Holenie v oblasti bikín

kajusiqq_x265
19. jún 2013

baby čo používate proti vyrážkam po holení v oblasti bikín. Sú dosť bolestivé a po vztyku z chlórovou vodou to bolí ešte viac.

sissy27
19. jún 2013

@kajusiqq_x265 v prvom rade kvalitná ostrá žiletka, holiť v smere rastu chĺpkov, a po holení použiť nejakú dezinfekciu a vyvetrať (teda nie hneď sa obliecť)... spodnú bielizeň jemnú, bavlnenú, aj tá môže dráždiť oholené miesta...
alebo vyskúšať iný spôsob ako žiletku, napr. krém alebo vosky...

doliva
19. jún 2013

napr:mne pomáha normálne po holení ked si dám detský krém aviril,pekne upokojí podráždené miesta

jankavr
19. jún 2013

alebo hojivý zázrak z oriflame 😉

usacek79
19. jún 2013

@kajusiqq_x265 neholit, trhat... ja som si cely zivot trhaa bikiny normalne pinzetou, sice babracka, ale po cca 5-7 rokoch mi uz v podstate prestali rast, teraz tam mam len kde tu chlp 😉
no ale kupila som si elektricky epilator, normalny philips nejaky, tiez funguje na principe pinzety, vytrhava aj s korienkom.
a napokon je tu laserova epilacia - nejakych 5-7 sedeni a chlpky tiez prestnau rast, resp. len kde tu a velmi jemne 🙂

vonicka
19. jún 2013

@usacek79 - na pinzete som aj ja dlho ficala 🙂 si mi to pripomenula. ja som bola 2x na laseri, mam tak o polovicu menej ako predtym. pojdem znova, az budem moct.

petula8
7. júl 2013

ja používam strojček a po oholení si dávam sprej aloe vera na ukľudnenie pokožky. Chĺpkov mám tiež tak pomenej

magica78
7. júl 2013

jednoznacne ak si chces holit tak pouzivat gel na holenie nie sprchac alebo mydlo , pouzivat ostru ziletku co je tupsia uz len na podpazusie. a nakoniec bud nivea na citlivu plet po holeni ,nie krem klasicky lebo to zapcha pory a nepouziovat na bielizen avivaz a pouzivat skor bavlnenu bielizen ,dobre je investovat do strojceka a pocase rastu coraz menej 🙂 alebo laser