Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám gynekológa v Banskej Bystrici

vevuliatko
4. mar 2012

Dobrí ľudia, raďte, hľadám dobrého lekára tu v BB.
Mám 21rokov, už som u druhého a zasa nie som spokojná. Mám menšie problémy s dosť často meškajúcou MS. Keďže na ženy lekárky som nepočula pekného slova, skôr by som chcela ísť k mužovi. Bola som od 16tich rokov cca 4 roky u Dr. Philadelphiho. Podľa jeho slov bolo vždy všetko v poriadku, ibaže ja som nejak cítila, že v poriadku nie som. A aj na neho sa v mojom okolí začali množiť zlé reči, predsa už je to len starší pán, so starým sonom atď... Prešla som teda v lete 2011 k Dr. Zvarovi do Podlavíc. Ten sa v momente zhrozil, že ja beriem HAK, lebo vraj mám zmenšenú maternicu a nvm ešte mi tam začal menovať iné veci, vyblokované vaječníky, že budem neplodná atď... ostala som ako obarená. Nakričal do mňa, že to zato že všetky chceme mať deti v 35 ale že to takto nefunguje... V momente mi vysadil tabletky, MS som dostala do novembra normálne aj bez tabletiek a potom nie. Šla som k nemu opäť, to mi oznámil že mám cystu asi tak 1cm na ľavom vaječníku, ale že to sa samé vstrebe. Na moje prekvapenie sa ma spýtal či nekcem brať HAK, pričom sám mi ich zhrozený vysadil... Pichol mi vyvolávačku, nasadil Duphaston, to som brala ako mi kázal, v januári mi prišla MS dvakrát a odvtedy zasa nie... a teraz ani neviem či mám k nemu ísť zas, zdá sa mi príliš roztržitý a taktiež na neho počujem nie až tak super ohlasy, aj v staršej diskusii na tomto fóre som sa dočítala kadečo nemilé... Tak prosím raďte...

mandragora2
4. mar 2012

ja som pocula o Jenčovi samu chvalu, ale nemam s nim osobnu skusenost, takze ti bohuzial neviem povedat, co je na tom pravdy

mariolka
5. mar 2012

@vevuliatko skus ist v utorok robi namiesto Zvaru Drzik jeho tiez chvalia inak mne Zvara pomohol 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli