Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

matulinuska
22. jan 2014

@katka1981 ja som u nej pomalicky 2 roky,cele tehotenstvo som u nej bola nemozem na nu krive slovo povedat a aj porode uplne super. Fakt dobra lekarka no stale prijima pacientky a uz sa dlho caka :/ kym bola este vo Vrakuni pomaly nikoho nebyvalo v cakarni kedze tu vtedy bola nova ;)

katka1981
22. jan 2014

@matulinuska, ale nerodila si u nej ze? Ja som na termin cakala asi mesiac, u mojho predosleho by som cakala pol roka na termin. Isla som k dokine na termin za 8 eur a zobrala ma hned presne ako sme sa dohodli. Toto som ozaj snad u ziadneho dr. nezazila asi nikdy. A aj sestricka je super.

matulinuska
22. jan 2014

@katka1981 nerodila,kedze ona je sice porodnik ale aj keby som chcela tak na antolsku som si ju mohla zobrat so sebou ale tam nenehaju ineho kafrat do ich roboty,takze by to bolo asi zbytocne. Ja si pamatam,ze ked som bola tehotna davala poradne na presny cas a vtedy ma aj zobrala,cize ziadne cakanie,vsetky vysetrenia potrebne porobila,vzdy poslala aj na ine mimo nej(gluzovy test),vzdy ochotna a mila...a sestricka tiez...aj moje meno si pamata co pri tolkych pacientkach sa cudujem :D...ale aj ja som mala pred nou lekarku co mi bola asi na 3 veci kedze vsetko chcela riesit HAK

danea1111
23. jan 2014

@nikitka444
Ďakujem veľmi pekne 🙂

bubutko
24. jan 2014

@kocurikpupcek z toho pristupu si nic nerob, od znamej viem ze aj v Procare su veeelmi ustretovi a usluzni, brutalna starostlivost.......pokial nemas zdravotne problemy a chodis len na preventivky. Akonahle ti nieco je, uz sa ta len snazia striast a ruky prec, neni mozne sa objednat na nejaky termin skor ako o 3 mesiace a pod....No a z vlastnej skusenosti by som ti neodporucala ani Probios, lebo teraz co tam mam gyndosa tak si idem od neho brat kartu, pretoze na prepustacej sprave z porodnice som mala ze mi ma spravit krvne testy na zelezo kontrolne a on len mavol rukou ze ked som brala tabletky tak to uz je urcite OK, darmo som nastojila ze som anemicka liecena na hematologii. testy mi neurobil, a to si tam platim nemaly rocny poplatok. Teraz som vsak zacala pocitovat strasnu slabost, zavrate a unavu....idem si dat urobit testy k obvodnej a zaroven beriem kartu z probiosu.

bibianka012
24. jan 2014

Dievčatá nemáte niekto osobnú skúsenosť s MUDr. Peter Hrabčák?

andelok
12. feb 2014

@matulinuska Ahoj, mozem sa ta spytat nieco blizsie na MUDr. Raslovu? Hladam noveho gynekologa a u nas v Karlovke uz nikto neberie. Ona je statna, alebo sukromna? Mas s nou len pozitivnu skusenst? Dakujem 🙂

matulinuska
12. feb 2014

V podstate je to sukromna ambulancia,nakolko vstupny poplatok je 20€,ale zato odvtedy co k nej chodim som nic navyse neplatila. Ambulanciu ma nadstandardne vybavenu. Ona ako lekar je velmi ludska a prijemna,vsetky vysetrenia na 1*. Kedze som cele tehotenstvo bola u nej tak nemozem povedat nic negativne ozaj len pozitiva. Sestricka je tiez prijemna. Akurat je jedna vec,ktorej sa nevyhneme pomaly asi uz u ziadneho lekara a to,ze ak tam idete bez objednania,caka sa. Akurat vcera som tam bola a cakala som tam 2hodiny :/,ale daa sa objednat na presny cas za poplatok cca. 8€. Myslim si,ze ak naozaj hladate dobreho gynekologa Dr,. Raslova je velmi dobra volba,urcite by som nemenila 🙂 @andelok

andelok
12. feb 2014

@matulinuska Tak to znie super, dakujem 🙂 20 euro je ok, ja som doteraz chodila do Kochu, tam je to o stvoku drahsie 🙂 Cakanie mi nevadi, len potrebujem niekoho dobreho, s ludskym pristupom. Nevies, ci robia aj sono prsnikov?

matulinuska
12. feb 2014

@andelok sono prsnikov bohuzial priamo v ambulancii nerobi,ale posiela pacientky do Ruzinova,kde sa zato plati 20€ s osobnym objednanim(telefonicky nejsu schopni ta objednat) alebo u Kocha za 10€ a mas to. Dr. Raslova je doslova mlada lekarka,moze mat okolo 30 rokov,takze nie je ako iny,co svoju profesiu robia uz len preto,ze musia. 🙂

katarinagk
20. feb 2014

@mamik MUDR.Murin-americka trieda.sidlisko Tahanovce

mimikas
21. feb 2014

Ahojte, je tu niekto kto ma skusenosti s MUDr. Viktor Kral, planujem si dat k nemu kartu tak yhanam info.

