Hustý biely výtok. Čo to je?

dicinka1
20. apr 2008

ajojte...bojim sa ,c nemam nejaku infekciu,alebo co...vcera som mala taky husty biely vytok,ked som bola na wc...bolo toho az prilis vela...asi tak poldeco...neviete mi poradit co mam robit a co to je?bojim sa...

felicia1
4. júl 2009

vibeke to moze byt aj uhniezdenie,ale to asi byva viac ako 7 dni a mavas to pravidelne?kazdy mesiac?

jaruska8
4. júl 2009

Počkaj, myslis spinenie???? Ja to mavam niekedy 5, niekedy 6 dni a niekedy len den. Hm?????

vibeke
4. júl 2009

ano, myslim kazdy mesiac,, pravidelne .. 😒

jaruska8
4. júl 2009

Hm a pockaj, potom teda menzes nedorazil???? Len ten vytok? Lebo ja mam spinenie-slaby hnedasty vytok, a potom normalne menzes.

vibeke
4. júl 2009

ano, presne tak isto mam aj ja. najprv ten blby 😝 vytok a potom pride normalne menzes. teraz mam prave to spinenie, mala by som dostat asi az za 3,4 dni. inak som s tym bola aj u dr. tam povedala , ze vsetko OK, v jednom casopise som nasla, ze to moze byt aj pre to, ze je nieco upchate, a jeden dr. na internete povedal,ze by som mala na to nieco brat 😝 😝 tak ja neviem.....

jaruska8
6. júl 2009

Upchate???? Uf... To som este nepocula, ja len viem, ze ak sa snazite o mimi a medzi ovulaciou a zaciatkom spinenia je menej ako 10 dni, tak sa vajicko nemusi stihnut zahniezdit a to by mohol byt problem, ale ak mas luetalnu fazu aspon 12 dni, tak by ani spinenie nemalo byt problem, tak neviem. 🙂

janula.k
6. júl 2009

ahojte, spinenie pred ms, moze znamenat aj nedostatok progesteronu. Ja som mavala spinenie den, dva pred menzesom a velmi mi na to pomohol vit. B6 😉

jarulai
6. júl 2009

ahojte, ja som tiež vždy špinila 2-3dni pred ms. potom som normálnou cestou zostala tehu. no o mimi som prišla,ale odvtedy pred ms nešpiním. a dúfam, že ani nezačnem, lebo to otravuje 😝 doktor mi na to špinenie nepovedal nič, len že mám 1den ms rátať ten, ked začnem krvácať

jaruska8
6. júl 2009

Ahoj Jarulai. Inak, prave tuto info, ze odkedy si mam pocitat cyklus som potrebovala. Dakujem, telepatia.

jarulai
6. júl 2009

no nemáš za čo 😉 ja som v tom tiež mávala hokej, že kedy to mám vlastne začať rátať. ani by ma to akože velmi netrápilo, lebo moja mrcha si aj tak chodí ako chce. len mi potom doki jedného dna predpísal clostyl a vraj: užívajte od 5DC, tak som sa tým už musela zaoberať a som sa spýtala 😉

jaruska8
6. júl 2009

Inak, co sa vitaminov tyka, tak ja beriem FEMIBION, tak je aj B6 a este zelezo, lebo ja som bola vzdy chudokrvna. 🙂) Snad to staci, ci mam brat aj zvlast B6 na upravu???? Ach jaj, uz budem previtaminovana. 🙂)))) Este, ze béčka sú dobre, tie nevadia, ale tie ako A, E nie su rozpustne vo vode a na ne treba dat pozor.

jarulai
6. júl 2009

jaruska8, ja tiež beriem Femibion a podla mna to stačí /stačil mi aj na otehu 😉 / skor by si mala príjimať viac vitamínov asi normálne v strave, lebo tieto chemické nikdy nie sú to "pravé orechové" 😉 pozriem ti doma, kde všade sa nachádza a zajtra okolo 14.00 ti dám vedieť 😉

na dnes sa lúčim, pekný zvyšok dna 😉

janula.k
6. júl 2009

tiez som brala Femibion ale uz dlhsie pred otehu aj milgammu, tam je ovela vacsie mnozstvo B vitaminov 😉

jaruska8
6. júl 2009

Ahoj!!! A este raz dik. 🙂)))

vibeke
6. júl 2009

baby, tak ste mi fakt pomohli !! dakuem !! uz som pisala na rozne gyn.poradne na nete, a nikdy som nedostala priamu odpoved. totiz zijeme este v kodani, u dr. som stym bola, povedala OK, neskor som sla zase, ze sa nam nedari a ona zase, ze OK.... tak neviem... zaciatkom septembra sa vraciame natrvalo na SR, ako prve pojdem na gyndu !! ale ked si predstavaim, ze to este dva krat budem pri kramoch revat do vankusa.... ☹ ☹

a jaruska8 obavam sa , ze medzi ovulaciou a zaciatkom spinenia bol asi len 7 dnovy rozdiel !!
a take tie vitaminy a ako Materna , Kysel. listova a Femibion papavam....

