Internetová gynekologická poradňa. Poznáte nejakú?

slnieckova
29. sep 2008

Ahojte, viete mi niekto poradit nejaku dobru online gynekologicku poradnu s rychlou odpovedou? Lebo ja ked googlim, tak mi to akosi nic normalne nevyhadzuje.
Vdaka za kazdu radu 🙂
Ak tu taka tema je, tak sa ospravedlnujem, ale vo vyhliadaci mi ukazovalo, ze nie je 🙂

roasha
29. sep 2008
sassi
29. sep 2008

skús na www.mamaaja.sk v sekcii poradne

stresmenka
29. sep 2008

www.rodinka.sk a sekcia poradňa

naska
29. sep 2008

skus toto, pani Dr. ti urcite rychlo odpise> http://www.novynet.sk/poradna.html

liliandax
29. sep 2008

www.edusan.sk - tam su rozne poradne 😉

susik77
29. sep 2008

alebo na modrykonik.cz-poradna porodni baby 😉 Je to vo volnej teme 😉

girl222555
22. jún 2009

Dobry den proadite mi ptorebujem rychlo lebo mam 15 rokov a este ani raz som nedostala kramy

jajka79
6. máj 2010

Halo halo prosim ako dlho este posobi antikocepcia ak ju uplne prestanem brat?

sofia332
19. máj 2010

chcela by som sa spytat. Ze ked si odfarbujem chlpky na bruchu normalne blond farbou na vlasy k tomu normalne pouzivam peroxid ci by som to mohla pouzivat aj pocas tehotenstva. Viem je to nezvycajna otazka ale ja mam problem s ochlpenim na bruchu. Dakujem za skoru odpoved.

vanesssa1
6. feb 2011

prosím.. vadí to ked som na antikoncepciu užila vela alkoholu ? A v ten den pri pohlavnom styku sa môj chalan do mna spravil ?

erika09
12. mar 2011

Dobrý deň ja by som súrne potrebovala vedieť odkedy účinkuje antikoncepcia ked som ju začala teraz prvýkrát brať a nezačala som ju jesť v prvý menštruáčný deň ale 2 dni po nej. Veľmi pekne ďakujem

cicuska007
1. jún 2011

Dobrý deň,chcela som sa spýtat co to znamena,ked vzdy po pohlavnom styku po par minutach z pošvy mi vytekaju hrče tekutiny(ejakulátu)

kalorka
22. jún 2011

Ahojte. Može mi niekto poradit ako to je s endometriozou a otehotnenim? Naposledy som absolvovala operaciu 09/2010,liečba skončila 02/2011 a akosi sa nam s manželom nedarí otehotniet. Mam 34 rokov,endometrizu pravidelne každý rok a syna,ktorý sa narodil v roku 2004 po prvej liečbe endometriozy. Ďakujem ☹

giagig
16. júl 2011

Dobrý deň, gynekologička mi predpísala HAK, ktorú by som mala začat užívať od 25. júla, no 14. júla som musela užit tabletku Escapelle. Chcela by som sa spýtať či je možné začať normálne brať HAK od najbližšieho cyklu, alebo počkať do ďaľšieho.
Ďakujem.

nana301
5. aug 2011

Dobrý deň. Mám taký problém, že včera som sa asi vyspala s jedným kamarátom a nepoužili sme kondon. Dnes som si dala tabletku Escapelle, ale až po 17 hodinách, tak som si nie istá, či mi pomohla. Strašne sa bojím, že som tehotná. Prosím poradte mi čo mám robiť, alebo povedať, či mi tá tabletka pomohla. Ďakujem.

syslica
8. aug 2011

@giagig Ahoj, Modrý koník nemá "vlastného" gynekológa, ktorý by v téme Gynekologická poradňa na otázky odpovedal, ale na začiatku témy je zopár linkov na takéto poradne. Tvoj problém sa už zrejme rieši, takže moja rada - počkať s braním antikoncepcie až pokým sa ti cyklus znova ustáli na normále - prichádza už asi neskoro.
Zrejme to už vieš, ale napíšem aj pre všetky ostatné dievčence: POZOR! po užití Escapelle musíte rátať s tým, že vám kompletne rozhasí celý cyklus. Typické sú mnohodňové / mnohotýždňové sústavné krvácania, pretože je to ozaj silný hormónový koktail.

syslica
8. aug 2011

@nana301 Obávam sa, že skutočne fundovanú odpoveď ti môže poskytnúť len tvoj gynekológ, akékoľvek fórum je na takýto problém "krátke".

syslica
8. aug 2011

@kalorka Ahoj, skús pozrieť napríklad tu: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/otehotneli-ste-po-endometrioze/ alebo si do okienka vyhľadávača napíš "endometrióza", tém je na Koníku neúrekom, lebo je to - bohužiaľ - veľmi častý problém.

