Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

strihalka
6. mar 2013

@smilla_jaspersen ku ktere dr chodis?

kocurikpupcek
15. mar 2013

Ahojte, chcela by som sa s vami podelit so skusenostou, ktoru mam so sukromnou klinikou Medicover v Bratislave.
Mam tam zamestnanecky benefit v podobe karty, ktora mi umoznuje vyuzivat ich sluzby.

Moj gynkos (inac na lekara nemam jedno krive slovo) z Medicoveru, mi urobil posledny ster, ktory sa robieva standardne, ci nemate streptokoka a mozete rodit normalne. Poslal ma este v ten den nech mi v Medicoveri urobia aj EKG. Povdal mi , aby som prisla po vysledky o tyzden. Reku fajn.
Tyzden presiel, idem do Medicoveru po vysledky. Prisla som tam. Vysvetlila som im, ze som si prisla po vystupne vysledky z gynekologie, pretoze uz sa idem hlasit do porodnice.
Ze co trepla sestricka!?!?! "Ze a ake by to mali byt vysledky????" Preglgla som, mysliac si akoze JA mam vediet ake vysledky? Sak take co potrebujem do porodnice. No nic, povzniesla som sa odvetila jej, ze si myslim ze asi vysledky na streptokoka a EKG.
Dalsia hlaska za sto bodov bola: " Preco ste si pred tym nezavolali, ze pridete po vysledky?" To uz som nevydrzala a povedala, ze p.Dr. mi kazal prist o tyzden po vysledky, co je dnes.

Tak isla pre kartu. Dalsia super hlaska: "Co ma mi z tej karty prefotit???" Reku, asi mam ja blby den alebo ta sestricka. JA mam vediet, co mi ma ona prefocovat z karty??? Prisla som po vysledky, ktore potrebujem do porodnice. Ved to ONA- sestra, ma vediet, co potrebujem. Kokos!!!!
Tak som kludne zopakovala, ze potrebujem vysledky z EKG a streptokoka, proste vystupne vysledky do porodnice.
Po chvilke sa zjavila i s nejakymi prefotenymi papiermi. Vraj paci sa. Pekne som sa podakovala a trielila prec za manzelom, co ma cakal dole.
Nasadli sme do auta a bezali este rychlo kupit nejake veci, lebo sa mm ponahlal na stretnutie. Reku, kuknem do tych papierov co mi dali, ze ci tam vobec je to EKG a streptokok.
Az sme zastali na ceste a 3x pozerali. Vsetko to boli prefotene vysledky z roku 2012 alebo nieco z januara 2013. Ale nic z minuleho tyzdna (marec 2013) a nic co sa podoba na EKG alebo streptokoka.
Myslela som, ze porodim!!!!
Tak naspat do Medicoveru!!!! Nabehla som tam a kludne a pekne a milo im vysvetlila, ze som tu uz 2x a pytam si vysledky do porodnice t.j streptokok a EKG, ktore sa mi robili len minuly tyzden dozadu. A ze to, co mi dali je nieco ine.

Zacali lietat a ospravedlnovat sa, cakala som asi 20 minut, ked zacali este viac lietat a to uz prisla aj sama veduca Medicoveru, ze co sa deje. Reku fakt maju riadny bordel v tom.
Tak ja mam vediet, ze ake vysledky? Poviem im, ze ake a aj tak mi ich nedaju.
Reku gol bude, ked tie vysledky vobec nenajdu a ja si to budem musiet zopakovat znovu. Rozumejte znovu sa objednat na nejaky termin, s tym, ze pan doktor nema ziaden volny termin cely nasledujuciu mesiac. A o mesiac rodim!!! Az ma oblial pot.
Nakoniec to po dalsej polhodine hladania a lietania nasli a ospravedlli sa mi.
Ked som odchadzala, tak som im este pripomenula, aby laskavo skartovali to co mi dali ako nespravne dokumenty, nech sa to nedostane hocikomu do ruk, nedajboze niekomu inemu do karty.
Len si to predstavte , ze by mm nemal vtedy akurat cas a nemohol ma tam zviest. Aby som JA s megabrusiskom v 35 tyzdni musela ist busom mhd 20km tam a spat do BA, lebo kreple z Medicoveru maju bordel v papieroch a vo vysledkoch. Nechcem ani pomysliet.
Ja neviem ale opat sa mi potvrdilo, ze hoci je to sukromna poliklinika....je to zas o tom, ze si spravia ciarocku, ze ste tam boli a skasnu prachy. Pritom ziadna zodpovednost. Na nikom.

