobra odbornicka. Mne v tehu velmi pomohla. To co ma jedna doktorka naplasila ze sa otvaram, ona spravila vaginalne sono a otvaranie vylucila. Je velmi mila a ustretova.

pjegava
23. feb 2011

@sisaha ahoj, dik za tip, pozerala som si ich web, vyzera to fajn, no nikde neviem najst cennik, neviem teda, ci tomu rozumiem spravne - vsetko vramci standardu je krzte cez verejne zdravotne poistenie a sama si hradim iba to, co uvadzaju na stranke ako nadstandard? 🙂

pjegava
23. feb 2011

@sisaha teraz este pozeram aj nejake fora na inych strankach, tak ak dobre rozumiem, tak je sukromna, no nikde na webe neviem najst cennik, nevies poskytnut nejake info o cenach? asi budem chodit ako na klavir, ak sa tehotenstvo potvrdi 🙂 najhorsie je, ze sa potrebujem rozhodnut co najrychlejsie a v tejto zaplave informacii a aj neuplnych priamo na strankach zdravot zariadeni sa zacinam stracat...

sirinka
23. feb 2011

@izabela7 ja chodim k orosovi, tiez je sukromny a nie prave lacny...ale zalezi, co potrebujes, ma rocny poplatok, tehu poradne sa ale platia zvlast....
www.oros.sk

sisaha
24. feb 2011

@pjegava ak si tehotna, oplati sa ti zaplatit poplatok 150 eur za cely rok a v ramci neho mas objednavanie na presnu hodinu + na kazdej poradni ultrazvuk, takisto zasielanie vysledkov mailom a podobne. Tento poplatok sa oplati zaplatit zenam, ktore su tehotne a chodia tam velmi casto. Ja si ten poplatok neplatim, lebo chodim iba na preventivky. Preto vlastne platim 10 eur za objednanie na presny cas. Takze 1x rocne mi to za to stoji.