miriel
21. feb 2014

Baby, registracny poplatok u Raslovej je 50 eur, tento tyzden som tam volala....neviem preco to takto dvihli, lebo myslim ze este minuly rok mala 30

snacky
5. mar 2014

@mimikas Viktor Kral? nechod k nemu, je arogantny, naduty, posmievacny.

mimikas
5. mar 2014

@snacky super, diki za info, nakoniec som pozerala jeho fotky a nepacil sa mi tak som sa dala k Dr. Lackovej, tak uvidim aka bude, dufam ze mila

monika_semi
10. mar 2014

@mimikas Dobry den, mozem vediet kde dr Lackova ordinuje a co ste uz u nej bola? Popripade aky sa plati registracny poplatok, alebo ci sa plati aj za sono a pod?? Dakujem za info monika

mimikas
10. mar 2014

@monika_semi u Dr. Lackovej som zatial nebola, cakam ze pojdem po mrche, ordinuje v Procare v Centrali, myslim ze tam je Gyncare poplatok cca 140 eur a vsetko je v cene, viem ze u tehotnych sa poplatok nemeni a tiez su vsetky sona a vysetrenia v cene.

monika_semi
10. mar 2014

@mimikas dakujem za informacie

andelok
18. mar 2014

@matulinuska Ahoj, chcela by som ti podakovat, ze si mi poradila MUDr. Raslovu. Dnes som u nej bola prvy raz a je super - mily a profesionalny pristup, je sympatacka 🙂 Dakujem este raz!

jana121212
18. mar 2014

@andelok a nevies ci berie este pacientky? a pripadnie nieco o poplatkoch. viem, ze za zalozenie karty sa plati 50e, ale o rocnom poplatku som citala protichodne informacie. niekto tvrdil, ze sa nic neplati a niekto, ze 50e rocne

andelok
18. mar 2014

@jana121212 Ahoj, nove pacientky berie. Pozerala som cennik, takze plati sa jednorazovy administrativny poplatok 50 EUR, ale to nie je rocny, to zaplatis len raz a potom uz nic. A potom sa uz platia len vysetrenia nadramec a sluzby navyse, napr. ak si chces dat spravit cytologiu viac ako raz rocne, za zavedenie vnutromaternicoveho telieska a podobne. A este ak sa chces objednat na presny cas, tak 8 EUR, ale to je tak vsade.

jana121212
18. mar 2014

@andelok super, dakujem 🙂

noja2210
3. apr 2014

@mimikas ahoj, uz si u dr lackovej bola? aka je prosim ta? ja som teraz o dr krala a vybavujem si zmenu prave k nej

mimikas
3. apr 2014

@noja2210 ahoj bola som u nej a bola velmi mila a prijemna, taka starsia pani ale vysetrenie bolo v pohode a aj dost dobry pokec sme dali, mne sa pacila 😀

noja2210
3. apr 2014

@mimikas super, dik, znie to super, dufam, ze tu zmenu uspesne vybavim 🙂)

mimikas
5. apr 2014

@noja2210 a ty si nebola spokojna s Dr. Kralom?

noja2210
6. apr 2014

@mimikas nie, na vysetrenie nemozem povedat nic zle, ale ta komunikacia, resp nekomunikacia - napr prisla som tam ze som tehotna, a on ze jezis dalsia a nic...cele vysetrenie nic a potom len je to zive. Uz som bola aj u lackovej a som nadsena...

mimikas
6. apr 2014

@noja2210 super, sa tesim ze si spokojna, to znamena ze aj ja budem, zatial som bola velmi spokojna

sovidzka
8. apr 2014

Ahojte ja som zacala pred dvoma mesiacmi navstevovat mudr.krala v procare napriek tomu ze som si tu precitala aj rozne kritiky... z vlastnej skusenosti hovorim ze tie kritiky su opravnene a ze p. doktorovi chyba empaticke vystupovanie a po odbornej stranke som mala iste pochybnosti... zacala som zvazovat prestu nakolko som v tretom mesiaci a teraz chodim gyn. casto.. no a dnes mi prave volali z procare ze p. Kral u nich konci a ci ma mozu dat p. Lackovej.. tak uvidime.. nie som vobec narocny pacient len sa mi zda cudne ked vam v 7 tyzdni potvrdia tehotenstvo ze je tam akcia tu mate fotku mozte sa ist prezliect a takto to bolo este dva krat. Pacientka musi citit z doktora zaujem a ten som z mudr krala necitila. Tym padom som mu nedoverovala. Toto je moja skusenost..

n_m
9. apr 2014

Jeeej, ahojte, konecne ma niekto skusenosti s Dr. Lackovou, tiez sa chcem k nej prehlasit.......@noja2210 mozes napisat nieco viac o Dr. Lackovej? Je to starsia alebo mladsia lekarka? Aky mala pristup? Uz som v podstate rozhodnuta, ze idem k nej lebo ine gynekologicky v procare uz neberu pacientov, ale budem spokojnejsia, ked o nej budem nieco vediet... 🙂))) Vopred dakujem za info 🙂