Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Imunoalergológ pre dospelých v Košiciach

marhulka88
30. dec 2014

ahojte chcem sa opytat na dobreho imunologa v ke...bohuzial potrebujem aj takeho kde sa necaka prilis dlho...myslela som ze mudr. kralova by mohla byt ale bohuzial mam nevhodnu poistovnu 😒

miku1
30. dec 2014

@marhulka88 Myslím, že u všetkých je dlhá čakačka, nie je ich až tak veľa. Ja som chodila k MUDr. Talánovi, ale to už bolo dobrých 10 rokov dozadu, no bolo bežné čakať aj 2-3 hodiny.

bibistec
30. dec 2014

no tak talan je vraj najlepsi v KE ak nie na celom SK, ale ja som tam bola raz a odisla som , bola som objednana na presny termin a cakala som asi 3 hodiny a to bolo predo mnou asi 6 ludi, cize je velmi vytazeny. momentalne chodim k MUDr lojovej a som velmi spokojna, ak chcem presny termin objednaju ma za poplatok ale ja uz mam urcenu liecbu, vsetko je ok bez komplikacii a to chodim len po lieky a tak takze ma vybavia sestricky, nikdy vela necakam a neplatim za termin, ak by sa nieco vyskytlo posielaju ma k lekarke. Velmi dobra organizacia. Odporucam, a to ma vela pacientov.

jul11
30. dec 2014

@marhulka88 Mudr Cider.hodinovy vstupny rozhovor,podava ruky,super pristup,robi vela vysetreni,studuje papiere od inych lekarov a dava si do suvislosti

lili_mia
30. dec 2014

@marhulka88 Ja som chodila k MUDr. Sucikovej, areal Starej nemocnice, tusim pavilon 18, budova neurologie, fyzioterapie, casto tam stoja sanitky. Vedla je pavilon zdravia - 28. Mala som vo zvyku prist aj hodinu skor, a von som vysla polhodinu pred objednanym casom. Proste je sikovna, aj sestricka si vie dobre zorganizovat cas, ale stava sa, ze ju odvolaju na prijem a vtedy si posedis aj dve hodky. Alebo ak naraz pride aj 5 ludi, tak sestricka vola podla objednania a vtedy sa stane, ze si pockas polhodinu. Preto som zvykla chodit hodinu pred objednanym casom. A konecne imunolog, co do mna nepchal lieky, lebo mam hranicne hodnoty na prach.

marhulka88
autor
4. jan 2015

dakujem velmi pekne za doporucenia 🙂 vyskusam dr. cidera

Tu začni písať odpoveď...

Odošli