Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

mixka
27. máj 2005

caute nevesticky,
chcem vas poprosit o radu. nemate niektora naozaj DOBREHO gynekologa? ja mam gynekologicku zenu, ale nie som s nou vobec spokojna. presviedca ma, ze mi je lepsie, ale ja jej vravim, ze mi naozaj lepsie nie je, no ona stale len to svoje... ☹ . som z ba. dakujem

oblivian
7. dec 2014

@noja2210 Aho, ja tiež plánujem prestup k p. doktorke Lackovej (na Vajnorskej). Zaujímalo by ma, či sa tam môžem len tak zastaviť, ak sa chcem ku nej prehlásiť?....majú na stránke, že pacienti sa majú dopredu objednať.
A ona tam má všetky potrebné prístroje a robí všetky vyšetrenia, či ťa posiela aj niekam inam? Ďakujem.

noja2210
7. dec 2014

@oblivian ahoj, neviem ci to je rovnaka dr, ja chodim do procare v centrali.

oblivian
7. dec 2014

@sovidzka Aho, ja tiež plánujem prestup k p. doktorke Lackovej (na Vajnorskej). Zaujímalo by ma, či sa tam môžem len tak zastaviť, ak sa chcem ku nej prehlásiť?....majú na stránke, že pacienti sa majú dopredu objednať.
A ona tam má všetky potrebné prístroje a robí všetky vyšetrenia, či ťa posiela aj niekam inam? Ďakujem.

sovidzka
8. dec 2014

@oblivian ahoj, ja k nej chodim do procaru- snad to je ta ista dr- krsnym menom je zdenka. Takze ti neviem poradit ci tam len tak mas prist ale podla mna asi ano. Resp. Zavolat si tam. V procare ma vsetky pristroje, teda na 3D sono som bola u ineho lekara vramci procare ale to je standard ze to kazdy nerobi.

zuzulka14
13. jan 2015

Ahojte.. aj ja by som chcela od vás odporúčanie ku gynekológovi Bratislava IV, čiže DNV, Dúbravka alebo Karlovka.. Momentálne chodím do Petržky-som tehu a som velmi nespokojná s Dr.

addinka82
13. jan 2015

Ahojte, prosim vas, tie, co chodite k Mudr. Lackovej v Procare, ste stale spokojne? Pripadne ma niekto referencie aj na Mudr. Ceripkovu? Maju stale na vyber len tieto dve doktorky. Uz mame jedno dietatko a chceli by sme druhe, tak by som chcela Dr s normalnym pristupom. Dakujem

oblivian
11. feb 2015

@addinka82 Ahoj, ja chodím k p. dr. Lackovej (na Vajnorskú, ale je to tá istá dr.) a som s ňou spokojná zatiaľ. Je milá, príjemná osoba, vie, čo má robiť, všetko vysvetlí, čo ťa zaujíma (ale treba sa pýtať, sama od seba ti nezačne dávať rady!)... 🙂

janielik87
11. feb 2015

@zuzulka14 ahoj, odpisal ti nieko? ja tiez chcem zmenit dr.

zuzulka14
11. feb 2015

@janielik87 neodpisal..

veselamirka2
4. mar 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

Baby prosim o radu mam kamaratku ktora zije v madarsku ale hlada si gynekologa v BA viete mi nejakého poradit ktorý je milý a je aj odborník?

fackolka
5. mar 2015
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

@veselamirka2 a kde v BA by mal byť či to je jedno? a má to byť chlap ci zena?

sbear
17. mar 2015

Hladam gynekologicku / gynekologa v Petrzalke. Neplanujem dalsie dieta. Takze len klasika pre dospelych. Poradite mi?

sviezost
17. mar 2015

Ja tiez hladam dobreho ginekologa (Ginekologicku) v Dubravke viete o dakej? 🙂

arckatka
18. mar 2015

Dobrý deň, prosím vás vedeli by ste mi poradiť gynekologa v Bratislave , ktorý je odborník, ľudský a nie je to u ňho ako na bežiacom páse ? Je jedno či chlap alebo žena 🙂 ďakujem

veselamirka2
20. mar 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@fackolka najlepšie by bol ružinov to má najbližsie že vraj a má tam aj všeobecného niekde

fackolka
27. mar 2015
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

@arckatka @veselamirka2 baby skuste doktora Milly v ruzinovskej nemocnici je odbornik a hlavne ma ludsky pristup 🙂

veselamirka2
8. apr 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@fackolka a ty k nemu chodiš ako dlho? ja som tehotna a chcem prestupit zda sa mi ze moj mi nerobi potrebne vysetrenia len neviem ci by ma zobral

mishinecek
8. apr 2015

@veselamirka2 ja chcem po prvom tehu od Millyho praveze odist. Nerobi sono navyse, len tie tri povinne, poradna je o dvoch minutach, ziadne prietoky vo vyssom stadiu tehu atd... ja som z neho sklamana a tiez som sla na odporucanie k nemu.

elly111
8. apr 2015

@sbear Dr. Mareková, Rovniakova 1

mamickajanka
9. apr 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@mishinecek ja mam Milyho ked som bola tehotna bola som s nim velmi spokojna vsetko prebehlo super a to som bola na rizikovom ked ze som cakala dvojicky 🙂 A sono navyse si chcela preco? Sono navyse by som nechcela tie infravlny ci co to je nerobia babatku dobre

mishinecek
9. apr 2015

@mamickajanka ja som porodila predcasne a mala nezodpovedala tyzdnu. Keby bol robil aj prietoky, vedell by sa, ze dobre neboli. Kamoska chodila ku Kotekovi, ked bol este i Millyho a sono aj prietoky jej robil vzdy.

stastnazena2
10. apr 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

ja mám 2 kamošky čo k nemu chodia jedna už dieťa má druhá ho čaká každu chvilu a s Millym su spokojné a nemajú k nemu výhrady, vždy je milý a vysvetli co a ako je tým že ma dobré vybavenie vie vždy zistit dost skoro nejakú poruchu alebo iný problem

mamanikka
13. apr 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

môj malý má týždeň aj 6 dní 🙂 na poslednej prehliadke u Milyho sa mu nieco nezdalo tak ma hned dal lezat a az do porodu som tam lezala a som rada lebo porod bol trosku komplikovanejsi 🙂 a tiez ho chválim nenechal ma ist sa domov ani pobalit musela som vsetko nadiktovat mužovi 🙂

mamickajanka
24. apr 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@mamanikka Milly je v tomto dokladny aj mna hned dal na rizikove hoci som sa citila dobre 🙂 ale nieco sa mu nezdalo tak a uz som lezala ale aspon som vedela ze sa o pacientky stara a ze to tam nieje ako na bezacom pase

jarka800
11. máj 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

Milly je super doktor milý a dokladny co sa týka vysetrei som u neho uz dlhsiu dobu a toto je moje prvé tehu a som max spokojná

veselamirka2
14. máj 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@jarka800 aj ja rozmyslam ze k nemu prejdem

jarka800
14. máj 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@veselamirka2 on je velmi milý a hlavne dava dobry pozor aj na mna aj na babatko 🙂

veselamirka2
27. máj 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@jarka800 a aké ma vybavenie? uz vazne musim prejst k inemu s mojim nie som vobec spokojna mam pocit ze ma zanedbava

tinulikk
30. máj 2015

@jarka800 @mamickajanka ahojte,prosim vas baby, a u neho sa platia nejake poplatky? lebo na stranke som mu nenasla cennik...dakujem

jarka800
30. máj 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@tinulikk ja som neplatila nic zatial len za fotku drobceka