Hlien v hrdle. Ako ho liečiť?

talula
20. nov 2012

ahojte, uz niekolko rokov (cca 4r) ma trapi hlien v hrdle. Ked som nachladnuta, stav sa zhorsuje ale aj po vylieceni z daneho nachladnutia mi nezmiznu. Mate s tym nietora skusenosti? Ako sa to da liecit? Alebo cim to moze byt sposobene? Dakujem

barborka2014
11. máj 2014

@map0007 dakujem,už aj som si to namiešala 😉

kacena4
11. máj 2014

@talula kludne to moze byt alergia a z nadchy ti zatekaju prepac sople do hrdla a tvori sa hlien ktory treba vykasliavat 😝 zhorsuje to mlieko, cokolada, sladkosti, skus na chvilu uplne vynechat a uvidis ci sa to zmierni a urcite chod k plucnemu moze to byt aj CHOCHP a ani o tom nevies, dostanes konkretne lieky a o chvilu je lepsie.

jajdo
22. máj 2014

Ahojte, poslite mi prosim na mail kontakt na doktorku Tomovu, Dakujem

evickapooh
27. júl 2014

@lentuska ahoj....prosim ta posli mi kontakt na doktorku Tomovu.''' dakujem pekne..

belusa
22. sep 2014

@lentuska ahoj možem Ta poprosiť o kontakt na pani doktorku?dakujem

nemovlat
7. dec 2014

@lentuska prosím o kontakt,chcela by som sa objednať,tiež máme problém s hlienmi,ďakujem
nemovlat@gmail.com

jargus
1. feb 2015

jergus@gimail.com prosim o kontakt na doktorku Tomovu.Dakujem

mamazem
6. feb 2015

Odporúčam ajurvédsku bylinu Tulsi. Tulsi obsahuje veľký počet užitočných kyselín, flavonoidov a polyfenelov, ktoré uľahčujú vykašliavanie hlienu a spriechodňujú dýchaciu trubicu. Má aj silný protizápalový účinok. Používa sa napr. aj pri horúčke dengue, ale aj pri alergiách a astme.
Viac info nájdete tu https://www.modrykonik.sk/shops/my-shop/vyzivov...
Všetko o ajurvéde nájdete na www planetayurveda sk

labelo
7. feb 2015

@lulucinka1111 ahoj už sa ti to zlepšilo?prišla si na niečo učinné?ja mám tiež strašný problem so zatekaním hlienov hlavne ráno a večer pri umývani zubov,stale odrham,davi ma to, som z toho na nervy,nos mám suchý a v krku stale kopu hlienov,ktore stale prehltam,trapi ma to už strašne dlho 😒 ,mliečne výrobky nekonzumujem max.1 cm mlieka do kavy raz za den inak nič mliečne...

edita1233
31. júl 2015

@lentuska
Ahoj poprosila by som kontakt na dr. Tomovu

fanta3
31. júl 2015

ja teda tiez moc skusenosti nemam, ale naposledy ked som bola s dcerou u plucnej a stazovala som sa jej, ze jej stale zateka (inak jej nic neni), tak nam odporucila homeopaticky sprej euphorbium. Vraj s nim maju dobre skusenosti a odhlienuje

nutrimas
3. aug 2015

Pri odhlieneni je velmi napomocny aj oreganovy olej, mame s nim skusenost aj pri plucnych chlamydiach, ulahcuje vykasliavanie: https://www.modrykonik.sk/shops/ine/kwgp/olej-o...

fanta3
3. aug 2015

@nutrimas a da sa použiť aj pri deťoch? Lebo co sme mali my oreganovy olej, tak bol dosť stiplavy.

nutrimas
3. aug 2015

@fanta3 Hoci je to 20% koncentrat, ma prenikavu chut a aromu, mensim detickam ako 3r by sme ho neodporucali. Prip. len v zriedenej forme, napr. do napoja.

