Hnačky a zvracanie. Poraďte

penelope2066
24. mar 2008

Ahojte zienky,chcem vas poprosit o radu,od vcera vecera mi je strasne zle.medzi 10 vecer a 2 rano som minimalne 10x zvracala a vkuse mam strasne hnacky,boli ma brucho a na zaludku ako by som mala skalu a zeleznu obruc.nic pre istotu nejem a ked som vypila kusok mineralky tak aj tu som vyzvracala.neviete o niecom co by mi pomohlo?som vdacna za kazdu radu lebo zajtra uz idem do prace a modlim sa aby mi to preslo.inac prajem vam pekne sviatky

latvia
9. apr 2010

a co poriesi coca cola light?

bubinko83
14. máj 2010

baby viete mi poradit čo je dobre proti zvracaniu? ☹ Maly mi 2x zvracal potom spal 3 hodky uplne kludne ako by nič nebolo tak som mu dala trochu jogurtu ked sa zobudil a za dve hodky to zase vyvracal. 😖 Vobec nema horučku a nevidno že by mu bolo zle.Prosim poradte ak viete??? 😒

zuzanocka
14. máj 2010

bubinko

daj mu 1/4 medrinu, ak mas. ak by ho do 15 minut vyvrackal, daj mu znova 1/4 tbl. mliecne by som nedavala, skor nejaku suchsiu stravu dietnu aspon den, aj ked to prejde. skore uzdravenie zelam 😉

lenka386
14. máj 2010

Nam sa osvedcila Smecta. Je aj pre deti, Matusko mal tiez asi tak ako tvoj drobec, ked mal "rozbity" zaludok. Zaraba sa do vody, musi sa vypit co najviac na 1x, lebo sa nema odkladat. Ale fakt dobra vec..

saska.t
14. máj 2010

na zvracanie coca cola po malych lyzickach do 2 hodin je vracanie fuc na hnacku smecta vzdy zabrala 😉

bubinko83
24. júl 2011

ahojte chcem sa spytat synček mal črevnu virozu a asi 3 dni je už bez hnačiek a zvracania a pyta papat,ale už mu nechuti ryža ,zemiaky atd. čo by som mu mohla dat? Dakujem za každy typ. 🙂

lupe33
7. okt 2011

Dobrý den, to iste som ja mala v pondelok ... Radšej by som to neriskovala, ja som za 4 hodinky vraca asi 8x a ked som to povedala pani doktorke tak mi hned povedala že mi pichne DIAZEPAN aby som spala a nevracala a ked budem ešte vracat tak MUSIM íst na infusky do nemocnice nakolko to je vela krát a organizmus je z toho vyčerpaný... Doporučujem íst k lekárovy aby sa to nezhoršlo !

P.S. u nás to začalo mnou a teraz to má celá rodina, takže pozor na detičky aby to nedostali od vás je to dost nakazlivé

simka412
12. jan 2012

Ahoj.. ja mam prave rovnaky problem, možem si chlipnut aspon trošičku vody?? Vyvracala som už totálně všetko, a stále hnacky.. a Colu nemáme - nepomože aspon kofola?? ☹

erika115
12. jan 2012

urcite pomoze banan alebo cucoriedky. 🙂

olivova
12. jan 2012

horky caj a do toho trosku soli (nie vela, urcite nie, aby caj bol slany, trosku viac ako stipku) - pit po lyzickach uuuuplne pomaly.....ak nemate kolu 😉

renexblaster
10. mar 2012

ahoj ja som si to dal do googlu ja mam ten isty problem co ty! presne v piatok mam 11 rokov som sa zobudil o 12:00 a sem furt vracal furt ma bolelo brudho tiez a to co vypijem alebo zjem hned do 10 min vyvraciam mama hovori ze salmoneoza neviem co to je ale ked som bol mali tak sem to zevraj mal uz este furt dnes to mam boli ma brucho sem unaveny jakz dzechla kačica no vyskusam tu kofolu,alebo zevraj ryzu,banan se bojim taky ale počitam stym ze budem v nemocnici a mne sa zda ze na salmoneozu sa umiera :,( 😢

