Internetová gynekologická poradňa. Poznáte nejakú?

slnieckova
29. sep 2008

Ahojte, viete mi niekto poradit nejaku dobru online gynekologicku poradnu s rychlou odpovedou? Lebo ja ked googlim, tak mi to akosi nic normalne nevyhadzuje.
Vdaka za kazdu radu 🙂
Ak tu taka tema je, tak sa ospravedlnujem, ale vo vyhliadaci mi ukazovalo, ze nie je 🙂

janulka1989
15. feb 2012

@miska045
Odporucam ti urobit tehotensky test

suzypeewee
21. mar 2012

Dobrý deň, antikoncepciu užívam už takmer rok, vždy som ju užívala pravidelne 21 dní a 7 dní som vynechala, avšak naposledy som nevynechala tých 7 dní a pokračovala v užívaní, pri nejakom asi 30 dni užívania sa mi však pustila menštruácia tak som vynechala tých 7 dní. A potom som pokračovala v užívaní tabletiek, doužívala som tie čo mi zostali a ešte ďalších 21 dní, viem že je to chyba, ale narušilo to nejako to, že neotehotniem? Pretože som mala pohlavný styk, počas užívania a priateľovi sa podarilo ukončiť sa vo mne. Mohla som otehotnieť? Za skorú odpoveď veľmi pekne ďakujem.

corinde
5. apr 2012

Dobrý den, již potřetí se léčím z tzv. gardnerea vaginalis. Dostala jsem léky i pro svého partnera. Vše jsem dodržela (po dobu léčby žádný styk, alkohol, doužívalal jsem léky). Mezi léčbou jsme měli vždy jen jeden pohlavní styk a to s kondomem. Nemohu vyloučit, že nedošlo k vzájemnému kontaktu se sekretem, ale v tomto případě to považuji za nejpravděpodobné. Moc spolu nejsme. Moje lékařka mi žekla, že jediná možnost, že mám znovu ten samý problém je, že buď partner nedodržel léčbu, popř. já. Že se takto s opakovanou léčbou ještě nikdy nesetkala. A přenos mezi partnery je jedinný možný, s vyjímkou cca 1 % například u pobytu v termálních lázních. Jiná lékařka mi po telefonu řekla, že je možné, aby se mě gardnerela držela, ale zpět mě odkázala na mojí lékařku s tím, že ona mě musí vyléčit. Užívám Entizol 500 mg vagin.tablety na noc a Entizol 250 mg polykací tablety po 12 hodinách, oboje na 10 dní. Již od ledna chci darovat vajíčka, je mi 34 (moje švagrová je na IVF v pořadníku), ale přes toto se vše stále jen prodlužuje! Prosím, poraďte mi, jak se toho zbavit a jakou léčbu postoupit a jak tomu příště předejít. Děkuji Vám moc

grettka
5. apr 2012

@corinde
treba poriesit imunitu komplexne, toto nebude len lokalna sliznicova zaleitost, ale celkova, na tvojom mieste, by som si od gyn. vypytala nalez a odporucanie k imunologovi, drzim palce

nikcol
24. apr 2012

Dobry mohla by , som sa poradit ?? dnes som dostala skor mestusciu o 10 dni ... a mam v krvi troska zrazenej krvi , mozem sa poradit , ze o co ide ??

nikcol
24. apr 2012

prosííííííííííííííííííím poradte mi

strapco13
24. apr 2012

@nikcol nic a vselico..skoc k dr ..moze to byt obycajna zrazenina..ved ori menzese stracas krv, moze to byt kus sliznice, moze to byt MA ..skoc k dr alebo aspon zavolaj ..ale pravdepodobne sa plasis zbytocne

bbezradna
11. aug 2012

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať jednu vec. Nedávno som bola za svojou doktorkou popýtať recept na antikoncepciu a sestrička mi povedala,že za každý mesiac,na ktorý mám zobrať lieky (v tomto prípade na celý rok,čiže 12 mesiacov) mám zaplatiť 1 euro za recept. Vraj ide o nový zákon,z ktorého vyplýva, že keďže chcem,aby mi predpísala tabletky na celý rok, mám jej zaplatiť 12 eur. Veľmi sa do týchto vecí nevyznám. Vedeli by ste mi to prosím niekto potvrdiť alebo vyvrátiť? Ďakujem

