Hustý biely výtok. Čo to je?

dicinka1
20. apr 2008

ajojte...bojim sa ,c nemam nejaku infekciu,alebo co...vcera som mala taky husty biely vytok,ked som bola na wc...bolo toho az prilis vela...asi tak poldeco...neviete mi poradit co mam robit a co to je?bojim sa...

adka12
10. sep 2010

Baby potrebujem poradiť. Mám výtok bielej farby intenzívnejší než obvykle, bez zápachu, svrbenia, bolesti či pálení pri močení, pobolieva ma v podbrušku a už asi vyše týždňa chodím často cikať. Neviem, či som prechladla, ale je to následok niečo iného. Tehotenstvo vylučujem, lebo som užívala antikoncepciu a dobrala som ju 25.8. a potom som hned dostala menštruáciu, takže teraz mi vychádza ovulácia.
Takéto pocity som mala presne ked som bola tehotná s dcérkou, tak som trošku zaskočená z toho.

zuztek
10. sep 2010

@adka12 presne som ti chcela napisat, ze by to mohlo byt tehu... skus si urobit testik, budes mat istotu 😉

adka12
10. sep 2010

@zuztek urobila som si test, takže tehu nie som 🙂

michellina
6. jan 2011

baby poradte, mam taky biely husty vytok, trosku hrudkovity, som na 22DC, trosku ma to aj stipe, svrbi...moj dr. ma dovolenku, co si mozem na to kupit? Este je tu sanca, ze som tehu, kedze sa snazime o mimi

katarina104
6. jan 2011

@michellina tak o je kvasinková infekcia 😉 nebrala si v poslednej dobe antibiotiká?dobrý je aj cenesten do pošvy taký vaginálny krém dostať kúpiť v lekárni 😉

michellina
6. jan 2011

@katarina104 nie nebrala som praveze nic, ani atb. a mozem canesten aj keby som bola nahodou tehu? na test je este skoro, ak by som bola, bolo by to uplne v zaciatkoch. a nie je nejaka bylinka, ze by som si urobila nejaky bylinkovy kupel?

katarina104
6. jan 2011

@michellina každú infekcu treba liečiť, ináč môže ohroziť tehu, poraď sa v lekárni, ináč starý recept, biely jogurt ten naniesť na vchod do pošvy, môžeš aj to vyskúšať, ale radšej choď do lekárne a niečo si pýtaj na kvasinky, oni ti už poradia, ale určite sú to kvasinky, ak je ten výtok ako tvaroh 😉

michellina
6. jan 2011

@katarina104 jasne dakujem, urcite pojdem k dr. ked sa vrati z dovolenky, nepodcenujem to, len si chcem aspon takto na par dni pomoct, dakujem

katarina104
6. jan 2011

@michellina 🙂

norikk
1. mar 2011

ahojte mozte mi porait......menzes mi uz neprisiel 36 dni...a furt mam biely vytok nezapachajuci.....lenze plne kojim a asi pred4 dnami som robila test a neukazal tehu, tak co to je ? ☹ mam ist ku doktorke?? ani ma to nesvrbi,len proste je a lezie na nervy jak inak

lumimi
2. mar 2011

AHojte, mam podobný problém, mala som hustý biely výtok, bez zápachu a svrbenia, a potom bol čírý a tahavý - mohla by to byt ovulácia? menstruáciu som po porode este nedostala tak neviem. no nechcela by som už teraz ostat tehotná

lukinkowa
2. mar 2011

@lumimi Ahoj, ak sa zmenil na číry a ťahavý, je to jasný znak ovulky, mala som to rovnako ako ty, ak teda nechceš otehotnieť, je najvyšší čas vybrať si nejakú antikonceciu 🙂

kacka1804
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marienka42
1. nov 2011

Ahojte, mam hustý biely výtok, bez zápachu už pár dní a menzes mi mešká týždeň, ale tak nemala by som byť tehu kedže som sex už nemala 2 mesiace i menzes som mala minulý mesiac a pred mesiacom som bola u gyn. a nič nevidel, ale tak mam bolesti v podbrušku ešte i ten výtok čo by to mohlo byť?? poradte prosiiim :-/

eri28
11. nov 2011

@dicinka1 je to davno co si otvorola tuto temu ako si dopadla s tym tehu vytokom 😀 😀 😀

dicinka1
autor
11. nov 2011

@eri28 mala som mykozu..asi..ked si dobre pamatam..🙂 😀 😀 😀

eri28
11. nov 2011

@dicinka1 a bola si tehu ked si ju mala otvorila situto temu, inac mam ju aj ja a cakam ci som tehu 😀 😀 😀

