Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Holenie

vcielka35
20. sep 2012

Spytam sa vás blbu otázku ci sa holite tam dole ked idete na gyndu ?? lebo dceru nemozem nahnat 🙂

lillian85
20. sep 2012

jasne, asi by som sa hanbila ist neoholena 🙂

iviatko
20. sep 2012

lekarovi je jedno, ci je zena oholena, alebo nie... absolutne na tom nezalezi, ja s askor smejem, ze ako tehotne sa ledva, ledva oholime, tak musi mat sou 🙂)

luciferkax
20. sep 2012

Ja sa holím, al enielen ked idem na gyndu, beriem to ako súčasť života.... myslím, že gynekolog je zvyknutý na obe varianty 😉 😉 😉 ale prvýkrát by som sa určite neholila tesne pred prehliadkou, môžu sa vyhodiť drobné vyrážtičky, čo môže vyzreať čudne 🙂

iviatko
20. sep 2012

@luciferkax jemu je jedno, ci si vyhadzana...to si len my takberieme...on tam ma veru vselico, myslis, ze starsie panie sa holia? Ked tam ide niekto so strasnym vytokom? Je to lekar...jemu je sumafuk, ako vyzeras tam dolu...

sendy182
20. sep 2012

@vcielka35 jemná úprava ala´pásik 😲 😲 😲

luciferkax
20. sep 2012

@iviatko ja viem, že jemu to je jedno, ale tie vyrážtičky (myslím podráždenú pokožku) môžu miasť a vyzerať aj ako choroba :D :D

veriiii
20. sep 2012

@iviatko no, mas pravdu, s bruskom to ide tazsie😉

katren
20. sep 2012

@vcielka35 mna by skor zaujimalo, kolko rokov ma ta dcera.....
a prepacte, ale dnesna registracia, 3 prispevky a zrovna takato diskusia......aby ste zass neodpisovali nejakemu uchylovi 🙄

kvetinka211
20. sep 2012

@vcielka35 a ked idem k usnemu, tak idem najprv kadernicke spravit aspon fukanu 🙂

koniarova
20. sep 2012

@kvetinka211 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katren
20. sep 2012

@kvetinka211 😀 😀 😀

pingu1
20. sep 2012

ja raz ano, raz nie... tak "skatul" vidi denne asi 100... a to tam chodia ine "ucesy" nez ja obyc

157misicka
20. sep 2012

@katren ahaaa no hned mi to prislo divne taka otazocka 😀

vcielka35
autor
20. sep 2012

@katren dcera ma 20 ale vyzera mladsie . kazdy jej povie ze vyzera na 14 neuveria jej ze ma tolko .

zuzanockamt
20. sep 2012

tiez si myslim, ze je to zase nejaka divna otazka hlavne vzhladom na registraciu nicku ... to dnes uz druha 😝

marsilea
20. sep 2012

Mne príde teda dosť čudné, aby si sa starala do takej veci svojej dcére. Možno máte dôverný vzťah, ale až tak, aby si ju chcela hnať sa oholiť tam dole.....

irriss
20. sep 2012

@vcielka35
Kdyz uz je Tve dceri 20 let, tak nechapu,ze ji jeste neco jako "mama" musis rikat..zrejme pozde...toto jsou navyky, ktere nejdrive jako dospivajici devcata vidi u mamy a pak postupne praktikuji ony samy...samozrejme nejdrive je spousty otazek..
Bud se dcera "bala nebo zapomnela" ptat mamy a nebo Mama nechtela odpovidat.. 😎 ☹

ela2710
20. sep 2012

ja myslim, ze je to dalsia osobka, co sa doma nudi 🙄 to ako jej dcera ide na gyndu prvykrat v 20? a myslim, ze ak by mala 20, tak by bolo velmi divne, ze sa jej do takychto veci stara mama

marsilea
20. sep 2012

Presne, veď si tu rátam, že matka 20 ročnej baby má cca 40 a viac a nepoznám vo svojom okolí takú, ktorá by tak rozmýšlala + znie to sprepáčením dosť detinsky, skôr ako osobná otázka. Urob to tak, aby si sa cítila pohodlne a nie možno potom trápne. To už bude neskoro...

vcielka35
autor
20. sep 2012

baby lenze ona je taký krpec jej nikto neuveri ze ma 20 a vsade bi chodila somnou 🙂 a ona sama nechce ist k lekárovi dnes bola prvy krat sama na nefrologii

irriss
20. sep 2012

@vcielka35
Az ted mi to dochazi, Ty se nas ptas,jestli se holime..ne jak donutit dceru k oholeni..
Kolik Ti je?
Ty se neholis..?
Ty nechodis na gyndu?
Zrejme nejsi zena...a nebo jsi zastankyni "lidskeho zenskeho pralesa"???
Na plazi vidavam nekolik "Boubinu"☹

sendy182
20. sep 2012

@vcielka35 no ešte niečo napíš....................mať v 15 dieťa je sen každej normálne uvažujúcej ženy. 😀 😲 😀 😲 😀 😲

irriss
20. sep 2012

@vcielka35
a dostala za odmenu lizatko, ze?

irriss
20. sep 2012

@vcielka35
a ty potrebujes aby se oholila a nebo aby ji dotor gynekolog uveril, ze ji je 20?
Az ji bude zakladat zdravotni kartu, tak se presvedci sam podle dokladu 😉

vcielka35
autor
20. sep 2012

@irriss tak ale je 21. storocie a ona sa neholi ?? ved kazda baba sa urcite holi

irriss
20. sep 2012

@vcielka35
Ty mluvis o babach..zrejme jsi dedek..

proc se ptas nas?

p.s. ted mne ale napada..ma si vubec CO holit??

katren
20. sep 2012

@vcielka35 a co teba trapi, ci sa holi alebo nie.....sa jej tam kukas alebo kontrolujes????mozno sa holi a ani o tom nevies...a ked vsade chodi s tebou, myslis, ze pojdes s nou do ordinacie a kukat na to, ako ju dr. na koze vysetruje??? 😕
tato diskusia mi pride fakt na hlavu.... 🙄

irriss
20. sep 2012

@katren 😉
je to ale nenasilne Tema...zazila jsem horsi... 😎
Spis by mne zajimalo jestli ucelem mela byt "gradace" - stupnovani otazek..
Kdo a jak se holi..jestli prouzek 5cm nebo 2..a nebo jestli do trojuhelniku...
vubec nechapu o co jde...
Zrejme se jeho slecna neholi a zkouma, jestli se holky ve 20ti holi.. 😅

hajanka
20. sep 2012

😀 😀 😀 😀 😀

katren
20. sep 2012

@irriss som ale myslela, ze taketo otazky tu budu az zajtra 😅 ved je len stvrtok 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli