Hmyz v staršom byte

kkaajjaaa
30. júl 2018

Dobry den. Chcela by som Vas poprosit o radu . Prestahovali sme sa do starsieho bytu ktory sme cely prerobili nakupili vsetok nabytok novy , a zrazu z nicoho nic sa vyskytli u nas male chrobaky ktore lietaju. Ked som sa pytala susedou ze ci nahodom nevedia co je to povedali ,ze to urcite zato mame ze nemame este sita na oknach tak Vas prosim vie mi niekto povedat co je to za chrobaka???* Dakujem pekne

karinkak892016
30. júl 2018

@kkaajjaaa nwm presne ako sa volajú ale aj mi ich máme doma teda konkrétne v spálni (jediné vnej nemáme sieťku) vraj sa ťahajú za svetlom a keď zhasnem tak si "pobehujú" po spálni :D

kkaajjaaa
autor
31. júl 2018

@karinkak892016 tak sa nemusim bat ze je to niejaka ina havet??? Citala som na webe uz vsetko mozne tak sa bojim xi . Ale ono to beha po stole,parketach vsade nevim to nejak vela ale aj tak a ked to idem zabit uleti to .

tamvtme
31. júl 2018

My ich mame po zotmeni plnu terasu a ked nedáme pozor, nalezu dnu...dajte si na okná sietky a uvidis, ze bude pokoj

merkelica
31. júl 2018

nevidiet to dobre ale asi fuzac vrbovy

lindusss2016
31. júl 2018

Je to proste obycajny vonkajsi chrobak 😀 aj ku nam teraz zacali v noci liezt do obyvacky, jedine okno bez sietky, nikde inde nie su, takze zabit (pre milovnikov chrobacikov premiestnit), dat sietky a nijak.neriesit

lbmr
1. aug 2018

A toto mame zasa my, čo to je?