lucy130881
28. nov 2011

ahojte aj ja sa chcem pripojit k tejto teme tiez mam biely husty vytok a niekedy mam aj mokre nohavicky . aj dnes som citila ako mi nieco tecie isla som na wc a bolo to ako keby voda a potom ten husty vytok nic ma nesvrby ani ten vytok nezapacha. snazime sa o babetko a neviem co si mam mysliet moze to byt aj tehotenstvo poradte mi ak s tym mate skusenosti. dakujem

julka31111
6. jan 2012

ahojky kocenky.. potrebovala by som nejaku radu.. 27 decemb. som mala menstruaciu ale est pred menstruaciou som asi hodinku mala taky biely husty vytok ktory mi trva aj do teraz je biely husty a bez nejakych hrudiek bez svrbenia a bez stipania.. chodim casto na wc mocit co uz mi lezie dost na nervy..chcela by som vediet co to znamena to cikanie castejsie a aj ten biely vytok..s priatelom sa snazime o mimi a chcela by som vediet co znamenaju tieto veci.. budte take dobre a poradte mi.. dakujem koceny 😀 😀 😀

limali230
9. jan 2012

awujte možte mi pomoct bojim sa velmii poradte mii prosim mam taky husty biely hlien neviem co to može bit prosim poradte mi...........

martincankasr
2. feb 2012

Ahojte dievcata, som 34tt a mam tiez problem s vytokom uz ma to poriadne unavuje len biely vytok a svrbenie asi cca od10tt lekar mi dal vaginalne vklady co na chvílu pomohlo a po case znova... uz som s toho chora, myslite ze si mozem len tak nasadit canesten gel?

pharmanex
2. feb 2012

@martincankasr
Snaž sa vyhýbať sladkostiam a taktiež potravinám, ktoré prekyslujú organizmus.
Kyselinotvorné potraviny majú vysoký obsah síry, fosforu a dusíku. Sú to hlavne potraviny obsahujúce bielkoviny. Patria k ním všetky druhy mäsa, vajcia, obilniny, pasterizované mliečne výrobky a tepelne upravené paradajky, aby som uviedla aspoň niektoré...

bubusikveronika
23. máj 2012

Ahojte dosť sa hanbím,ale keď to tak ovládate chcem sa spýtať mne cyklus skončil 19.5 a asi od včera mam taký biely výtok dosť hustý...A strašne sa bojím že čo to je .. dosť ma vylakalo to čo ste písali sem hore tak preto sa to radšej pítam ešte raz ... Lebo tehotna fak nechem byť ešte ...Dakujem

mary_en
12. júl 2012

no, a som v tom.... vytok bol, kramy nie,....🙂

matulat
20. júl 2012

ahojte, ja som mesiacov od porodu,vsetko je ok len ma trapi husty bielo zlty tahavy vytok... mam sa bat? viete mi niekto poradit co to moze byt??? Ku gynekologovi sa mi nechce utekat...
dakujem za kazdu radu

mackos
29. júl 2012

Babule mam strach :( Pred par dnami som mala husty bieli vytok, bolo ho dost, to som ho mala asi dva dni, od vtedy presiel tyzden a zacali ma boliet prsia, bojim sa ze som tehotna. Antikoncepciu neberiem 3 mesiac, mala som s nou len problemy... ach jaj :( v ziadnom pripade nechcem byt tehu !!

linddi
1. aug 2012

@mackos jáj, hneď by som to tvoje prípadné tehotenstvo zobrala na seba 😝 V každom prípade, nech to dopadne tak, ako si to ty praješ!

janka6595
1. máj 2013

Ahoj, potrebujem poradiť. Chceme s partnerom niečo viac ako bozkavanie a ja sa bojím, že otehotniem. Potrebujem poradiť aká antikoncepcia je najlepšia a či sa na ňu môžem spoľahnúť. Počula som , že prezervatívy nie sú spoľahlivé. Prosím vás poradte mi....ďakujem pekne.... MAIL- anjelik122@azet.sk 🙂

viva13
18. aug 2013

ahoj prosím poradte som 13DC v čase ovulácie a od dne mám svrbenie a hrudkovitý výtok, je to normálne pri ovulke?dakujem

zuzana315
19. aug 2013

@viva13 biely hrudkovity vytok, svrbenie, palenie, niekedy moze byt aj bolest pri moceni je vacsinou znakom mykozy...treba preliecit...odporucam potom pouzivat aloe vera umyvaciu emulziu na intimnu hygienu ...