Horkosť v ústach po obede a večeri

map0007
18. apr 2019

V poslednej dobe mám horkosť v ústach.Hlavné po jedle, väčšinou po obede alebo večer.Nestretli ste sa niektorá žienka? Vôbec neviem s čoho.Ďakujem.

kulumulu123
18. apr 2019

@map0007 ja som to mala ako prvy priznak tehotenstva Este skor ako vynechal cyklus... Akoby som olizovala zelezo

anna_maria1
18. apr 2019

@map0007 no a nebudes tehu? je to mozne?

lenjaaon
18. apr 2019

Podobne aj ja som to mala pri oboch tehu na uplnom zaciatku, takze je mozne ze si tehu, alebo nebrala si v poslednej dobe antibiotika? Aj niektore lieky to mozu sposobit

map0007
autor
18. apr 2019

No bralá som v poslednej dobe, lieky Lebo ma seklo v krku.Dorsiflex a práškyu do vody čo obsahujú diclofenak.Aj injekcie.Pred mesiacom som vysadila antikoncepciu, bralá som počas dojčenia,ale stále som špinila.Mala možnosť môže byť aj tehu.Ale to len týždeň.🤔

natuska87
18. apr 2019

@map0007 Horkosť v puse môže byť príznakom ochorenia viacerých vnút.orgánov...Podráždená pečeň, žalúdok a pod.Najlepšie je, poradiť sa s lekárom...U mńa sa tento symptóm dostavil,ke´d som mala helicobactera...

kulumulu123
18. apr 2019

@map0007 tak pockaj Este do ms a ked nepride urob si test. Ja som to mala iba par dni po ovulke asi do konca 2mes. Bol to moj jediny tehu priznak az do porodu teda okrem vynech.ms 😀

diewcatqoo
18. apr 2019

@map0007 ahoj, mozno blbost, ale nejedla si piniove oriesky? Existuje syndrom piniovych orieskov 🙂 my sme raz tak s manzelom zjedli len tak same piniove oriesky a takmer mesiac sme obaja necitili v ustach ziadnu inu chut, len horku.. neskor sme vygooglili, ze existuje takyto syndrom a teda po tom uz nikdy nechceme vidiet piniove oriesky :D

darina746
18. apr 2019

@map0007 Moze to byt aj tymi liekmi co si brala si myslim, mne sa to uz tiez stalo

jasminam
19. apr 2019

Ja som tu horkost hlavne od tej 10 tej dol 14 tej asi mal na zaciatku tehotenstva
Mala som aj helicibaktera a vtedy som tu horkost namala

jasminam
19. apr 2019

A pri antibiotikach niektorych