Hustý biely výtok. Čo to je?

dicinka1
20. apr 2008

ajojte...bojim sa ,c nemam nejaku infekciu,alebo co...vcera som mala taky husty biely vytok,ked som bola na wc...bolo toho az prilis vela...asi tak poldeco...neviete mi poradit co mam robit a co to je?bojim sa...

viva13
19. aug 2013

@zuzana315 používam stále intímne mydlo s harmančekom, dala som si probiotikum a prešlo mi to, ja som musela vysadiť mliečne výrobky tak som skúsila to probiotikum výtok mám na minime len sem tam nejaké hrudy a pálenieprešlo,mám doma canesten 1tabl. no ešte počkám možno to prejde,mala som to len včera také silné večer som si dala to prob. tak hádam to prejde :-/

evickapooh
19. aug 2013

neboj sa ...pravdepodobne je to candida..ja to mam tiez sem tam... vaznejsie pohlavne choroby maju vacsinou ine priznaky...zapachajuce .... do zelena do siva ...zlta sfarbeny vytok...atd.pre istotu chod za gynekologom...on ta moze diagontikovat podla priznakov....mozno zoberie ster ...my tu na koniku nevieme urcit tvoju presnu diagnozu...ale nemusis sa bat nebude to nic vazne

blablateta
30. aug 2013

Prosim poradte mi , mám biely hrudkovitý výtok, svrbí a páli ma pošva ,... prosim vás povedzte mi že nie som tehotná lebo to vôbec ešte neočakávam ... nemám ešte skúsenosti s takýmito vecami tak preto sa pýtam vás Ďakujem za skorú odpoveď 🙂

emka1402
3. dec 2013

Ahojte dievčatá, už druhý deň mám biely hrudkovitý výtok a taký biely povlak na pošve, vôbec ma nič nesvrbí ani nepáli, tu hore som čítala že to môže byť aj uhniezdenie vajíčka, menzes som mala 18.11. a končil mi 23.11. a pohl.styk s manželom sme mali hneď 24.11. (čo sú ako ,,neplodné" dni) a ´daľší sme mali tak ako sa dalo, ale posledný sme mali 1.12., mohlo by to byť aj tehu? nie je to skoro na uhniezdovanie? vdaka za rdy 🙂

jaruska141
4. jan 2014

ahojte mohli by ste mi poradit?mam biely vytok a trosku to svrbi s partnerom sme sa snazili
o babetko motem byt tehu?minuli mesiac som mala mrchu len 2 dni a pred menuly vobec robila som si test pred menstruaciou a bol negativny od vtedy som ho nerobila...prosim baby poradte mi moj doktor ma dovolenku a ja neviem co si mam mysliet o tom vytoku..za vsetky nazory dakujem 🙂

ushuaia
4. jan 2014

@jaruska141 biely vytok co svrbi moze byt kludne mykoza...

nastus
9. feb 2014

Ahojte baby potrebovala by som poradiť. Mám biely výtok už asi rok aj pol bola som u ženského a on mi nato povie že je to v poriadku že údajne je to normálne. Ževraj mám len zvýšené ph v pošve. Máte niekto s tímto skusenosti? Ako to odstrániť aby ma to už netrápilo? Lebo už som z toho zúfala , dokonca nemám chuť ani na sex pretože je mi to neprijemne.. Za každú radu budem vdačná 🙂

misskate1
9. feb 2014

@nastus skus pouzivat intim mydlo, to by malo upravit to ph.

bellisperennis
11. feb 2014

ahojte,tak ja mam uz dlhsie biely husty vytok,kt. nezapacha, tiez mam pocit,ze uz uz som dostala ms a nic...a posledne dni ma pobolieva podbrusko 😒 ale tie testy mam stale negativne,teda min. tyzden boli,tento tyzden to nechavam az na stvrtok....moze byt ten vytok znak tehotenstva aj napriek,. neg testom?

monicka7777
18. jún 2014

Ahojte baby potrebujem pomôcť veľmi sa bojím a nechcem bábätko..:( Aj keď by sa malo dobre... Chcem sa spýtať meškajú mi približne týždeň krámy neviem presne nezapisovala som si kedy som mala naposledy takže to môžu byť aj 2 týždne,chcem sa spýtať počas toho týždňa čo práve teraz beži ma veľmi pobolieva a mám tlaky v pod brušku a biely hustý výtok bez zápachu a tie bolesti inak nič... bola som dnes u gynekologičky tá mi nevedela s určitosťou nič povedať iba že mám opuchnutú maternicu a že musíme čakať dali mi vyvolávačku (injekciu) a aj test som si robila a bol -negatívny všade tu čítam,že to je spojené s tehotenstvom... Prosím ujasnite mi to :( 😕

danielahamar
18. jún 2014

@bellisperennis biely výtok je spojený s ovuláciou,či 😕

ddanuskaa
16. sep 2014

@monicka7777 ja mam teraz podobny problem ako ty si mala v juni.Ako si dopadla u lekarky?

