Hustý biely výtok. Čo to je?

dicinka1
20. apr 2008

ajojte...bojim sa ,c nemam nejaku infekciu,alebo co...vcera som mala taky husty biely vytok,ked som bola na wc...bolo toho az prilis vela...asi tak poldeco...neviete mi poradit co mam robit a co to je?bojim sa...

dicinka1
autor
20. apr 2008

aj ja ti drzim palceky.....ja som taky vytok este nemla...ved toho bolo vela... CIM TO JE?ak som tehu?

mirip
20. apr 2008

každé otehotnenie je malý zázrak a dar od Boha

dicinka1
autor
20. apr 2008

aj ja si myslim... velmi nechcem verit ze som tehulka....nemoze to byt infekcia?alebo mykoza....alebo nieco take???????

mirip
20. apr 2008

pri infekcii, kvasinkách a podobných záležitostiach by si okrem výtoku mala aj svrbenie alebo pálenie zo spodu

dicinka1
autor
20. apr 2008

no....ja to nemam....

dicinka1
autor
20. apr 2008

stalo sa to vcera a dnes nic...iba trosicku...

dicinka1
autor
20. apr 2008

hm?

dicinka1
autor
23. apr 2008

no ,asi to bude zapal...zacalo ma to svrbiet....cim to vyliecim a co to moze byt...je mi neprijemne...

mirip
23. apr 2008

no môže to byť mykóza, kvasinky alebo iné treba ísť k dokymu a on ti na to dá ATB

jerryjanka
23. apr 2008

behni za gyndošom nech ti da čípky
ako prevencia intimne mydlo lactacyd, čipky floragyn, a z času na čas vyplach rosalgin a su aj tabletky rosalgin

mirip
23. apr 2008

no jednoznačne choď k dokymu, aby ťa preliečil a poprípade aj partnerovi dá ATB

dicinka1
autor
23. apr 2008

aha..............................k dokymu idem az 30 aprila....takze rada by som to preliecila sama?mam doma penicilin,a endiaron...mozem zobrat aj to?

mirip
23. apr 2008

no dicinka to ti neradím ja som takto chcela liečiť kvasinky a podarilo sa mi to akurát od vchodu preniesť dnu a potom, ped som mala problémy som s mužom nemala nič ani ťuťu-muťu a z nejakej príčiny to nachytal aj on a ono mna a nič ani nechytal ani nič iné a doky dal lieky aj jemu to čo písala jerryjanka te dobré ale ako ona písala ako prevencia alebo doliečenie, treba ísť na gynerológiu urobia stery dajú na rozbor a dostaneš ATB penicilín si myslím ti je naprd, mna sa vtedy doky pýtal dokedy chcem čakať, neliečená aj obyčajná infekcia to môže tam dnu narobiť velmi velmi zle takže chod pekne radšej k dokymu a čím prb tým lepšie pre teba 😉

dicinka1
autor
23. apr 2008

bje...dakujem.....

mirip
23. apr 2008

😉

jerryjanka
23. apr 2008

ja som tabletky ani nemala od dokyho
len čapíky a potom mastičku
sama som sa ešte posnažila a dala som si alchemilkový čaj, rosalgin tabletky a asi 3x ten rosalgin výplach. to všetko dokopy teda nie naraz samozrejme postupne ale za tyžden aj niečo som bola ok.
teraz len klopkam lebo je to stale v pohode sem tam si uvarim tu alchemilku rosalgin mam v kupelke pre pripad nejakeho začinajuceho hajzlika :D a budem si ich robiť asi v lete po navšteve kupaliska spolu s floragyn čipkami na prevenciu

dicinka1
autor
29. apr 2008

no mne sa toí zhorsilo...sedem dni to je sila...zajtra idem konecne k dokymu...sa mi zda,ze mam zapal krcku maternice....svrbi ma to a vytok mam velmi silny stale...

jerryjanka
29. apr 2008

skôr zapal pošvy.
uvidiš čo ti povie asi da čipky a mastičku

dicinka1
autor
29. apr 2008

alebo tak...uz mi to lezie na nervy...citim sa ako spinava...cim to moze byt?ako to zapal posvy?z coho?

jerryjanka
29. apr 2008

z plavarne , zo zanesenia špiny ...

dicinka1
autor
29. apr 2008

plavat nechodim....a praveze sa sprchujem dost casto...tak ja neviem...ozaj...

jerryjanka
29. apr 2008

vôbec nevadi že sa často sprchuješ
stači sa opačne na WC utrieť
alebo pri zavedení tampona...

dicinka1
autor
29. apr 2008

vsetko robim takto ako pises...

dicinka1
autor
30. apr 2008

Ajojte....rano vstanem a mam gate od krvy....osprchovala som sa a nic...po krvy ani stopy?co to moze byt?vytok akosi nevidim...uz si myslim,ze som bola tehu a bolo to mimomaternicove.....ja uz neviem....popradtte mi...pjosim...

dicinka1
autor
30. apr 2008

sice dnes je 34 DC.....MAVAM KRAMY OD 35 DC...ALE ZVYCAJNE SPINIM...BOLI MA BRUCHO A TERAZ NIC....na vlozke ziadna krv...

kotenko
4. jan 2009

dicnka a ako si dopadla? daj vediet...

no ja sa musim priznat... menstruaciu som mala 28.12.08 (cize pred tyzdnom), vcera mi skoncila konecne mrcha. a teraz mam strasne husty nezapachajuci hlien, nieco ako zelatina, puding.. no proste husty. je bielo-hneducky. mozem to mat aj z toho, ze mi skoncila mrcha? tehotna by som nemala byt a infekcia a podobne tiez urcite ziadna...

govinda
5. jan 2009

kotenko, neikedy po mrche taký mávam aj ja 😒 . Po dni - dvoch ale zmizne 😉

kotenko
5. jan 2009

govinda, no dnes je vsetko tak ako ma byt. som z toho bolal mimo, lebo doteraz som to nemala (ked som uzivala antikoncepciu) a pred tehu a predtym tiez nie.. tak som sa zlakla... vdaka este raz

lopezka
5. jan 2009

kotenko 😀 dicinka to pisala este v aprili a ako vidis, momentalne je tehu 😅

vibeke
4. júl 2009

ahojte baby.
stava sa vam, ze pravidelne pred menstruaciou asi tak 7 dni mate slabohnedy vytok?? bola som stym aj u doktorky, povedala, ze vsetko je OK. myslite, ze by som tento vytok mohla mat aj ked otehotniem? teda, ze vytok by prisiel, ale menst. uz nie?? totizto tak viem ze skor, ze sa nam to v mesiac mimco nepodarilo ☹ .. dakujem !!