Sestricka pride a "odrobi" si svojich osem hodin. A neriesi, ze by vysledky mali byt v karte a nie su. Sak po nej pride ina sestricka, a ta uz vobec nebude vediet, kde je sever a kde ma hladat nejake vysledky. Prefoti co je v karte a neriesi. To JA-laik, si musim skontrolovat ci to co mi dali, je to, co potrebujem!!!!
Cele zle.
alebo len spomeniem glukozove testy, na ktore ma nejaka sestricka jednoducho zabudla poslat. Akoze dobre, beriem, stava sa, aj oni su len ludia a zabudnu.
Alebo ako mi nechcela jedna sestricka vypisat listok na matersku, ze co to tak skoro riesim (31tyzden som vtedy bola), ze ved na to mam este mesiac casu. OK, mozno ale ved nebudem tam lietat hore-dole. O mesiac uz som mala byt doma na materskej, ved i do prace musim taketo veci oznamit dostatocne v predstihu, ved nechodim pracovat do holubnika!!!.
Ja neviem, ale asi nemam stastie na Medicover. Alebo som nejak extra narocna???
Fakt uz neviem.

alessandram
11. apr 2013

Ahojte baby!
Vedel by mi, prosím, niekto poradiť? Súrne hľadám dobrého gynekológa v BA, najlepšie v Starom meste, Ružinove, príp. Kramáre. Bolo by fajn, keby nebol drahý, takého Dr. Janeka (uňho som bola naposledy) si už dovoliť nemôžem, keďže si už platím Procare. Rozmýšľam aj o nich - Procare Daxnerovo nám., nepozná niekto niektorú z dr. ktoré tam robia? Radšej by som ale skôr muža - s gynekologičkami nemám dobré skúsenosti. Dík vopred, veľmi by ste mi pomohli 🙂

kveta
11. apr 2013

@alessandram Dr. Gazo Kramare. Ma makcen nad "z".

zlato
11. apr 2013

@alessandram Medifem na Mýtnej, 50€ na rok, sú super !!!!

vitorio
2. máj 2013

Mudr. Viktor Kráľ, Teslova 33 má aj stránku stačí dať do googla drkral

muflonka
21. máj 2013

Ahojte chcela by som vas poprosit o odporucenie gynekologa v karlovej vsi, pripadne na dlhych dieloch. Všimla som si ze je tu aj zdravotne centrum, nemate niekto skusenosti tam?

alyca
21. jún 2013

@zlato ahoj Zlatko, a myslis, ze ten Medifer je vhodny aj pre zeny co maju problem otehotniet. Vies gynekologov je kopec, ale ked zena hlada kvalitneho gynekologa, mysles, ze v medifery je dobra starostivost?

zlato
21. jún 2013

@alyca Ano, myslím si, že ano, sama som mala ten problém. Starostlivosť je tam super a je tam všetko po kope- sono atd. A platí sa len 50€ na rok.

numka
15. júl 2013

Ahojte.nemate niektora skusenosti -MUDr.EDUARD ŠIROKY??? neviem nic o nom najst!ambulanciu ma v dunajskej luznej a myslim,ze aj v Ružinove.DAKUJEM za info.

yuyenka
21. aug 2013

@kocurikpupcek ahoj,aj my tam chodime/ planujeme nechodit, a veru mozem len potvrdit ze tam maju jedem velky bordel. Ta slecna na recepcii najmudrejsia a ked sa potrebujem dostat na vysetrenie na gynekologiu,tak az o mesiac mi da termin akoby nevedela ako zenske telo funguje☹ a teraz mi skoncila zmluva a za jedno vysetrenie si pytaju 42e,tak nech sa (sprepacenim) strci aj cely medicover niekam,aj ked na dr.sa nemozem stazovat.

sonda2
21. aug 2013

@zlato ahoj, chcem sa spytat. v tej cene 50 EUR mam uz zaplatene vsetko, ci su ukony, ktore si musim zaplatit nad ramec? momentalne mam Dr. Petra Stanka v Ruzinove ale asi by som ho vymenila. planujeme babatko a chcem, aby o mna pocas tehotenstva bolo dobre postarane a teraz, si myslim, ze je prave vhodny cas na zmenu. vdaka.

zlato
21. aug 2013

Ja platím len 50€ ročne, nič iné. Ked som bola tehotná, tak som neplatila ani tých 50€, bola som od poplatku oslobodená.