monicka7777
16. okt 2014

ddanuskaa vlastne nijako, len mi spravila screening maternice ,ktorý bol v poriadku o rok zase na kontrolu, menzes mi prišiell až na 13 deň od pichnutia vyvolávacej injekcie ,už také bolesti nemávam asi to bolo nervami a zo všetkými týmito vecami spojené 🙂

monicka7777
16. okt 2014

@ddanuskaa
ddanuskaa vlastne nijako, len mi spravila screening maternice ,ktorý bol v poriadku o rok zase na kontrolu, menzes mi prišiell až na 13 deň od pichnutia vyvolávacej injekcie ,už také bolesti nemávam asi to bolo nervami a zo všetkými týmito vecami spojené emoticon

simca1702
25. aug 2015

Ahojte... Od 9.08.2015 - 13.08.2015 som mala mrchu .. Dnes to vychadza na plodne dni.... Ale nechapem co sa deje? Strasne husty biely vytok (pri ovulke je taky vodnatejsi nie?? ) je ho strasne vela(akoby som bola spinava)... Nepali ma ani nesvrbi nic... Akurat ma pobolieva podbrusko ale to moze byt aj s ovulky... Nejde mi do hlavy hlavne ten vytok.... Ked som si precitala to co je pisane vyzsie tak ste tam pisali ze ide o mozne uhniezdovanie! Tak neviem... Za 14 dni by som mala dostat menzes... Tak neviem ci cakat,ci mi bude meskat menzes alebo preventivne skocit k Dr.???

pinkiepie
6. okt 2015

Ahojte maaam na vas otázku mam hrudkovity biely výtok ale len odvtedy co mi predpísala chirurgická dvojo Antibiotik proti zápalu okostnice čo mi na ten výtok zaberie čo si mam kupit v lekárni? 😊😊

dobejanka
28. dec 2015

Ahojte baby mala som zapal bola som u doktora povedal ze uz je to lepsie dal mi masticku a zasa glinofor ja tie tabletky neberem.pretoze na palilo stoho mam biely husty vitok kazdy den namam len vcera som mala a bojim sa coto moze byt poradite mi prosim vas

dobejanka
28. dec 2015

Mam biely vitok nezapacha nic take len sa toho bojim co to je

dobejanka
27. feb 2016

Babenky ak niektora mi trosku porady budem rada mala som zapal chvala bohu u je to prec dochtor mi bral kultivaciu a bolo vsetko ok len ma trapi biely kremovy vitok z manzelom sa snazime o male uz som si mislela ze mi budu meskat kramy a dnes som dostala som dost smutna a sklamana stoho ten biely vitok ma trapi ak ste tu nejaka poriadna co mi moze poradit dakujeem

dobejanka
1. mar 2016

Ja mavam biely kremovy vytok vie mi niekto poradit ci sa mam toho bat?

mims13
27. apr 2016

Ahojte baby. Potrebujem poradiť. Mám 2dni po ovulácií a mám odvčera bolesti v podbrušku tak ako pri menzese.Výtok mám taký číry biely,ale včera sme s priateľom mali pekný večer ale počas toho ako sme sa milovali som mala stále výtok taký biely štruktúrou ako tvaroh bez zápachu. Nepáli ma to ani neštípe..Čo to je?? Ďakujem 🙂

smutnasom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suesue1983
31. máj 2016

Ahojte,baby prosim Vas co moze znamenat husty biely vytok od ovulacie?Zvyknem mat pocas ovulky pootvoreny krcok tak tri dni teraz to bolo len den,potom stvrdol a mam ten vytok doteraz ms mam dostat za 8 dni.Dakujem

suesue1983
31. máj 2016

Neviem či som to odoslala spravne som tu nová,moze mi prosim niekto odpovedat?)

mira0912
13. sep 2016

Zdravím Vás, chcela by som poradiť, mám biely hrudkovity výtok, ktorý zapácha, vysadila som antikoncepciu 3 týždne dozadu, menzes mam dostať o dva týždne, mala som pred 2 dňami pohlavný styk a dnes to začalo, je to nepríjemné a mam v podbrušku mierne bolesti, a často chodím na WC, tehotná nie som určite, je to z prechladnutia, mykóza, alebo niečo iné, koľko to potrvá?

luka151
24. nov 2016

Ahojte.. co može znamenat bilozlty lepkavy vytok, svrbenie a zacervenanie posv?uz teraz za vase nazory dakujem

neluska222
23. aug 2017

dobry den zienky. chcem sa opytat 22.7. som mala ms skoncila mi 28.7. teraz mam biely mokry vytok hrudkovany. co to moze byt? dakujem

jana080808
5. dec 2018

Ahojte, pridam sa aj ja. Som 19 DC a od vcera mam hustejsi biely hlien, nie vela, ale je tam. Ovulaciu som mala priblizne pred 4-5 dnami. Moze to byt poovulacny hlien, alebo uz pripadne uhviezdovanie ako som tu citala? Dakujem 🙂

miminmo
10. sep 2019

Ahojte..mam biely vytok zapachajuci bez svrbenia,palenia pri močeni, len bolieva ma dakedy podbrušku v pravej strane čo by to mohlo byt?? Poradte ďakujem 🙂

katkaaa42637372
21. jan 2021

Ahojte prosím pomôžte mi , mám už niekoľko mesiacov biely výtok na nohavičkách a neviem čo mám robiť svrbí ma to a proste neviem čo mám robiť nemala som žiadny pohlavný styk takže neviem ☹️