Hrčka na hlave skoro 4 cm

ketrinka2017
11. aug 2019
Ahojte uz dávnejšie som si nahmatala hrčku gulatu asi 4cm.velku v zadu na hlave dole. Idem k lekárovi v utorok s tým bojím sa. Lebo keď si ju silnejšie chytím alebo dotkne sa jej nekto silnejsie trosku alebo keď ležím doma na zemi na tej hrcke pri hraní s dcérkou, tak mam migrény neopísateľné silné je tvrdá ta hrčka dosť veľmi.
peter952
11. aug 2019
Používateľ peter952 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od peter952.
@ketrinka2017 lekari ta povysetruju a urcite ti predpisu tabletky. To je OK, ale najprv b som na tvojom mieste skusil aspon na 10 dni radikalne zmenit stravu. Vylucil by som uhlohydraty (obiloviny, strukoviny, zemiaky, ryzu, cestoviny a hlavne sladkosti...) a jedol len maso, vajicka , vsetky druhy masa plus zeleninu ale najlepsie surovu hlavne salat.. Toto sa vola paleoliticka strava, kedze pred tisickami rokov sme boli lovci a zberaci. Uhlohydraty prisli az priblizne pred 6 tis. rokmi. Uhlohydraty su polysacharidy.

Ked radikalne zmenis stravu, zmeni sa aj metabolizmus, kedze telo potrebuje cukor, zacne si ho metabolizovat z tuku.
ketrinka2017
autor
11. aug 2019
Od veci
lucka12399
11. aug 2019
@peter952 aha .. tak baba si najde hrcku na hlave a prve co ma urobit je zmenit stravu ? No v prvom rade by som isla ku lekárovi ..
ketrinka2017
autor
11. aug 2019
Idem utorok na kontrolu
peter952
11. aug 2019
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od peter952.
@lucka12399 no ved ja hovorim aby isla, ale popri tom si radikalne na 10 dni zmenila stravu. Ublizit jej to nemoze to garantujem, maximalne trochu schudne. Mozno tie migreny ustupia to je celkom realne. Akurat ze ak popri tej diete bude brat aj tabletky , tak nezisti ci pomohli tabletky, alebo dieta.
ketrinka2017
autor
11. aug 2019
Dietu😂😂😂😂ved mam 44kg
peter952
11. aug 2019
@ketrinka2017 mozno schudnes, a mozno nie. Ak budes jest viac masa, a tukov tak naopak priberies.
ketrinka2017
autor
11. aug 2019
Meso jem len kuracie
peter952
11. aug 2019
@ketrinka2017 tak mozes aj ine.
lubik87
11. aug 2019
@ketrinka2017 nzastavam sa nikoho ale paleo diéta naozaj neuškodí a dieta to teda nieje ..keď máš 44 kíl to budeš asi ako trieska takžekilečko navrch by pomohlo a.to.toto stravovanie dokáže ...plus zmena stravy pomôže aj pri tvojom probléme...hrčku môžeš mať cystu aj podkožný fibrom či gangliom tie vznikajú hlavne z polysacharidov ....
nikol873
12. aug 2019
ale ako co to ma s hrckou spolocneho. hlavne treb aist k lekarovi, aby sa vlastne zistilo, co to vlasne je nie?
lubik87
12. aug 2019
@nikol873 veď píše že ide tak posielať ju tam netreba už 🙂
0hena0
15. aug 2019
@ketrinka2017
@ketrinka2017 a ak mas rada kuracie kridelka, to kazda zena ma vazny problem potom!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

MUDr. Denisa Jaššová
Odborník
Viac z poradne...Polož anonymnú otázku
MUDr. Milada Madleňáková
Odborník
Viac z poradne...Polož anonymnú otázku