Hydratačný krém na suchú tvár

newyorkgirl
6. mar 2007

ahojky babulky, potrebujem raduuuu 🙂 od porodu mam strasitansky suchu plet na tvari, stale sa mi supe, skusam vsetky mozne kremiky a telove mlieka, ale nic mi akosi zatial nepomohlo... neviete ktosi poradit nejaky odskusany kvalitny extra hydratacny krem na suchu plet? rozmyslam nad novym garnier z reklamy, ale radsej dam na nejaky tip ako staaaale vyhadzovat peniaze na nieco, co mi nepomoze, dakujeeeem 🙂

valentina18888
7. okt 2015

Jinak Amincer je perfektný - já od neho použív Mincer Marula gold inteligentný denný a nočný krém v jednom. Je úplne super a protože i já mám velmi suchú pokožku tak si ako podklad dávám 100 % prírodný olej z Maruly. Stojí za to !!!

akzujs
20. dec 2015
Používateľ akzujs je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od akzujs.

Ahoj 🙂 pouzivam mandlovy krem od Weledy, je velmi jemny vhodny na citlivu plet, pokozku upokoji takmer okamzite, skvelo hydratuje. Zvyknem sa nim natierat aj 2x denne. Ucinny je aj teraz v zime, aj ked tuhe mrazy zatial neprisli :D Ale verim ze spolu zvladneme aj tie.

alenus454
12. mar 2016
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

moja pleť a zima to tiež nejde dohromady, skúšala som rôzne domáce kúry a výrobky z drogérie, ale nič mi nejak výrazne nepomáhalo...tak som si skúsila objednať z www.pevoniaeshop.sk, predtým som si tam kupovala už vlasovú kozmetiku a som spokojná zatiaľ

jana_moro
13. mar 2016
Používateľ jana_moro je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jana_moro.

@alenus454 prosim ta a vedela by si mi konkretne odporucit, ze ktory?

biokozmetika
13. mar 2016

V prípade, že by ste mali záujem o prírodnú kozmetiku vrelo odporúčam krémy s bambuckým maslom a éterickými olejmi. V našej ponuke máme skvelý hydratačný denný krém s paradajkami, ktorý obsahuje aj bambucké maslo, mandľový olej a Vitamín E, rovnako ako aj éterické oleje. Krém zanechá pokožku rozjasnenú a vláčnu. V prípade, že máte pokožku náročnejšiu a uprednostňujete krémy s kyselinou hyaluronovou, v ponuke máme bio hyaluronový denný krém s výťažkom z lotosu.

alenus454
16. mar 2016
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

@jana_moro Firming Elastin Cream má viacero účinkov, ale ja ho teda používam hlavne kôli hydratácii

maykaaa1122
19. mar 2016

Ahoj, ja som mala na tvári bodovo veľmi vysušené miesta, asi zo zimy alebo z vody. Používam na to bepanthen sensiderm, každý deň. Veľmi mi pomohol, tvár mám krajšiu, oveľa hydratovanejšiu.

cake212
6. jún 2016

@daduska132 Ahoj daduska, aj ja som si kupila devee gel, ako ho pouzivala? a kupila si aj devee krem, alebo len ten gel jej pomohol a stacil? Dakujem, mna trapi zmiesana plet, lica sa mi niekedy supu hlavne od pocasia, a brada je zase lesklejsia ale nie mastna, dakujem

julinka29
16. júl 2016
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

Ahoj mamičky, chcela by som sa spýtať, či sa vám zmenila pleť v tehotenstve? Ke´dže sa čoskoro aj ja pridám k maminám, mám pocit že moja pleť sa obrátila o 180 stupňov :( stále ma štípe, presušená at´d.... neviem čo si mám dovoliť na to dať

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka29
25. júl 2016
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

@doriss_po Ďakujem za radu, som rada že sa aj ine mamičky stretávajus tým čo ja. Napíšem potom správu🙂

niky21
25. júl 2016

@julinka29 mne pomohol obyčajný loreál triple active krém za 6€ a super ;)

daduska132
25. júl 2016

@cake212 ahoj, prepáč že takto neskoro odpisujem, ale nejak povinnosti a jedno s druhým nedovolili skôr... A teraz k veci 🙂 ja som používala len gél. Nekupovala som si nič iné k tomu 🙂 ...

anulienkalenka
18. sep 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Tiež mám tento problém- presušená pleť a šupinky :/ no ktovie či ešte niečo pomôže, skúsila som už kopu značiek.

zabka788
22. sep 2016
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@anulienkalenka Jasne ze pomoze, len musis poriadne hydratovat-zvonka i zvnutra 🙂 pit veľa vody. Ja pouzivam vecer tento krem priody. sk/pletove-kremy/204-priody-intenzivny-prirodny-hydratacny-krem-s-12-rastlinnymi-extraktmi-a-vitaminom-c-15-8588006372045.html a je super, aj pekne vonia, tak ak nepouzivas ziadny krem hlavne na noc tak urcite skus nejaky

anulienkalenka
24. sep 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@zabka788 Jeej super, som rada že sa ozval aspoň niekto 😉 . Dakujem za tip, tuto značku som ani nepoznala ešte, mrknem sa na to zajtra 🙂 ps- samozrejme vody pijem veľa

lienocka292
25. sep 2016

Ahoj ja používam oriflame a som veľmi spokojná. Pokiaľ si z okolia Zv vieme ti urobiť kompletné čistenie pleti a zistíme ti aká ti bude najlepšia sada. 🙂
Ak si zďalej viem ti poslať vzorky poštou. Moje tel.č.:0908620467 alebo na mail: lenka.sulekova292@gmail.com

zenulkaaa
25. sep 2016

@anulienkalenka skúšala si aj Mixu??? Majú rôzne krémiky, a iné prípravky, ktoré sú určené presne na citlivú, suchú, podráždenú pleť.
www.mixa.sk
Môžeš sa pridať aj k nám do skupinky:
https://i.modrykonik.sk/pridaj_sa_do_skupiny_Mixa

lauramal
28. nov 2016
Používateľ lauramal je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lauramal.

krém aphrodite na suchu plet .. happyskin.sk - ak by ste mali zaujem .. je to prirodna kozmetika