sandrusik5
2. jan 2013

Prosím Vás o radu. Menštruáciu mám dostať okolo 7.1., ale dnes sa dostavil krvavý výtok, trošku do hneda(myslela som si, že som už dostala )...lenže je slabý, takže menzes to asi nebude. Mala som bežné príznaky PMS, bolesť brucha, vyrážky, bolesť krížov a rovnako aj citlivé prsia. S priateľom som mala aj nechránený styk, ale nespravil sa do mňa. Posledný polrok ma trápil zápal močových ciest,a prednedávnom som takisto bojovala aj s vaginálnym zápalom (liečila som sa Canestenom). Myslíte, že by sa mohlo stať, že som....? :/ Alebo to môže byť spôsobené aj stresom a spomínanými prejdenými chorobami? viem, že by som mala počkať, či sa dostaví menzes, ale už som v takom strese, že sa neviem na nič sústrediť.Ďakujem.

madamigella
3. jan 2013

dobry den ja ma uz 2mesiace jeden problem bolia ma prsniky je to az bodava bolest menstruaciu mam cim dalej tym kratsie posledne 3mesiace som mala len jeden mesiac 7dni druhy 5 a treti len necele 3dni.tehotensky test som si uz robila vysiel ze niesom tehotna.nechapem preco mam bolesti prsnikov neviem ci mam vyckat ci mi pride menstruacia alebo ist k lekarovi.chceli by sme babatko s manzelom ale nejak sa nam to nedari.

muska111
23. jan 2013

Dobry den mam problem s meskajucou menstruaciou,,,, isla som do zahranicia pracovat 19 decembra (pred tym som mala posledny pohlavny styk cca 6.decembra) a 20 decembra som dostala menstruaciu,,, tento mesiac som este nedostala menstruaciu ale nastupom do zahranicia som si nezobrala antikoncepciu a tak ju teraz neberiem pocas mojho pobytu tu v zahranici a chcem vediet ci je to normalne alebo ci nie je riziko, ze nie som tehotna???? ☹ poradte mi prosim

nikola_pb
29. jan 2013

Ahojte .. chcela by som sa vás spýtať .. v sobotu ráno som dostala menštruáciu a večer sme mali s partnerom sex a trocha spermií sa do mňa dostalo .. je možné,že by som bola tehotná,keď mi cyklus stále trvá a hneď po TOM som šla do sprchy?

domca123459
28. feb 2013

dobry den mam 13 rokov za 3 mesiace mam 14 a uz ood 1.maja 2012 mam menstruaciu ale menstruacia by mala byť kazdych 25 dni a ja mam kazdych 17 až 20 dni

domca123459
28. feb 2013

dobry den mam 13 rokov za 3 mesiace mam 14 a uz od 1.maja 2012 mam menstruaciu ale menstruacia by mala byť kazdych 25 dni a ja mam kazdych 17 až 20 dni ☹ musim ist ku gynekologovi? abo to ked budem starsia ta sa opravi samo? poradte mi prosim :(

bubbble
28. feb 2013

@domca123459 nemusis, to je normalne zo zaciatku.. do par rokov by sa to malo unormalnit, ak nie, tak to zacni riesit potom.

zizimimi
28. feb 2013

Ahojte babulky...brala som antikoncepciu styri mesiace koli silnemu krvacaniu vysadila som ju a dostala som ms...potom som ľ mesace nedostala potom dostala.naposledy som mala 25.11.2012 do 1.12.2012 a odvtedy nic...dnes som isla na gyndu a doktor ma ani nepozrel nic len mi dal zase antikoncepciu...lenze ako ju mam brat ked nemam ms?

mina470
4. mar 2013

Problém
Dobrý deň mám 23 rokov minulý mesiac som mala MZ 2.2.2013 a mala som vtedy pohlavný styk a o 4 hodiny na to som dostala MZ. A od minulého týždňa mi je blbo bolí ma brucho, mám pocit na zvracanie. Možno že som prechladla a začala som cvičiť neviem. Čo sa deje už som raz mala takýto problém že ma bolelo brucho a mala som nejakého bacíla. Prosím poradte čo mám robiť. Môžem byť tehotná ? MZ mám nepravidelne takže každý mesiac mám inokedy . Ďakujem vám za odpoveď.

deni1989
21. mar 2013

.

donna11
21. mar 2013

baby citajte poriadne!!! toto neni gynekologicka poradna!!! tu nie je ziaden gynekolog?? precitajte si nazov otazky!

