Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Homeopatiká na herpes

nanka888
Včera o 19:56

Mavam velmi casto herpes a bohuzial ani liecba od imunologa velmi nezabera... Jedine homeopatika som este neskusala. Viete mi poradit ktore su na herpesy najlepsie?Dakujem

janinah
Včera o 20:05

Žiadne,škoda peňazí.

sara07
Včera o 20:07

mast ti neporadím lebo ja herpes liečim vysušim slivovicou alebo alkoholom, ked je chrasta na doliečenie natrem sudocremom a za dva až tri dni vyhojené bez jazvy
ale ked sa necitim ok tak si dám osciccocolum a nemám vyhadzané 3 -5 herpesov naraz ale len jeden alebo vôbec
to ja pri každej chripke, angine, nachladnutí hned som bola vyhadzana cela , nič iné okrem nové okrem prirodných sirupov nemám a toto dlhšie mám stale doma

sara07
Včera o 20:09

@janinah no mna ked synator rozhryzol pre zle priloženie - nebolo čas na prvorodičku žial - tak jediné čo mi zabralo a vyhojilo a menej to bolelo bola prave homeo mast a to som nevedela že je takže placebo to ako nebolo to som len dodatočne prišla na to cicaderma sa vola a to som ako vzoriek mala habadej
odvtedy som zmenila nazor

janinah
Včera o 20:17

@sara07 okrem homeo masti si použila pred ňou konkretne čo a nezabralo to?

evuska135
Včera o 20:18

@nanka888 ja by som mozno preliecila zaludok. Mne sa robili vtedy pripadne zvysit vitaminy b,c. Homeopatika pomahaju len do urcitej doby na chvilku.

sara07
Včera o 20:27

@janinah to 11 r.do zadu ako všetky ti nepoviem , to boli časy ked sa vzorky dávali a dostavali sme také dva kufriky v pôrodnici a tie boli plné vzoriek
betadent si pamätám ten som potom na zadok ešte využivala , od weledy bolo čo som bola ako sklamana aj kremami ale pasty detské maju špičkové
a toto som sama nevedela len som potom zhanala nove balenie a v lekarni ma upozronili

sara07
Včera o 20:29

@evuska135 nesuhlasim , ako nie su všemožné ale je rozdiel mat jeden a mat ich 5 naraz okolo ust
vitaminy B, D, C a zinok mám pravidelne, žaludok je ok pri stravovaní čo máme
nech skusi a uvidí čo jej sadne

eestimlha
Včera o 21:45

Mala som cely zivot od detstva casto herpesy (opary). Uz ich nemam cca 2r, ked som pri poslednom herpese dlhsiu dobu uzivala lyzin https://www.najlekaren.eu/lyzin-1-000-mg-so-zin... https://www.jamieson.sk/sk/lyzin-nenahraditelna... K tomu dostatok vitaminov C, D, B komplex a Zinok. Od uzivania lyzinu sa mi herpesy nevratili. Ked som mala herpes, vzdy som si na neho nalepila naplast Compeed na herpesy. Ak chces riesit herpesy homeopaticky, tak odporucam kontaktovat skuseneneho a certifikovaneho homeopata, clena Slovenskej komory homeopatov https://komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov/

evuska135
Dnes o 12:56

@sara07
Tak nikto tu nepisal o 5 herpesoch. Ja som vedela mat aj 2.
Tiez som si myslela ze to nemoze byt a bolo. Zmenila som styl stravovania, vylucila napriklad mlieko ktore mi robilo problemy a hla ziadny herpes nemavam. A ked nahodou, 3 dni s bekomplexom. Niekedy som ich mavala aj 10dni plus ukrutne bolesti.
Ako nech si skusi kazdy, da zato peniaze a uvidi ci to ma efekt. Ja som s tym bojovala dlho a chvala bohu mam pokoj

gigie24
Dnes o 13:22

@nanka888 Rhus Toxicodendron CH9 vnutorne 3 x denne 4 guličky + roztok z homeopatie zvonka 😇😉

sara07
Dnes o 15:46

@evuska135 ja v podstate mlieko vôbec nepijem a mliečne nejak nejem , a ani som si to nejak neuvedomovala v tomto u mna nie je
štyl stravovania tam ja ako nemám kam ist, lebo žiadne kupované sladké , napoje atd, doma pečeny chleba, džem, u nás je typ obeda že na kilo a pol mrkvy je pol kila mäsa pomer, pravidelne husté zeleninové polievky bud s cicerom, fazulou alebo šošovicou, soju nejem ako vôbec , žiadny margarin, dost vylučené potraviny s E alebo farbivami v tomto ako ja už ako fakt nemám kam ist