Hrčka v krku a časté bolesti hlavy

vaness_a
28. okt 2019

Ahojte, chcem sa opýtať či nemáte niekto skúsenosti s týmto : často ma boli hlava, ale len nad očami od nosa, len čelo proste. Raz za čas ma za bolelo ucho ale nebrala som to vážne. Teraz som mala taký alkoholický víkend a boli ma ucho z vnútra mam tvrdnu douchnutu uzlín pod krkom (veľká tvrda) ktorú keď za tlačím boli ma v krku, no a dnes sa mi v krku vytvorila nejaká gulicka na ktorú si nedovidim lebo ju mam trochu nad mandľami, koreňom jazyka sa o ňu opieram. Boli ma keď prrhltam a to veľmi, tlačí mi to aj na zuby boli ma v podstate polka tváre práve teraz. K doktorovi by som šla hneď len ešte 10 hodín pôjdem vlakom. Ďakujem

katie253
29. okt 2019

@vaness_a určite do nemocnice na pohotovosť, alebo K obvodnej lekárke, hrčky netreba podceňovať....daj vedieť ako si dopadla

vaness_a
autor
30. okt 2019

@katie253 no bola som na pohotovosti a mam vraj silnú angínu

katie253
30. okt 2019

@vaness_a tak určite máš antibiotiká, už len vyležať poctivo, angína môže mať aj ťažší priebeh....Tak nepodceňuj.... Som rada že si išla 😉

kittykat22
30. okt 2019

@vaness_a celo a oci od nosa bolia bud od nadchy, alebo od oci - nepotrebujes okuliare? Vpredu boli hlava aj preto, lebo namahas oci a si unavena. Hrcka moze byt bud zo zapalu - uzliny, alebo zapuzdreny abses - moze byt bud na uzline - ma to kamaratka co robi v skolke. Dostala to z neustaleho prechadzania detskych bacilov. Najskor ATB, to nezabralo a hrcka este viac narastla. Blbo sa jej dychalo, tak musela na pohotovost, kde ju dali na kapacky na 4 dni. Po prepusteni povedali, ze zapal je zapuzdreny a musi ho nechat vyrezat. Nie je nebezpecny, tak sa na to vykaslala - boji sa operacie (zbytocne). Alebo mozes mat abses od zubu. V kazdom pripade, by ti mali spravit sono, ak by sa ti to vratilo.