renexblaster
10. mar 2012

a odporucam nepite nejecte lebo ja mam teraz take krcee ze jak vysoke tatri vole :D ale nie,ziadna sranda,,.. je to otrasne nikomu nezelam aby sa mu to stalo :/ fakt je to hrozne normalne ze hram GTA IV aby sem nato zabudol ☹
ale hovorim vam zbytocne jete zbytocne pijete aj ked to date zo seba von ako ja kašlem nato bol som na odpadnutie a ste unaveny v ziadnom pripade nebudte sami zda sa vam se ste unaveny ee ale mozete odlet a ked nemate nikoho pri sebe :/ ja som skoro scipel ale uz to je lepsie mali sme na stastie hylak pomohol mi asi som uz hladny dam si banan to pomoze ale nič nejece ja sem vracal furt ja sem ani nespal vole jak ma to secko bolelo ach.. nikomu neprajem obliekajte sa dobre na von a nebudcte dlho vonku teraz je vela chripok vonku i ked mam 11 rokov hovorim pravdu! a nahoda je ze tej babe sa to stalo akurad ked mne a hnacky,,kašlem nato :D ja uz nejem a nepijem 5 h musim vydrzat na otca v pripade ryzu alebo rohlik ale nejecte to na silu :/ iba ked je vazne

renexblaster
10. mar 2012

a garantujem vam kdo ma tuto chorobu zabudnite na party 🙂 a nechodte von iba na pol hodinu max lebo iba musite dychat a to je lepsie mozno ja ani von nechodim ale dostanem bananik a bude hur zhuru na facebook keby niečo fb:René Konečný

adambenko
6. okt 2012

mirka414 aku coca colu?

lentuska
7. okt 2012

To nemyslite vazne s tou coca-cola light???? Hovori vam nieco latka aspartam? Tato latka sa pridava ako umele sladidlo do vsetkeho "light" a je to jed na potkany. Tu je jeden link o tom napr. : http://nwoo.org/view.php?cisloclanku=2010080015

Vracanie,hnacka = parazitna viroza. My osobne jedavame suchare s coca-colou normalnou, alebo je dobry namoceny orech so supou v slivovici. Ludovo "vypali cerva" 🙂

dracikdodo
29. jan 2013

Ahojte neviem aku mate skusenost s rotačnou hnačkou ale moja malinka 7mesačna ju prave dostala v nemocnici kde aj leži je to strašné ine nerobí len plače a plače a dotoho hnačka.manželka už tiež meli s posledneho lebo aj ju niečo obchadza

julianka1286
16. máj 2013

Dobrý den mám závažný problém ide mi explodovať črevo :/ a aby nebolo toho malo v jednom kuse vraciam troška som ožltol možte mi poradiť? ako to mám dať do povodneho stavu? myslím si že dôvodom môže byť parenica po záruke ale niesom si istý či po tej záruke bola .. ale prosim rýchlu radu

daniela2604
13. aug 2013

Ahojte...ja mám práve presne to isté, s tým pitím je to pravda, aj keď piť treba, hlavne pri zvracaní, je to zbytočné, lebo ten žalúdok nič neudrží a aj 1 ml vody vyzvracia...mne na to perfektne pomohli kvapky Hylak Forte, po nich sa mi ako keby zázračne uľavilo...ale zase, po pár dňoch sa mi to vrátilo 😒 neviem, čím to je, asi to treba liečiť dôkladnejšie...ale ako prvú pomoc fakt odporúčam ten Hylak (mne nepomáhala ani Cola a už vôbec nič jesť - všetko išlo von).

mario7777
17. sep 2013

Ahojte mam 12rokou a prave teraz mam tu svinsku chripku aelbo co to jo zvracal som 1x a to dnes rano okolo 05:00 stale mam pocit ako nazvracianie ked sa napijem tak sa to zhorsi

jaanna
29. apr 2014

proti vracaniu je vynikajuci Kinedryl.....paradne upokoji zaludok a tym velmi dobre posobi proti vracaniu....odporuca sa od 2 rokov

sasenka65
1. aug 2014

ja len tolko coca cola original pomáha a mam to odskúšané na sebe obsahuje vela cukru a ten organizmus potrebuje ale potrebuje aj sol, ja som jedla posolenu kôrku chleba , samozrejme po kúskoch zapijala hltom coly do rana som bola fit a hlavne rano som pocítila neskutočný hlad a to je vždy dobré znamenie . Jedla som samozrejme velmi opatrne ešte 3-4 dni ale bez bolesti brucha , hnačiek a zvracania

wilhelm
14. sep 2014

netreba robiť vedu, možno sa organizmus bráni proti infekcii, treba si dať franz lehára aspon tri dni, požiadať o voľno a po prejdení akútnej sračky, ísť k lekárovi. Dá lieky a po nich sa hovno krásne sformuje do valčekov, vtedy ste v poriadku.

wilhelm
14. sep 2014

piť nesladený čaj , žrať psie sucháre o dva dni pyré, a potom prechádzať - počas formovania hovien do ústavného tvaru, prejsť na šetriacu stravu, varené kuracie mäsko , brať poctivo lieky ( nechcete si vytvoriť na zadku mozole, že?) a čakať na deň, kedy porodíte zase to správne hovienko. 🙂
Hovnu a sraniu zdar!