Hľadám dobrého gynekológa v Senci

lady511
1. feb 2012

ahojte kočky poznáte dobrého gynekologa v senci ???podla možnosti nie starý a príjemný ,,,dobra povaha?nemám dobre skusenosti tak preto sa pítam Vás 😉 podla možnosti kde sa vela neplatí dakujeeeeeem 😉

gretka2
1. feb 2012

MUDr. Petra Oťapková - Vlčková PhD. ,
www.fedgyn.sk

lady511
autor
1. feb 2012

@gretka2 platí sa za sono&,?alebo ake su ine doplatky....,?

maznacik007
1. feb 2012

sono 10 EUR

lady511
autor
1. feb 2012

bože to tu nikde nieje normálny gynekolog kde sa za sono neplatí?načo máme to zdravotne poistenie&,?

gretka2
1. feb 2012

Ano, plati sa. No, kam sme sa dopracovali v tejto krajine, plati sa skoro vsade.... Ale je velmi prijemna, ochotna, mam s nou len dobre skusenosti.

lady511
autor
1. feb 2012

pítam sa zamerne na peniaze pretože u mojho nemenovaneho gynekologa som to dotiahla až na stažovanie sa v Dovere pretože v každej tehotenskej poradni u mna vytiahol 50e..a to si ymslím že nieje v poriadky takže už druhykrat nehccem íst z blata do kaluže ....možeš mi napísat presne za čo sa dopláca...nemožem íst k doktorovi-mužovi?

sympa1
1. feb 2012

zaujmave..niesom sice zo senca..ale este som v zivote neplatila u gynekologa..len za predpisovanie HAK 10 euro na 3 roky. sono mi robi automaticky ked je nejaky problem. a v poradni uz vobec nic... 😕 urcite by som utekala od takych zdieracov

maznacik007
1. feb 2012

@lady511 ano da sa tam ist aj k muzovi striedaju sa tam dvaja plati sa aj u nich tie ceny su jedny... plati sa za UTZ a potom aj mofro lebo to posielaju inam aj meranie tej kosticky ci co... ja som za UTZ platila vzdy aj na preventivke prosto stale ... ale zasa UTZ prsnika nerobia to tiez posielaju

lady511
autor
1. feb 2012

@maznacik007 myslíš že sa platí za každu navštevu tam*?

maznacik007
1. feb 2012

@lady511 treba tam zajst a cennik maju vyveseny pred dverami do ordinacie tam to mas presne rozpisane za co sa plati...