patkiss
24. sep 2015

@lentuska dobrý deň poprosila by som vás t,c robia aj veľkom Krtíši mam malú dcérku 2 ročnú stále je chorá od mala problémy ďakujem krasne

dariana24
9. jan 2016

@lentuska
tie sprostosti biorezonanciou si nechajte pre seba. ja som fyzik a rezonancia , je kmitanie s vysokymi amplitudami ana 10005 nelieci!!! To su dristy pre laikoch. rakovina bola urcirte v tela a pozor na metastazy... to co pisete je pritiahnuty markteing hoci sama o tom neviete a biorezonancia Vam nemoze pomoct skor po paru rokoch ziostite , ze mate vacsie problemy a aj ine problemy. Ono to troska oblbne telo... ale nelieci.

dariana24
9. jan 2016

@dariana24

zienky prestante tu zo sprostostami ako su olejceky a atd.. biorezonancia , ak takymto veciam verite ako aj Homeopatikom hodte zdravotnu kartu do zachoda a liecte sa samy! Ja sama som skusila homeopatika aj zo zufaklstva je to ciste placebo! Priroda ma silu, ale nie vsetko sa da! A caje a atd.. zaberaju pomaly , alebo vobec ale aspon neskodia kdezto to ostatne a hlavne rezonancia casto pouzita ano!!! Nato vezmite jed ako sa hovori

olga36
27. apr 2016

Ahoj aj ja mám ten problém z hlienom v hrdle uz7 mesiacou

olga36
27. apr 2016

Ahoj aj ja mám ten problém z hlienom v hrdle uz7 mesiacou aj ja by som chcela kontakt na lekárku tomkovu

olga36
27. apr 2016

Ahoj aj ja mám ten problém z hlienom v hrdle uz7 mesiacou aj ja by som chcela kontakt na lekárku tomovu

danula.ch
27. apr 2016

Ja robievam detom aj sebe na doliecenie kasla tymianovo-skorocelovy sirup. cca 300 ml vody povarim s 2 PL (polievkovu lyzicu) hnedeho cukru, 20 min. Pridam sacok suseneho tymianu a 2 PL suseneho skorocelu. Necham luhovat do vychladnutia, aj celu noc. Potom scedim cez sitko, mierne zohrejem tak, aby sa rozpustil med, pridam ho 3-4 plne PL, niekedy aj viac, aby sirup nebol horky. Sebe davam 4x za den 1 PL a detom malu cajovu lyzicku. Tymian aj skorocel su skvele na odhlienenie, liecia aj chronicky kasel a dokonca aj astmu.
A fakt to zabera, mam odskusane. Dcerka bola takmer vyliecena sirupom z lekarne, cez den vobec nekaslala, len rano mala zachvaty kasla. Davala som jej cely jeden den tento sirup, celu noc, rano aj cez den kaslala takmer stale. K veceru uz kasel slabol a dalsiu noc uz nekaslala, iba trosinku rano a na dalsi den uz nic. A to predtym kaslala 3 tyzdne. Nabuduce uz iba tento sirup budem davat, konecne ju nieco poriadne odhlienilo. Teraz je idealny cas na zber skorocelu, treba nazbierat a nasusit do zasoby na zimu 🙂

olga36
27. apr 2016

dakujem ti pekne 🙂

samba545
5. máj 2016
samba545
5. máj 2016

@samba545 dobry večer. Viem, že už je to dlhšie,čo ste písali o dr. Andrascikovi, mám zdravotný problém a potrebujem naň ho kontakt. Dakujem

zanova
16. máj 2016

@talula
@lentuska prosim ta ,mohla by si mi poslat kontakt na to vysetrenie.diki

mirka_vivka
1. jún 2016

@lentuska ahoj mohla by som poprosit kontakt? Dakuje.

elegancia
14. mar 2017

@lentuska aj ja by som bola veľmi vďačná za kontakt na pani doktorku. Dlhodobé problémy má už vyčerpávajú. Ďakujem

adria18
29. sep 2017

@elegancia
Dobry....mate prosim ten kontakt ma dr tomovu? Dakujem krasne

monsici16
27. jan 2018

@lentuska Dobry den. Zaujalo ma to vysetrenie co robi pani doktorka Tomova. A rada by som sa spytala ci sa venuje diagnostike aj deti? Bo moj syn jak prechadne hned hlieny a davi ho kasel. Mozem poprosit kontakt. Dakujem

samba545
27. jan 2018

@katuliki môžem poprosiť kontakt a aká je cena,dakujem