Hrčka v slabine

lukihomamina
27. sep 2014

Ahojte baby, prosim Vas nemate niektora podobnu skusenost alebo neviete co to moze byt? Pred 3 dnami som si objavila na lavej strane v slabine (ale je to viac na stehennej casti) taku zvlastnu hrcku. Priemer mozno tak 1,5 cm a je taka cervenofialova. Hrozne som sa zlakla. Objavilo sa mi to na nohe, ked mam problem s krcovou zilou, ktora ma dost boli. Tak ma napadli tieto verzie: bud je to lymfaticka uzlina alebo neviem, ci exixstuje nieco take ako tromboza v slabine? Aleboo mohlo by to byt z holenia? Asi skocim k lekarke aj ked mam obavu ci ma blbo neobdije, ze co stresujem. Ale bojim sa. Neviete co to moze byt?

sintra
27. sep 2014

Moze to byt cokolvek z toho, co si vymenovala. Chod k lekarovi, my tu na dialku nic nevyriesime.

simonezet
18. apr 2016

ahojte dievčatá, dúfam, že túto tému oživím 🙂
Stretli ste sa niekedy s tým, že telo reagovalo na tehotenstvo zdurením lymfatickej uzliny v slabine?
V minulosti sa to už u mňa objavilo - zväčša pred menzesom a s príchodom menzesu zmizla.
Teraz si však myslím, že som tehotná a bojím sa, či by to nemalo za následok poškodenia alebo pod. Na tehot. test je ešte skoro, nič by mi nepotvrdilo.
Volala som gynek. povedal, že sa to v teh. stáva, ale jeho odpoveď nebola vôbec jednoznačná, tak chcem zistiť, či máte aj Vy skúsenosti.
V odborných článkoch sa o tom, nič nepíše.

Ďakujem 🙂