Hormonálne akné

foxy123
1. feb 2022

Ahojte dievčatá mám jeden problém zaujímal by ma váš názor a rady..tak vám to tu rozpíšem
Akné na hrudi a chrbte sa mi začali objavovať v 9 mesiaci tehotenstva riešila som to s doktorom povedal že to nič nieje že to sa po pôrode všetko zmení že sú to hormóny....no neprestalo to a už som 7 mesiacov po pôrode navštívila som kožnú no nijak mi nepomohla.... Áno nepomohla skôr sa to zhoršilo skúsila som online dermatológie kupovala som si drahé produkty zmenila som všetko za bvlnu všetko fakt a stále nič už mi je stoho zle pretože sa za to hanbím v lete si nedám ani tielko od hanby 😏 .... Ale začala som si dvore telo kúsok všímať a v kuse keď mám menštruáciu tak pociťujem zmenu na koži je Suchá normálna po celý čas pred menštruáciou mám inú kožu ale nechápem prečo môžte mi to vysvetliť ... Počas menštruačného cyklu mi ako keby tie vyrážky pekne odídu zahoja sa nechápem fakt že prečo ...ak máte nejaké rady alebo mi to viete vysvetliť a poradiť čo mám robiť prosím budem rada za všetky odpovede ....ďakujem že ste si našli čas to prečítať 🙏🙏

petra_ko
2. feb 2022

@foxy123 Ahoj, sestra mala niečo podobné. Poradila by som ti, prečistiť si telo, cely organizmus prírodnými saponínmi. Sestre to velmi pomohlo mala vyrázky nie len na chrbte ale aj tvári. My kupujeme od doktora Sovy, online.

foxy123
autor
2. feb 2022

@petra_ko ďakujem že ste si to jediná prečítali viete mi povedať o Tom viac informácií aj ohľadom toho aké sú to presne podukty čo to vlastne je

anetus
3. feb 2022

@foxy123 vyskúšajte produkty z Aloe vera, či už na vonkajšie alebo vnútorné použitie. Ak by ste chcela viac informácií kľudne mi napíšte 🙂

foxy123
autor
3. feb 2022

@anetus viete čo to som ešte neskúšala ale mám riadnu rastlinu doma len neviem ako si pripraviť nejakú zmes alebo neviem nevyznám sa do toho

anetus
4. feb 2022

@foxy123 píšem vám správu 🙂