Hnedý výtok a bolesti po sexe

maciatko24
27. júl 2015

mám taký problém...po sexe mávam hnedý výtok opakovane, zopárkrát som aj krvácala a pár dňoch prestalo.....nesúvisí to s menš.cyklom. Bolia ma potom vaječníky, podbruško a kríže v bedrovej oblasti......nemáte niektorá podobné skúsenosti? ak hej, dik sa každú info

ruthike
27. júl 2015

No nikto ti to naozaj neporadi, to moze byt vselico, aj ked mal niekto podobnu skusenost, priciny sa mozu lisit(zapal,cysta, polyp,co len chces). Najlepsie pre tvoje zdravie bude navstivit gynekologa, ten by ti mal spravit stery, sono a vysetrit sa. Nezanedbaj to

seahorse27
27. júl 2015

Krvacanie a bolest po styku moze mat vela pricin, zasla by som ku gynekologovi - moze to byt banalita, ale aj nieco, co treba urgentne riesit.

lady_t
27. júl 2015

Ahoj 🙂 ja som mala podobný problém. Bola som aj u gynekológa. Ja som mala všetko v poriadku, problém bol že partner ma poriadne, ako to povedať, nepripravil palcami na hrúbku penisu, pretože mám úzku panvu, pošvu... Preto som aj rodila cisárskym rezom... A tiež som nebola uvoľnená. Išlo len o vaginálne výtoky po sexe. Nič komplikované 🙂

charity
27. júl 2015

@maciatko24 Kazde krvacanie mimo cyklu patri ku gynekologovi.

bastyna
27. júl 2015

Aj ja som mala podobný problém, pri prehliadke mi gynekologyčka zistila mlý polyp na krčku maternice. Chirurgicky mi ho v ambulancii odstránili a krvácanie prestalo. Ale príčiny sa u každého naozaj môžu líšiť. Odporúčala by som návštevu gynekológa, iba ten zistí skutočnú príčinu