Holenie rúk

jasomjakja
9. jún 2015

Ahojte! Len som sa chcela spýtať, či existuje ešte pár takých žien ako ja, že si holia ruky? Podľa mňa na tom nie je nič nezvyčajné... Ja si ich osobne už asi 6 mesiacov holím žiletkou 1-krát za týždeň. Ľudia majú mylný názor, že keď sa oholíte žiletkou, že chlpov je viac a sú tmavšie. Mne sa s nimi nič nestalo 🙂 a to som sa strašne bála. Síce to trochu (fakt len trochu) pichá, ale nie je nič lepšie ako sa cítiť dobre a môcť nosiť krátky rukáv. Je nás takýchto žien viac? Ak hej, tak sa so mnou podelte o vaše myšlienky, čim si ich holíte vy atď. Ďakujem!!!

drobecbobo
9. jún 2015

@jasomjakja Moja sestra si ich depilovala strojčekom. Síce to na začiatku bolelo, ale zvykla si. Teraz používa akýsi šmirgeľ na chlpy, len ním po rukách pobehá, ako keď šmirgľuješ drevo a má ich bez chĺpkov 😀 . Niečo takéto http://megazlava.sk/zlavy/slovensko/odstranovac...

13091991
9. jún 2015

aj ja si holim ruky :D...a robim to uz roky..a poviem ti rastu mi redsie ako pred rokmi 🙂

emma_932
9. jún 2015

ja si ich "voskujem". no ale ja musim, inak by si ma pomylili s opicou 😅 😠

cervenaruza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jasomjakja
autor
9. jún 2015

😀 aspoň nie som sama, a emmi tiež by som vyzerala jak opica inak 😀

sissy27
9. jún 2015

@jasomjakja vosk alebo strojček... po žiletke síce chlpy nerastú ani pevnejšie ani hustejšie - to je presne ako so strihaním vlasov - ale po pár dňoch vzniká strnisko... plus samozrejme pri epilácii je efekt dlhodobejší a pravidelným vytrhávaním sa korienky oslabujú, takže aj ochlpenia postupne ubúda... u mňa teda za tie roky je to naozaj badateľné a stále sú odstupy medzi jednotlivými epiláciami dlhšie...

malaikasana
9. jún 2015

@drobecbobo toto vidim poprve...kks a nema potom pokozku citlivejsiu?

drobecbobo
9. jún 2015

@malaikasana nie, vobec. Je to hladke. Vlastne akoby si si hladkala pokozku 🙂

miskatomy
10. jún 2015

@malaikasana ja by som to teda uz nikdy nekupila....vacsiu pikovinu som fakt este nevide....normalny jemny smirgel ktory ti podrazdi pokozku.Najdi si referencie mozno sa ti podari najst ak to rychlo nezmazu

malaikasana
10. jún 2015

@miskatomy diiikes...no sak ja som len cumela ked som to nasla, ze co to ma byt hhhhdakujem usetrila si mi 4 eura

katka1981
10. jún 2015

@jasomjakja, prvykrat trhacim strojcekom, bolest priserna, mesiac ani jeden chlp, ale vyhadzala som sa. Po mesiaci druhy pokus, uz to nevydrzalo mesiac ale len tyzden a vyhadzana som bola skoro 2 roky. Takze uz len ziletka alebo holiaci strojcek. Holim sa ako stiham, ked to uz vyzera zle. Je to uz roky mozno aj 15 rokov a nie je to o nic horise ako ked som s tym zacala a hladke sa mi pacia.

katka1981
10. jún 2015

@drobecbobo, prosim, ta to ako funguje? Co ti to chlpy oreze alebo?

miskatomy
10. jún 2015

@katka1981 ako som poradil aj predtym @malaikasana je to totalna blbost mam to doma a chlap ma inak vysmial ked som chodil cely den knuciaci ze ma stipali ruky aj nohy...este ze som si to neskusal na suske :DD za to mi to veru nestoji...a doniesol mi zo svojho naradia jemny smirgel ze to je to iste a cely kotuc za 2 e 🙂))

katka1981
10. jún 2015

@miskatomy, dik si zlata, ze si nam takto dala vediet. No aj hornu peru keby si si takto zodrala a potom tie pupaky na to, juuj alebo pod pazuchami, och. Uplne postaci aj tupa ziletka alebo ked si dorezes nohy.

miskatomy
11. jún 2015

@katka1981 rada pomozem a ked viem zeje to blbost aspon niekomu usetrim eura 🙂 Radsej si nejdem predstavovat ake by to bolo na inych miestach este.Ja som im pisala aj recenzie ale ma zmazali.Vyuzitie tak akurat na paty 🙂

drobecbobo
11. jún 2015

@miskatomy No je pravda, že moja sestra nemám presne toto, ale kupovala to inde a je to úplne hladké 😕 . Možno to závisí aj od výrobcu. Jej to teda pokožku nedráždi.

miskatomy
11. jún 2015

@drobecbobo tych vyrobcov je naozaj vela...aj ceny za ktore to predavaju.Tvojej sestre zavidim ked ma taku pokozku ja a aj ine ktore si to objednali a davali recenzie zial nie.

drimonna
30. mar 2019

Ja som si ich začala holiť nedávno,lebo som vyzerala totálne ako opica,takže som si povedala,že nič stratiť nemôžem,že aj keď mi nárastu väčšie tak by sa veľmi veľa toho nezmenilo🤷🏻‍♀️...No tak som si ich začala strojčekom holiť a tie chlpy vôbec netmavnú,ako som sa lenpredsa trošku bála,že budú väčšie,ale mám pocit,že sú také isté... Polrok som si neholila po holení ,potom mi už začali rásť...Cez zimu to nevadí,iba v lete sa holím jeden krát...