Hrčka na sánke

fronculka
21. apr 2014

Ahojte babulky, viem ze nieste lekarky ale prosim o radu. urobila sa mi hrcka priamo na sanke ale nie priamo pod dasnami ale ocosi dalej. ked sa jej dotknem pobolieva je taka nestabilna mozem s nou pohybovat a je tvrda. mali ste nieco take alebo nieco podobne? co by to mohlo byt? myslite ze to moze byt vaznejsie alebo si nad tym nema lamat hlavu? dakujem

stefka33
21. apr 2014

@fronculka Na 90% to bude zápal slinných žliaz.

cuculik1
22. apr 2014

@fronculka v oblasti sanky su aj lymfaticke uzliny....

fronculka
autor
22. apr 2014

@cuculik1 no a mohlo by byť aby bola uzlina nie zo spodu sánky ale navrchu? Na líci?

cuculik1
22. apr 2014

@fronculka rozmiestnenie uzlin v tej oblasti je rozne., tazko povedat. Nedavno som bola so synom v nemocnici a bolo tam dievcatko co malo zapalenu uzlinu tak zboku na sanke...ale asi by som sa na dr obratila.

maminag
22. apr 2014

mne sa to tiež niekedy urobí, na dotyk je to bolestivé, tiež s tým môžem hýbať, ale potom to zmizne, samé, zatiaľ som to neriešila, ani nenavštívila doktora... 😅

jarkra
22. okt 2014

@fronculka Chcela by som sa vas spytat ako ste dopadli, synovi som nasla hrcku na lici a ak mu nezmizne, chcem poziadat doktorku o vysetrenia, no hrozne sa bojim

fronculka
autor
23. okt 2014

@jarkra nechala som ju tak tiež som cakala že ako to bude a zmizla sama neviem čo to bolo ale už ju nemám skúste ešte počkať a ak nie tak určite vás viac upokojí vyšetrenie

jarkra
23. okt 2014

@fronculka dakujem za info

sampo
23. okt 2014

no... nechcem ta strasit, ale hrcku na sanke mal aj moj brat a bol z toho nador 😅 lymfom
@fronculka takze nepodcenovat 😔

11strapacka1
30. apr 2015

ahoj te ja mám tiež hrčku na ľavom líci na sánke je tvrdá a pobolieva mám to už asi 3 týždne a stále je to také isté trošku to len narástlo neviete mi poradiť či mám ísť ku lekárovi stým ?

hviezdicka159
4. mar 2019

@11strapacka1 ahoj ja sa chcem spýtať ja mam hrcku už 2 tyzden a stale cakam ci zmizne. Chcela by som vedieť či vám zmyzla alebo ste šli k lekárovi?