Hrčka na vagíne

verca125
16. nov 2015

ahojte, potrebujem radu :( po poslednej menstruacie som si vsimla, ze ma nieco stale svrbi a pali po utreti papierom vaginy po cikani, je to okolo dierky. Mam citlivu pokozku to viem, vzdy si umyvam vaginku lactacydom, toto co pocitujem, som uz mala a prave lactacyd a canesten masticka mi pomohla po urcitom case. No zase sa mi to vratilo a nahmatam si tam hrcku ako keby :( neviem ci som to mala aj pred tym, ale teraz mam. Bojim sa co to moze byt. Je to nebezpecne ? Ked cikam, nepali ma to, len po utreti ma to boli a citim ako keby ma tam nieco tlacilo. Ak mate niektora skusenosti, prosim poradte mi. U zenskyho som nebola.

verca125
autor
18. nov 2015

a este sa chcem spytat, doktor sa ma bude pytat ze ako sexujeme ? ci s ochranou ci bez ? a ked poviem ze bez tak ma posle na nejake vysetrenie?

8291
18. nov 2015

@verca125 zaleži od doktora.mňa sa len spytal ci mam stáleho partnera a ci,plánujeme blízkej budúcnosti dieťa a či nechcem nejakú antikoncepciu,to bolo všetko nic viac sa ma nepytal ani ma nikam inam nepsielal.mozno ti dá prednašku o bezpečnom sexe a hotovo a možno ani to.

verca125
autor
18. nov 2015

@8291 jaj aha dobre v poriadku, snad to nejako prezijem a utajim ze mam sex pred mamcou

sardinka335
18. nov 2015

@verca125 verča ty nemáš 19 rokov....že nie?? 🙂 🙂

verca125
autor
18. nov 2015

@sardinka335 mam, len mam stresy a je to pochopitelne dufam

ukulela
18. nov 2015

a preco mas taky strach z krvi? ved to nema so sexom nic spolocne. navyse je dobre vediet vysledky .... hm?
diskretny - nediskretny,on sa s tvojou mamou nema co rozpravat o tvojom zdravotnom stave. ale zaznam z vysetrenia musi byt profesionalny. a ked tam budes mat napisane vysetrenia, ktore sa robia vaginalne, tak ako inac by to mal diskretne napisat?
onac, tie tvoje otazky 🙂 prepac, ale bud az nenormalne prilis stresujes a velmi jednoducho rozmyslas, alebo, no neviem 🙂 19 rocna baba by sa uz mala spravat rozumnejsie, zodpovednejsie.
inac, ked chces utajit pred mamcou sex, tak sa v prvom rade chran. lebo sa moze stat, ze to utajis potom len par tyzdnov, pretoze daco kvapne tam, kde nema a bude pruser.

nikita002
1. júl 2020

ahojte mamicky tiez mam podobny problem na lavej strane posvy sa mi spravila taka gulicka a boli to som objednana u zenskej tak uvidim .....boly ma to pri toalete ale aj ked sa umyvam ze prejdem hubkou ....dufam ze nic vazne to nebude svrbi to a pali...

klaudia2002
1. mar 2022

Dobrý večer mám taký menší problém, hore nad vagínou tam kde sa holí približne na pravej strane ma niečo bolí na dotyk, ako keby som mala narazenu kost ale neni to kost ale vedla nej ked som si to nahmatala bolelo to ale niesom si istá či tam bola nejaka hrčka,moc ju necítim chcela by som sa spýtat čo to može byt a či je potrebene navštivit aj gynekologa.... Ďakujem