chelseeey
28. aug 2013

@zlato na zaklade tvojich odpovedi som si klikla na stranku a ozaj ma zaujala, aj ked maju tam nejake ukony, ktore sa maju platit extra,ale dajme tomu. Chcela by som sa opytat ku ktoremu dr. si chodila ty a ako si bola spokojna? A kde Ta odrodili (v ktorej nemocnici). Prepac ak si to uz pisala, necitala som celu historiu chatu 🙂 Vdaka!!!

zlato
28. aug 2013

@chelseeey ja som chodila k MUDr. Kováčovej, ale tá už odovzdala prax dcére a daľším lekárom, ale sú veľmi fajn. Teraz chodím MUDr. Valentovi, je fakt super / ja mám paniku z gyndy- v 7 rokoch som bola onko pacient / . Rodila som v Ružinove, bolo tam fajn. Nemala som zaplatené nič navyše, ani nadštandard, ani lekára.

dorotea2
30. aug 2013

Ahojte 🙂 Ja som prednedávnom vymenila svoju gynekologičku za pani MUDr. Nadeždu Maličkayovú. Dozvedela som sa o nej z internetovej poradne a tiež mi ju odporučila jedna kočka tu z MK. A musím povedať, že som urobila veľmi dobre. P. doktorka je veľmi milá, ochotná, citlivá, vyšetrenie nie je nepríjemné, oceňujem, že s pacientkou komunikuje (na čo som u mojej bývalej dr. nebola zvyknutá, jej som sa musela vypytovať a aj tak som sa poriadne nič nedozvedela 😒) Vybavenie ambulancie je na vysokej úrovni, je to súce súkromné zdravotné stredisko, treba rátať, že si priplatíte. Ale zas na druhej strane mi to za to stojí. Takže ja odporúčam p. Maličkayovú 🙂

andinka001
11. sep 2013

Ahojte môzete mi odporucit nejakeho dobreho gynekologa v Petrzalke? Popripade v Bratislave? Dakujem, chodim do medicentra HSC na Strecianskej k MUDr. Stanislav Dusan ale doktor sa vzdy nejako ponahla......

rossie85
15. sep 2013

ahojte baby. neviete mi poradiť dobrého gynkológa s ľudským prístupom v Malackách? dakujem

khykha
19. sep 2013

ahojte, chcela by som sa spytat, ci chodite k Mudr. Marsikovi. zaujama ma vas nazor na neho, ako ma vybavenu ordinaciu a kolko a ci sa u neho plati.
dakujem

laveron
26. sep 2013

Ahojte dievcata... chcem sa spytat, ci niekto chodite k Mudr. Zacharovej v Ruzinovskej poliklinike. Chcela by som vediet, ci ste s nou spokojne a kolko sa u nej plati? dakujem za info...

tanickapr
25. okt 2013

ahojte baby, nie osm z ba, ale pracujem, studujem a byvam. som tehotna a chcem si prelozit kartu sem hlavne koli casu a narocenmu cestovaniu domov na oravu:(
Viete mi poradit dobreho gynekologa/cku v blizkosti podunasjke biskupice/ varakuna?
dakujem krasne kazdej za rady, upozornenia a namahu🙂 😵 😀

jana121212
3. nov 2013

@ooo isla si nakoniec ku kleinovi? ako si s nim spokojna?

ooo
3. nov 2013

@jana121212 ostala som nakoniec u toho svojho.

jana121212
3. nov 2013

@ooo aha, tak potom nic 🙂

emikie
27. nov 2013

Ahojte, nemate nahodou niektora skusenost s MUDr. Zdenkou Lackovou - robi v Medicoveri a mala by byt aj na Vajnorskej. Dakujem.

danea1111
22. jan 2014

ahojte baby. neviete mi poradiť dobrého gynkológa s ľudským prístupom v Ba ? Potrebujem súrne zmeniť toho svojho.Ďakujem 🙂

matulinuska
22. jan 2014

@tanickapr bola tu kedysi dobra,no pred 3-4 mesiacmi sa prestahovala do Ruzinova na Rezedovu tusim. Velmi ludsky pristup,uplnr milunka...mozem len odporucit

matulinuska
22. jan 2014

Meno: Katarina Raslova

nikitka444
22. jan 2014

@danea1111 dr Redecha v digitál parku,je perfektný,ľudsky,vzdy pozitívne naladený,trpezlivý .Vsetko vysvetli,poradí,pomôže.Je to perfektný gynekológ-Kukni recenzie ..

katka1981
22. jan 2014

@matulinuska, presne to som chcela napisat, v piatok som u nej bola prvykrat na doporucenie kamosky. Tesim sa ze je mlada, ze nepojde do dochodku 😀