niki_27
7. apr 2013

Ahojte, chcela som sa Vas opytat na nazor. Pouzivam uz nieco vyse pol roka ant. Nuvaring. Po troch tyzdnoch som si kruzok vybrala. Na druhy den som mala sex s priatelom, Som chranena aj pocas tych troch dnov po vybrati kruzku? Cakam na mens. ktoru by som mala dostat pon./utorok. Je tam nejaka sanca otehotnenia??? Ma s tym niekto uz skusenost? Kruzok som mala vytiahnuty den. Na obale sa sice pise ze menej ako 3 hodiny aby som bola chranena ale to je v priprade ked si kruzok vytiahnem pocas tej doby 3 tyzdne. 😝

di06
26. jan 2014

Dobrý deň, mám problém s dlhotrvajúcou menštuácou. 9.1.2014 som si vzala tabletku po do 72 hodín, všetko bolo v poriadku lenže menštruáciu som dostala už 15.1.2014 a mala som ju dostať až 28.1.2014. MenŠtuácia prebiehala normálne ale po štestom dni ako zvyčajne som neprestala krvácať. Menštuácia mi zoslabla na dva dni sa mi znova spustila. Krvácam už 12 dní a znova mi zosilnela ako keby to bol len druhý deň. Nemám bolesti ani kŕče len stále krvácam. Vopred Vám Ďakujem.

grettka
26. jan 2014

@di06 chod k lekarovi, toto NIE JE internetova poradna

pozosanchez20
27. jan 2014

Dobry den . Poradte mi niekto mam problemi s ciklusom . Mam bolesty pod brusku take pichanie ale obcas za den . Mam take vytoky obcas zapachajuce skvor take sfarbene do zlta meska mi.menzes asi 2 tyzdne uz newiem co sa deje ale tehotenstvo to nieje lebo sa citim.fajn ani zle mi nebyva nic. Prosim ak mate skusenost poradte mi co to vlasne moze byt .

lilienka7777777
10. júl 2014

Dobry den.S priatelom sme mali bezochranovy styk a planujeme pocat babatko.Poslednu menstruaciu som mala 15.6.2014.Chcem sa Vas opytat,ako mam dalej postupovat,kedy si mam spravit tehotensky test a kedy mi zacnu prve naznaky tehotenstva?

grettka
11. júl 2014

@lilienka7777777 toto NIE JE poradna

karolina36
17. júl 2014

Dobrý den.potrebovala by som poradit.mám 12ročnu dcéru.ideme na dovolenku 9.8. a ona má 6.8.dostat menštruáciu.viem že je ešte mladá na užívanie tabletiek na oddialenie.skušali aj tampon,ale bolo to pre nu bolestivé.neviem čo s tým.je niečo čo by jej pomohlo ako 12ročnej.keby sa jej to oddialilo aspon o pár dní.prosím poradte.za info velmi pekne dakujem

nikita26245
16. nov 2016

Dobry den neviem čo sa somnou deje byva mi často zle mam bolesti v podbrusku poslednu menštraciu som mala 28.10.2016 a tehotenska kalkulacka mi vypocitala ze som 2 tyzdni tehotendtva je to mozn?

moni244
16. nov 2016

@nikita26245 to fakt? Tak ked uz vies najst na nete tehotensku kalkulacku, tak si pozri aj nejake clanky o cykle zien, ako prebieha oplodnenie a podobne veci. To aj mne ukaze, ze som v 4 tyzdni, aj ked tehotna nie som, to nie je online tehotensky test, pockaj, ci ti budu meskat a potom urob tehotensky test, to hadam poznas

mima1662
20. nov 2016

Dobrý deň. Chcem sa spýtať. Beriem prvý mesiac antikoncepciu. Vo štvrtok som zabudla zobrať tabletku. V piatok som užila normálne v pravidelnom čase. V piatok sme mali s priateľom pohlavný styk. Na zabudnutu tabletku som prišla až v sobotu. Hneď ako som si to všimla tak som ju užila. Večer o siedmej pravidelnom čase som si dala normálne ďalšiu. Chcem sa pýtať. Aké to môže mať následky? Za všetky rady a odpovede vopred ďakujem.

nikita26245
21. nov 2016

Dobry den dva dni mi meska menstruacia a neviem co je somnou ale myslim si ze som tehotna a test mi vysiel negatyvne je to mozne