Hrčka v ústach

trish31
28. aug 2012

Ahjte,chcem sa spytat ci niektora z Vas nema skusenost,nasla som si hrcku v ustach v dolnej casti,vnutornej,pod zubami.Je tuha,tvrda,tak som sa prelakla,neviem ci to tam mam dlho alebo nie.Nemali ste nieco podobne?

majockap
24. júl 2017

@lelo ahoj, mám niečo podobné, ako si to poriešila ?

paldan7878
12. mar 2019

Ahojte na pravej strane na dolnej sanke mam malu hrcku.Je tvrda,nebolestiva,pohybliva.Mal uz niekto nieco take? Samozrejme k dr. Idem len ci nemal niekto take iste alebo nieco podobne? Dakujem

majockap
13. mar 2019

@paldan7878 ja som mala asi pred dvoma rokmi, vyrezali mi to na zubnej chirurgii, zašili a v pohode. Tuším to bola taká malá cystička. Odvtedy mám pokoj.

minicka20
4. jún 2019

Ahojte prosim vas neviete čo to môže byť ? Som tehotná bojím sa . K zubárovi až o týždeň :( vôbec to nebolí

didianac
14. aug 2019

@paldan7878 ahoj. Ja som si takú našla dnes. Ako si dopadla ?

paldan7878
21. aug 2019

@didianac Ahoj,dopadol som tak ze to je bud len tukove tkanivo alebo uzlinka.Ak by sa to zväcsovalo alebo sa nejak menila koža mam hned prist do BA a vytiahnu mi to

zuzanaplanietova
1. nov 2020

Chcem sa opýtať, našla som si hrčku v spodnej pere. Mám tam tetovanie (malé srdiečko🤦‍♀️) čo sme si dávno za mlada baby robili atramentom. Pred polrokom cca som si blizko tetovania v strede našla kopček, hrčku.Je to voľným okom neviditeľne ale viem si ju nahmatať rukou alebo jazykom. Môže to byt príznak rakoviny ? Stretol sa s tým už niekto ? Ďakujem za odpovede.

paldan7878
1. nov 2020

@zuzanaplanietova Nemyslím si ale pre istotu chod k zubárke nech ti dá výmenný lístok na stomatochirurgiu a tam ti povedia viac.

zuzanaplanietova
1. nov 2020

@paldan7878 ďakujem teda 🙏 svetielko nádeje že si to nemyslíte 🤣