a kazdom pripade som dala poriadne zarobit vyrobcom ovulacnych a tehotenskych testov.... ale ved kriza, nie ? no musime si pomahat 😝

jaruska8
7. júl 2009

Ahoj, to som rada, ze aspon takto som ti mozno aj ja trochu pomohla. 🙂 Ved aj ja som sa vselico podozvedala len z netu. 🙂))

cervena_ciapocka
14. aug 2009

Ahojte,
dnes som 17 DC (cyklus mavam tak okolo 30 dni) a uz druhy den mam trochu takeh husteho bieleho vytoku, vobez nezapacha a ani nenam ine tazkosti. Baby tu pisali ze by to mohlo byt tehotenstvo, ale mne sa to zda skoro 😕 aj ked mam pocit ze ovulacia bola uz asi pred tyzdnom.

tinad
14. sep 2009

mala nejaka babenka vodovo biely vytok???

tinanicolas
25. nov 2009

ahojte vsetci mam biely vytok a tak trosku svrbenie ale nie vzdy a mam to uz 4den a neviem ci je to infekcia alebo som tehotna mam dostat 30mendzes no ale ja mavam furt plne prsia a aj bolia ma a teras sa vobec pred kramami nebolia tak neviem ci som tehotna,tak prosim opovedzte mi na tu otazku dakujem 🙂))

danu
10. jan 2010

laura112 • Dnes o 17:59
Ahojte baby prepacte mi ak uz tato tema je ale uz som zufala
Vcera vecer zo mna vysiel taky biely husty ,,hlien,, zaciatok trosinku ruzovkasty ale nie vela iba naznak a potom biely husty a bolo toho dost vela teda poviem vam az ma to vystrasilo. a vobec neviem co to ma znamenat.prosim o derioznu odpoved. dakujem

renatkas • 34tt • Dnes o 18:05
laura v ktorom si tt?

katka22r • 40tt • Dnes o 18:14
laura pokial si tehulka je to hlienova zatka pokial nie tak netusim

laura112 • Dnes o 18:18
praveze tehotna nie som teda ako by som to povedala mala som s priatelom sex bez ochrany takze je tu iste percento ze mozem byt tehotna ale necitim sa tak a kramy mi maju prist az 21. jan..
a ked si myslim ze nie som tehotna co to moze byt?????

katka22r • 40tt • Dnes o 18:21
noo tak toto neviem este keby to bol len vytok tak to moze byt ovulacia ale ked to bol hlien no neviem netusim moja skus radsej zajtra ku gynek.

renatkas • 34tt • Dnes o 18:22
laura to bol asi ovulacny vytok, zajtra by si ho uz nemala mat. Ked by bol ale zapachajuci, chod k lekarovi, moze to byt aj zapal.

laura112 • Dnes o 18:24
dakujem za odpovede zapachajuci nebol to viem ale uz take dnes nic nevidela iba rano a potom uz nie. ovulacvny vytok??????

janyka • 1d, 35tt • Dnes o 18:27
Pripájam sa k Renatke, ak si v strede cyklu, mal by to byť ovulačný hlien. Ten býva priesvitný až belavý. Môže byť sprevádzaný aj bolesťami v podbrušku, vaječníkov.

janyka • 1d, 35tt • Dnes o 18:29
Hej, počas ovulácie to býva lepkavý hlien, inak pred a po ovulácii sa vyskytuje biely výtok

laura112 • Dnes o 18:32
mne sa nezdal priesvitny belavy ale husty biely ale dakujem za seriozne odpovede. v strede cyklu az v utorok. dakujem

laura112
10. jan 2010

takze to moze byt co? Ked to tu tak citam mam vsetko naraz..
1. tehotenstvo
2.zatku
3.ovulacny vytok
4. mykozu
......,?????????
uz som z toho blbec.

laura112
10. jan 2010

no tu zatku beriem spet

brute
13. mar 2010

Ahojte, mám 16 rokov, a už dosť dlhý čas mám biely výtok, je hustý a nezapácha, len občas. Sex som ešte nemala, svrbí to, a mám "ju" občas suchú.

Čo to môže byť? poradťe pls. ☹

matiasko
14. mar 2010

mila brute chod ku gynekoligicke a ta ti zisti pricinu tvojho problemu 😉

dadqa86
28. aug 2010

Ahojte...Ja by som sa chcela opytat nejako casto mavam husty biely vytok je bez zapachu a vobec ma ani nesvrbi a ani nepali od spodu neviete mi poradit co to moze byt? 😕

zuzana36
29. aug 2010

no dadqa a skusala si tehu testik? to moze byt aj zahnizdovanie mimca 🙂

katecameron
29. aug 2010

@zuzana36 boze nestras mam aj ja husty biely vytok

zuzana36
29. aug 2010

no ja ked som to nmala na zac 5 tt, tak som sa na to pytala mojej doc., a ona vravela, ze to ma suvis so zahniezdovanim. ale tiez to nemusi tak byt. 🙂

katecameron
29. aug 2010

@zuzana36 pozeram ze mas termin18.4 my mame doma syna 17.4 narodeneho

svetkafar
2. sep 2010

čau te, kočky ja mam tiež biely vytok, a to nemam ani sex 🙂 manžel je preč tak že tehotenstvo je vylučene k doktorovi sa dostanem až po 7om ked pride muž aby mi ostal z detmi, a inač je bez pachu len biely už skoro dva mesiace tak nechapem ani ma ne svrbi ani nič 😒