Hnedý vytok pri menštruácii

katarinazavo
23. sep 2018

Dobry den. Mala som hnedy vytok pri menstruacii neviete mi poradit kvoli comu ešte som to takto nemala.Menzes som dostala o 5 dní skor a ani žiadne pms som nemala pred ňu len zrazu krv prvý deň hnedy vytok potom menzes 3 dni.Dakujem za odpoved.

kikuska3567
23. sep 2018

A koľko dní máš bežne ms?

katarinazavo
autor
23. sep 2018

@kikuska3567 normálne mám 4 dní

kikuska3567
23. sep 2018

Možno to bola ešte stará krv mne sa jeden čas takto začinala ms bežne....a potom sa to zmenilo že to mám už len na konci mojích dní

katarinazavo
autor
23. sep 2018

@kikuska3567 no mne začala tým vytok a potom už len taký riedky vytok v krvou a príšerne krce na druhý deň ale tie mávam bežne akurát minulý mesiac som nemala

katarinazavo
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuska3567
23. sep 2018

A prípadne tehotenstvo?

katarinazavo
autor
23. sep 2018

@kikuska3567 mohlo by byť? Už mám toľko testov tento rok za sebou že sa už bojím skúšať že budeme sklamaný

kikuska3567
23. sep 2018

@katarinazavo to ti vážne neviem povedať lebo nemám skúsenosť ale čítala som už aj také prípady že tehotenstvo aj cez ms ale ms by mala byť slabšia ako predošlé

katarinazavo
autor
23. sep 2018

@kikuska3567 To tak potom nie ja som ju mala dosť silnú 3 dní aj keď hneď nárazovo prestala

kikuska3567
23. sep 2018

Možno len nejaká hormonálna nerovnováha mňa moje telo už párkrát tak zaskočilo ohľadom ms, že sa mi stalo niečo čo nikdy predtým...dúfam, že ti ešte niekto lepšie poradí 🙂

hennyinnsbruck
23. sep 2018

urob test.ked bude negat tak neries. Proste trochu ina ms, mozno jemna hormon nerovnovaha, pocasie, Stres, ktovie.😊

18makulka18
23. sep 2018

@katarinazavo ja som mala ms uplne normalnu silnu a aj tak som bola tehotna, tak nestracaj nadej, no ak mozem poradit, testuj az, ked bude dalsia meskat aspon den. Bude to tazke, no vydrz 🙂 drzim prsty 🙂

katarinazavo
autor
23. sep 2018

@18makulka18 ja som mala pri ňom aj hnačku a do dnes trvá a už mám 3 dní po menzese ..možno to bude tým stresom kiežby to bolo inak

18makulka18
23. sep 2018

@katarinazavo niektore zeny maju ako prvy priznak tehotenstva hnacku, no nemusi to byt vzdy... Kto vie, myslim, ze o taky mesiac to zistis 🙂

katarinazavo
autor
23. sep 2018

@18makulka18 no už len ten mesiac čakať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre