Horúčka bez akýchkoľvek iných príznakov. Čo je to?

martina46
30. júl 2008

Cítim sa strašne, teplota, slabá, potím sa strašne a ináč mi nič nie je. Môže to byť z fyzickej a psychickej vyčerpanosti?

martina46
autor
30. júl 2008

Ešte som zabudla napísať, že kojím.

denisocka
30. júl 2008

možno nejaka viroza 😖 skore uzdravenie ,ale daj si čajik,panadol - paralen a vypoť sa

martina46
autor
30. júl 2008

Ale ja nemám ani nadchu, ani hrdlo ma nebolí. Keď mám nejakú virózu, nikdy to nie je len čistá teplota. A ja vlastne teplotu ani nemávam.
Nemôže to súvisieť s tým kojením? Že už som veľmi z toho vyčerpaná?

denisocka
30. júl 2008

no to teda neviem-horučka z vyčerpania,skor uunava

orinka
30. júl 2008

A nemôže to byť zápal prsníkov? Či ani tie nebolia?

martina46
autor
30. júl 2008

Nebolia.

venonna
30. júl 2008

mata a aku vysoku mas vlastne teplotu?

martina46
autor
30. júl 2008

No, vlastne nemám teplomer, tak neviem, ale mala som zimnicu, tak to mohlo byť kľudne aj 39. Teraz mi je už lepšie, ale som veľmi slabá, bolí ma telo a oblieva ma pot.

martina46
autor
30. júl 2008

Že či to nemôže byť z toho kojenia, proste že telo je vyčerpané.

alexandra
30. júl 2008

Ano, moze, ale aj par dalsich, ako napriklad upal. Odporucam lekara, aby sa Ti nestalo, ze prides o mlieko..

venonna
30. júl 2008

suhlasim s alexandrou, istota je istota...

martina46
autor
30. júl 2008

Úpal som práve nemala ako dostať, moc na slnko nechodím. No a o mlieko už prichádzam, tak to je vlastne jedno... bude to asi zo stresov a tak. No ak to neprejde, pôjdem k lekárovi.

denisocka
30. júl 2008

maťa,mne je tak smiešno ked to tub čítam spätne 😅 😀

venonna
30. júl 2008

mata, a nechces este zabojovat o to mliecko? Mne sa osvedilo vela vela spanku (teda ak sa da) a cierne pivo. Mne sa tiez v tomto obdobi stalo, ze mi mlieko odchadzalo, ale tymto sa to spravilo. Hlavny je oddych, ak si to mas ako zariadit.
Drzim palce! 😉

martina46
autor
30. júl 2008

Denisočka, čo ti je smiešne, nerozumiem 😀
Veronna, ja už práve bojujem dosť dlho a nevládzem, ale veď aj UM je v pohode, ja som tiež vzrástla na Sunare, čo už.

venonna
30. júl 2008

jasne mata, ak to nejde, kludne to zabal, aj tak si vydrzala dlho. A pre malu je lepsia Tvoja pohoda, ako malo mlieka od nervoznej vycerpanej maminy.
Drz sa! 😉

kotenko
30. júl 2008

ja som lezla s dcerkou vyse mesiaca v nemocnici, v jednej izbe som bola zatvorena vyse mesiaca... uz to slo na psychiku, posledne dva dni som mala vysoku teplotu a busenie na srdci. tak ma prepustili na druhy den (reku ze idem k dr) mi uz nic nebolo. potom mi povedali, ze to bola psychicka vycerpanost, niekedy telo reaguje teplotou... a tiez mi nic nebolo, ako hovoris...

martina46
autor
30. júl 2008

Ďakujem vám dievčatá, potrebovala som vedieť, či máte niektorá podobnú skúsenosť. No už som aj trochu kľudnejšia, tak snáď to skoro prejde 😉

nobody
30. júl 2008

zlatá teplota 😉

mata2
30. júl 2008

ak mas aj zimnicu,moze to byt zaciatok zapalu pluc.mala som ho nedavno.Mala som 38,1 teploty,zimnicu a bolel ma kazdy sval v tele,a strasne som sa citila unavena.trvalo to 2 dni.Potom mi bolo 2 dni lepsie,az som zacala trochu pokasliavat.naordinovala som si Biotusil a ked kasel ani za tyzden nepresiel,tak som isla k dr.,a zislil mi pravoatranny zapal pluc. to by mi ani nenapadlo,lebo okrem toho kaslu mi uz nic nebolo.

bibistec
1. nov 2012

a nie je to zapal prsnikov?

majulino
11. dec 2012

alebo skus ist na gyndu, moze to byt zapal vajecnikov alebo maternice, tiez som ho nedavno prekonala a mala som iba teplotu a ziadne bolesti ☹ drzim palce

mima133
13. júl 2014

Ja mám práve tiež taký problém uz druhý den mám do 39 a ináč mi nič nie , mala som minuly týžden veľmi náročný tak sa spolieham ze to bude z toho, len je to prvý raz nechápem dúfať ze prejde