Hrozne ma bolia oči. Čo mám robiť?

nitka
17. dec 2007

Babenky poradte nejaky domaci recept

junovka
17. dec 2007

jest cucoriedky,tzv.borovnice.Su aj vitaminy Ostrovidky 😉

milhaus
17. dec 2007

a nevieš aspon z čoho to je? mna bolelo oko a potom sa ukazal jačmen a nekukas dlho do počitača alebo tak? alebo si nevyspata

nitka
autor
17. dec 2007

neviem ale 2 dni ma bolia oci.vcera som nebola pri pocitaci,ale na lavom oku mam ako keby vyrazku a hrozne to boli...

sue
17. dec 2007

...čo tak vyskúšať lekára? 😉 My ti tu budeme zbytočne písať "babské" rady...

nitka
autor
17. dec 2007

ja na lekrov nemam cas ani chut 😉

sue
17. dec 2007

Nitka, len to sa potom priprav na "prechodený" t.j. neliečený zápal alebo čosi podobné čo pravdepodobne bude mať pre teba následky...

nitka
autor
17. dec 2007

🙂

ikke
17. dec 2007

ak je to rezava bolest v okoli tej "vyrazky", asi to bude tzv. jacmen. na ten je najlepsia framykoinova ocna mast.
ak chces bylinky - mozes umyvat oci cajom z ocianky rostokovej (len netusim, ci sa predava v lekarni)

nitka
autor
17. dec 2007

nie nieje to rezava bolest,je to skor taka bolestako zapalena vyrazka

wladka
17. dec 2007

nitka, tak si ju prepichni a vytlac. ak to je pupak 😀 😀

betka1
17. dec 2007

nitka, mne vyberali jacmen uz 2 krat, ale oci ma vobec neboleli, tak neviem, ci je to to iste ako mas ty. Lekarka mi povedla, ze ak sa jacmen hned nelieci, tak potom na neho lieky uz nezaberaju a treba ho vyrezat. Je to sice len drobna operacia, ale radsej by som skocila k ocnej, ak sa jej da vyhnut. Mne vzdy predpisala opthalmoframikoinovu mast na dezinfekciu a bolo mi povedane, ze jacmene sa robia pri oslabeni organizmu.

briluxina
17. dec 2007

Nitka, choď radšej k lekárovi. To nie je sranda s očami.

nitka
autor
17. dec 2007

wladi ved to je praveze take ze sa to neda vypucit...

ondrej_h
30. jún 2014

Ahojte, veľmi ma boli oči, celý deň som buď za počítačom, alebo volantom, čo je lepšie reviophtal alebo čistý betakarotén alebo čo odporúčate. Cítim, ako keby som mal piesok v očiach.

marekluknik
4. júl 2014

Ahoj, ja pracujem pri PC (som IT technik) a problém s unavenými a suchými očami som viackrát riešil. U očnej som nebol, kúpil som si akurát niekoľko kvapiek do očí, ale veľmi mi nezabrali. Mám známu farmaceutičku a tá mi dala ocutein kvapky a tobolky s ginkgom na výživu očí. Kvapky kvapkám podľa potreby a tie vitamíny užívam skoro dva mesiace každý deň. Zatiaľ som spokojný tak môžem odporučiť.

slavomirovic
7. sep 2014

ahoj ondrej, ja užívam už pol roka reviophtal lutein max a môžem len odporučiť, ako keby som si zložil tmavé okuliare 🙂

jenny45
27. sep 2014

ja tiež používam reviophtal 🙂 odporučila mi ho moja znama z lekárne, chodila som domov z práce ako pavian :D

iveta121
8. nov 2014

fakt je ten reviophtal taky dobry? môžu to aj deti? lebo moja 14 ročná dcéra má vždy červené oči keď si robí prezentácie do školy za počítačom a potom si ich stále žmolí.

lucia090
7. dec 2014

ivetka ja som to dala svojej 15 ročnej dcére, lebo už nosí aj okuliare a cele dni sedí pred počítačom...veľmi si to pochvaľuje 🙂

matejhabek
22. dec 2014

aj ja som po novom začala užívať vitamíny zamerané na oči, lebo si to ani neuvedomujeme, ale predtým ešte žiadna generacie netravila tolko času pred pocítačmi a ešte nevieme čo naše oči čaká...a ten reviophtal je fakt dobrý.

klenova
31. jan 2015

ked vas bolia oci staci trosku od zemiakou korku z gumenou igelitkou sa prikrit a od 1 hodinu rana pockat az do 10 hodin dad si dole igelitku aj zemiaky a potrebujete od zvierata mast a dat do cajiku a vimastit sa celu dakujem vanesska holubova klenova 🙂 😨

iweta1her
25. jún 2015

keď vitamíny tak ja raz za čas užívam ocutein, podľa lekárničky najlepšie vitamíny a ja som s nimi tiež veľmi spokojná 🙂