Hydroface krém a vaše skúsenosti s ním

selo
20. jan 2012

Funguje to? Má niekto z vás skúsenosť s týmto krémom?

ivka1984
23. feb 2012

no keby to clovek vedel, reklama je krasna ale skutocnosti je mzno uplne ina ak by mal niekto skusenosti napiste

lucitomki
31. aug 2013

Dnes som nahodne natrafila na Hydroface - na internete - co to som si precitala a zacala sa on viac zaujimat ... naozaj nikto od posledneho prispevku nema s nim ziadne skusenosti? Jasne, ze hory doly asi "nezvladne", ale snad aspon nejake korekcie by mohol, ci?

paulag
2. jan 2015

len ak by náhodou ešte o tomto ktosi uvažoval - nech si prečíta toto: http://www.protivna-blondyna.cz/2012/01/reklama...

jesica1821
23. sep 2015

Ahojte..... tak ako aj vy som zaregistrovala reklamu na super krem- zazracny krem hydroface. Tak som si ho objednala a vyskusala. Po dvoch tyzdnoch pouzivania sa mi na tvari objavili tmave pygmentove skvrny na licach aj na cele. Takze letel kam som dohodila. Nepomohol -uskodil. Mozno vam by sa to nestalo, to neviem ale moja skusenost je katastrofa. Teraz mozem bojovat s tym, ako odstranim tento kozmeticky problem, ktory mi zanechal zazracny krem.....

gabimaria
30. nov 2015

zdravím.......tak moja skusenosť so slávným cremom......Hydroface som si objednala,prišli mi dva kremy v malých téglikoch,dnes je 30.11.2015.,používam ich štyri týždne,vraj po týždni sa dostaví výsledok...aký taký..........som 50-nička,nemám veľa vrások,ale kto by nechcel vyzerať lepšie? 😉 ,žiadný efekt není,skôr by som povedala,že sa mi objavili drobné ,nové vrásky,dnes som to chcela poslať naspäť,vraj záruka,že s garanciou vám peniaze vrátia,ale kam?žiadná adres není k dispozícií,mám akurát papier od kuriera,že som to zaplatila a adresu prepravnej služby,adresy sa nikde nedopatráte,takže také su moje skusenosti so slávnými omladzujucími kremami,......jeden veľký blbý bum.............dúfam,že už neuverím,žiadnej blbej oblbovačke,tak veľa som si od toho sľubovala,pekne som to používala,ráno,večer,ale neviem,kokosový olej je oveľa lepší............aspoň,keby nebolo tam,že ak ste nespokojná,môžte to vrátiť,,,,,,,,,,,pekný oblb.........ktovie,čo vlastne som na seba dávala.............och,ale ani napísať sa tam nedá.............

gabimaria
30. nov 2015

@lucitomki neuverím už žiadnej reklame,škoda vyhodených peňazí,mohla som sa potešíť radšej niečím iným..............

@ivka1984

gabimaria
30. nov 2015

😒 😨 ,štve ma,že sa nedá zistiť adresa,kam by som im to poslala späť,vraj ZáZRAK.........pekná blbosť..........radšej oleje,kokosový,ricínový............

gabimaria
30. nov 2015

@selo skvelý trik s fotkami,neserioznosť a čo hlavne............bez adresy..........asopň,keby som im to mohla pekne povedať..............ubohosť..............škoda,že je nás veľa,ktoré nato skočíme.......... 😲

jaruskapp
6. mar 2016

Neverte žiadnym reklamám aj ja som objednala a žiadny výsledok 😒 presne tak ako písala Gabimaria že vrátenie peňazí a kam poslať nič nie je žiadna adresa je to riadny oblb presne tak že my nato skočíme . Nezvyknem naletieť reklame , ale tentoraz som sa dala nachytať . ☹ ja pracujem ako poradca starostlivosti o pleť a mám klientky ktoré majú naozaj veľmi hlboké vrásky a chcela som im pomôcť že keď ku mne prídu tak to budeme testovať a keď budú mať výsledky tak určite by si objednali . Nie každá má peniaze žeby si dala plastiku , alebo Botulotoxín. Dievčatá nedajte sa nachytať poučte sa . Veľmi dôležité je sa starať o pleť pravidelne a najdôležitejšie je čistenie ráno a večer , používajte očnú starostlivosť a krémy podľa toho či na deň , alebo noc najlepšie je používať výživu na pleť ktorá je na základe byliniek a rastliniek nie kozmetiku . Vraciame sa k bylinkám lebo tie majú silu . Ja mám Centrum SKIN , v Poprade kde majú ľudia možnosť si vyskúšať prípravky plus rôzne prístroje na pleť a naozaj za bezkonkurenčnú cenu a verím že je to v rôznych mestách lebo mám kolegyne ktoré pracujú z výživou na pleť a výsledky mame fantastické . Ak ste z okolia PP a mali by ste záujem stačí napísať na mail jchovanov@gmail.com ak dáte telefón ja Vám zavolám a dohodneme stretnutie . Prajem pekný deň .

jaruskapp
6. mar 2016

Máme veľmi pekné výsledky nejde mi načítať fotografie chcela som Vám poslať k nahliadnutiu no bohužiaľ. Prajem pekný deň .

siska2027
6. mar 2016

@jaruskapp zeby reklama??? 🙄

jaruskapp
7. mar 2016

To čo robím nie je reklama to je skutočnosť a výsledok na pleti je viditeľný hneď na prvom sedení . 🙂
A nie kúpite si krém a nemáte to kde reklamovať ani vrátiť hoci sľúbili vrátenie peňazí keď budete nespokojní 😒

olympiaomega
8. mar 2016

Ja mám s krémom dobré skúsenosti,znovu som si ho objednala a mám tam aj adresu kam to môžem poslať ak by som bola nespokojná. 🙂

0944745391
19. apr 2016

dobry vecer mam skusenost hydrofafei bolo jasne povedane aaj pisane ze zjemny vrasky kruhy pod ocami a ziadny vysledok doposial ze do 3 tyzdnov uzyvam ho 3 mesiac a vobec nic.. ziadam o vratenie penazy alebo vyrobkov... volam aj na linku odkial dosli objednavki a reklamacii ziadna odozva aj pisomnov formov som uz pisala a vobec nic ziadam syto spettt

ivanatim
8. jan 2018

Pre hlupakov co veria takymto bludom: https://hoax.sk/krem-hydroface-reklamy-podvodne...

damoska
10. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

čo s atyka pleti a kremov na vrasky, bola by som dost opatrná a volila kvalitu.Niekedy je lepšie dat na doporučenie, alebo zajst priamo do nejakej predajne a nechat si poradit odborníkom.

nakup
2. feb 2019

Ahojte začala som aj ja používať krém Hydroface moje skúsenosti po týždni ... mala som na brade krupičku ktorú som sa nemohla zbaviť moja kozmetička mi povedala že nič sa s tým nedá robiť jedine očista z vnútra že je to od žalúdka začala som používať tento krém a krupička zmizla mám hladkú bradu a jarec v oku mi tiež zmizol vrásky zatiaľ sú ale pleť je vláčna mne pomohol

ivanatim
6. feb 2019

@nakup Treba najprv citat: https://hoax.sk/krem-hydroface-reklamy-podvodne... a nenaletiet tak lahko na tieto nezmyselne produkty. Ved ten web je na prvy pohlad totalne neseriozny, ludia, ako mozete na take nieco takto lahko naletiet? ☹