jajakiss
21. aug 2011

Ahojte,
chcela by som sa opytat, ake je percento, ze som tehotna, ak sme sa s priatelom milovali no nevosiel do mna cely, sex som este nemala ako taky ale neveim ci som si neporusila p. blanu pri sporte. Menstruaciu som mala dostat 18. 8 no nedostala som ju este stale... ale casto mi meska. citim sa divne.. je mi trosku zle ale neveim ci zo stresu alebo z toho...
Poradte mi pls. Dakujem

kukujka
21. aug 2011

@jajakiss akoze prepac,ale porusit si panensku blanu pri sporte to je co za hlupost???celkovo sa mi tvoja otazka zda divna.no nejdem ta tu odsudzovat ocividne si mlada a o sexe toho nevies dost.radim ti urobit si tehu test ale aj navstivit gynekologa ak si tak doteraz este neurobila ak nemas v plane deticky urcite mysli na ochranu bud s tvojej ,alebo s partnerovej strany

molka
21. aug 2011

Vo vynimocnych pripadoch sa da porusit panenska blana aj pri sporte, je to teoreticky mozne.

aaaaaaa34
22. aug 2011

dobry den,chcela by som sa opytat ci mi hrozi riziko tehotenstva ak som mala s partnerom pohlavny styk pravdepodobne cez plodne dni ,s prestavkami ,neurobil sa (s prepacenim)domna a nemam pretrhnutu panensku blanu..dakujem

wewerka000
23. aug 2011

@kukujka ale je mozne natrhnut pri sporte 😉

addad
4. sep 2011

Dobry den, dne 18.8. jsem mela první den menstruace. 1.9. jsem mela nechraneny pohlavni styk (prerusovany s vyvrcholenim do ust)asi po 30 minutach jsme se jeste jednou milovali a bez vyvrcholeni. bylo to zrejme v plodnych dnech.po 20ti hodinach jsem uzila tabletu Escapelle. jaka je jeji spolehlivost?je mozne,ze bych byla tehotna?dekuji

syslica
7. sep 2011

Milé žienky, Koník nemá vlastného interného gynekológa, ktorý by na vaše otázky vedel fundovane zareagovať. Mamy, ktoré sa tu snažia radiť, to robia na základe vlastných skúseností, informácií... ale rozhodne odporúčam radšej pohovoriť s odborníkom.

Ja pridám viac menej na pobavenie ako oneskorenú reakciu na vaše príspevky voľne prerozprávaný príbeh od jedného gynekológa, ktorý bol veľmi dávno publikovaný v Pravde (nie prvoaprílovej 😝 ) a pamätám si ho dodnes, lebo ma zaujal svojou absurdnosťou:
Mladé, asi 17 ročné dievča prijali na pohotovosti so silnými bolesťami brucha a podozrením na akútny zápal slepého čreva. Po vyšetrení sa však ukázalo, že dievča je tehotné, v pokročilom štádiu. Pochádzalo z biednych pomerov, viacdetnej, prísne katolíckej rodiny, určite nemalo ešte sexuálneho priateľa (popierali všetci, i samo dievča) a - MALO neporušenú panenskú blanu. Celkom ako teória nepoškvrneného počatia, však? Lenže vysvetlenie sa napokon našlo, úplne prozaické, hoci pre mňa nepochopiteľné: Dievča sa kúpalo vo vode, ktorú predtým použil na kúpeľ jej starší brat... no a ten mal vo zvyku počas kúpeľa onanovať ... a jedna jeho šikovná extrémne životaschopná potvorka si našla cestu na to najlepšie miesto - k nechcenému incestu 😅. Neuveriteľný príbeh...
@jajakiss
@aaaaaaa34

misela1782
13. nov 2011

Dobrý deň.mám problém asi šesť rokov berem antikoncepciu a nikdy som nemala problem az teraz.dobrala som antikoncepciu a došiel mi menzes po siedmich dňoch som zase užila to isté balenie antikoncepcie a po tyzdni mi došiel asi zase menzes alebo nejale spinenie.nechapem to,nič má neboli vie mi niekto vysvetliť ze co sa deje??? Ďakujem

miska045
15. dec 2011

Zdravím milé mamičky i nemamičky( tak ako i ja). Chcem sa vás opýtať na jednu vec. prosím vás, užívam tabletky ale posledenú dobu sa mi stalo, že som zabúdala užívať ako som mala,viem že to je nezodpovedné ale starosti zo školou, učenie mi spôsobilo, že som úplne pozabúdala užiť a potom som užívala aj dve tablety navyše. Začalo sa mi však diat, že mi býva veľmi zle, málo jem, ak aj niečo mám chuť to vyvrátiť, mávam triašky, bolesti hlavy, je mi slabo som bez nálady, momentálne som sa vyhádzala fľakmi po tvári, skrátka je mi na figu. Píšem to aj preto, že som mala prestávku na dostavenie menzesu a namiesto štvrtku sa dostavila v nedelu ale išlo len o dvojdňové špinenie. Absolútne nič.Ešte aj teraz mi je zle. Spozorovala som aj tmavšiu až fialovú bradavkuMám nejaké percento, že by išlo o tehotenstvo??? Ďakujem

janulka1989
14. jan 2012

@slnieckova
Skus www.gynda.sk ja som s tou strankou spokojna